Skocz do zawartości

Minibitwa4: PZL 37 "Łoś" [ognisty]


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cholercia, duzy ten los i trudno bylo mi sie z trisami wyrobic :/

 

ok 993tri :) model narazie wyglada tak - zapewne nieraz sie jeszcze zmieni, wszystkie stateczniki, klapki srapki robione są pod animke wiec nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mam takie pytanie czy w grach nie ma znaczenia ze np. jakis model przenika przez drugi tak jak u ciebie smiglo i silnik(??) przenikaja przez skrzydlo

moze smieszne pytanie ale ja robie takie rzeczy z jednego przedmiotu i to zajmuje troche dluzej ale czy ma to jakies znaczenie :)

ps. fajny model :D

jak zmapujesz pokaz unwrapa :D

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja odpowiem :D:D:D:D

tak mozna wsunac obiekty w siebie - zoaszczedzisz troche scianek (tylko te 2 obiekty musza byc atttttachowane ):D

 

jezeli cos zle powiedzialem to ja juz sie w ogole nie odezwe....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziałeś :)

 

tu jest wszelka dowolność, można wnikać, przenikać, nie ma znaczenia, liczy sie kształt, a to co 'wnikniesz' poprostu bedzie niewidoczne i tyle :)

 

inna sprawa gdy 2 scianki sa w identycznym miejscu na jednej plaszczyznie... wtedy moga byc artefakty na teksturze :)

 

aha, no i oczywiscie pokaze zmapowane :) ale najpierw musze troche poprawek wprowadzic bo pelno bledow narobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mozesz uciac kilka poligonow na piaście śmigła (tak sie to chyba nazywa, albo wale jak kto woli), a same śmigła wydają mi sie troche za duze jak patrze na koncepta sa mniejsze (ale moze inna wersja ;), i podobno lotki, mialy byc ruchome....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

wygląda całkiem fajowo ale kurde przydaloby by sie gdzies sieknąć pare trisów i mu zaokrąglic te skrzydelka, nie wiem czy to wykonalne ale i bez teg omodel prezentuje sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zaokraglilem mu troszke skrzydelka i zmapowalem (wstepie, jakto bywa u mnie pewnie jeszcze sie nieraz zmieni :D)

 

tu jakto wyglada od kuchni

siata6pb.th.jpg

 

a w zalaczniku od zewnatrz :)

 

chyba tez sie pokusze o jakies normale... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no miejsca to na uvce masz kupe, moze powieksz te małe elementy co by wypenic na maxa uvke zawsze zyskają na jakosic jak będzie juz textura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, tez mialem podobne problemy z malowaniem texturek do samolotow...

1) za duzy kontrast

2) te polaczenia metalu sa wazne, u Ciebie sa z deczka popsute (*przyp. red.)> duzo za duzo ich jest... lookaj:

http://img85.imageshack.us/my.php?image=me109dev055qb1af.jpg

http://img81.imageshack.us/my.php?image=449ux.jpg

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, tez mialem podobne problemy z malowaniem texturek do samolotow...

1) za duzy kontrast

2) te polaczenia metalu sa wazne, u Ciebie sa z deczka popsute (*przyp. red.)> duzo za duzo ich jest... lookaj:

Przy takiej rozdziałce nietrudno jest uzyskać taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest calkiem ok, chociaż rzeczywiście, mimo iż texturka ładna, to średnio imituje metal. Myślę, że jednak trochę przesadziłeś z tymi zabrudzeniami no i co się najbardziej rzuca w oczy - podziały blachy są zbyt wyraźne, mimo wszystko powierzchnie samolotów są raczej gładkie a podziały widać bardziej poprzez nity i zabrudzenia różnie pojawiające się na tych kawałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

hym, cóz textura mała wiec pewnie cięzko coś więcej wyciognąć, przede wszsytkim te zabrudzenia są chyba zbyt dosadne, linie podzialu równeiż, głownie chodzi o to ze są za grube a szczegolnie jasna linia (imitujaca odblask), trza by ją troche schowac, zmnijszyc, a no i jeszcze kabina, zbyt intensywny ten niebieski na szybach, trza by go bylo troche zgubić, tak mi się wydaje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności