Skocz do zawartości

Minibitwa 4: "samolot"


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

Oto i moja propozycja. Sklecimy sobie jakiś pojazd latający. Ma mieć skrzydła i śmigło. Sterowców i balonów nie wolno robić. Może być jedno, dwu, trzypłatowiec lub każda inna udziwniona konstrukcja jaka powstała począwszy od zarania dziejów aż do I wojny światowej włącznie. Co do wyboru konstrukcji to mamy wolną rękę ale musi to być samolot już kiedyś zaprojektowany i latający (lub przynajmniej sprawiający takie wrażenie). Limity to 1000 tri i 512x512 textura w jednym lub kilku kawałkach + ewentualne dodatki. Co do czasu to składajcie propozycje bo po ostatniej bitwie widać było, że jest go wciąż za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra niech i będą z II WŚ też ale szyby mają być przeźroczyste więc i wnętrze też robicie. Oczywiście nie trzeba robić go dokładnie bo gracz nie steruje tym samolotem. Termin to 2 kwietnia bo 1-go cyrki mogą sobie ludzie robić.

 

Przypomniałem sobie jeszcze jedną sprawę. Dla utrudnienia stateczniki mają mieć możliwość ruchu tak jak w prawdziwym samolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę trochę upierdliwy ale to jest ważna sprawa. Chciałbym żeby przy prezentacji końcowej modelu był render przedstawiający stery w pozycji wskazującej na to, że rzeczywiście sie ruszają. Dodatkowo osoby mające chowane koła też muszą pokazać je w pozycji wysuniętej i ukrytej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boski Toresie, główny nadzorco edycyji tej bitwy. Czy takie głąby, jak ja czy Ledyr (mam nadzieję że nie obraziłem), możemy sobie ewentualnie dodać trochę trójkątów, albo pixeli, co by te nasze żenujące mapowania poprawić. Bo ja w sumie nie mam czasu i siły od początku tego mapować i układać, nawet jak bym miał na to jeszcze tydzień :P

 

Mogę nawet w podsumowaniu napisać dużymi literami że oszukiwałem jak by co :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności