Skocz do zawartości

Co jest z tą krytyką??? -czy do galerii nikt już niezagląda???


Gość ROback

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Oto moja pierwsza praca zaprezentowana w galerii... Nie jest to najlepsza moja praca, ale o niej napewno mogę powiedzieć: \"skończyłem... i więcej do ciebie nie wracam\". -Pracuje na max-ie od ponad półtora roku, niestety bardzo nieregularnie. mam bardzo dużo rozpoczętych projektów, niestety niewiele ukończyłem... :( (mam nadzieje, że w jakiś sposób poprzez wasz portal nabiorę większej motywacji :) ) Prawie od samego początku zajmuje się pewnym \"sporym\" projektem, którego finalizacją ma być kilkuminutowy filmik w klimacie \"the day after\" (\"spalona słońcem i promieniowaniem ziemia, zagracona resztkami ludzkiej cywilicacji\") -postarm się przedstawić kilka renderów w WIP-ie, ...tylko niewiem, czy to właściwe miejsce na projekt, którego końca nie widać...

Ps. Czy nikt tu niegrał w szachy???

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nic tak nie zniechęca jak brak komentarzy tak więc napiszę, że praca jest całkiem fajna. Dobre tekstury, fajna roślinka (nigdy nie umiałem robić takich rzeczy). Brakuje mi tu jednak jakiegoś elementu przewodniego, na którym można by było zawiesić oko. Inaczej ustawiłbym również teksturę jednego z tych pionków (teraz są niemal identyczne) i inaczej to skomponował (np. bardziej wyeksponowałbym to dziwne narzędzie z tyłu). Ogólnie jednak jest całkiem fajnie.

A tak przy okazji to życzę ci powodzenia z tą animacją [soczek]. Sam mam w planie zrobienie 5min filmu. Niestety brak mi do tego cierpliwości i jak na razie pomysł pozostaje jedynie w mojej głowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co?... hmmm kilka razy przymierzałem się do tego aby coś Ci napisać o twojej pracy... ale nie zawsze wiedziałem zabardzo co...

 

generalnie wszystko jest oki.... DOF, oświetlenie, modele, nawet tekstury... ale brakuje jakiegoś uderzenia... czegoś co naprawdę pozwala zawiesić oko...

 

brakuje mi też oryginalności tekstur i jakiegos ruchu, jakiejś akcji.... a wystarczyłoby przewrócić jeden z pionków....

 

pozdrawiam [piwo]

 

PS: czekam na animkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności