Skocz do zawartości

Owady : Concept Bug (KONIEC!!!!!)


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższy czas dołaczyc do bitwy. Tego Robala robię od okolo początku sierpnia. Mam tylko ogólną koncepcję co do niego; modeluję glównie \"na żywioł\". Referencjami sa różne zdjżcia z netu oraz ksiązka do biologii(!). Zacząłem od łba.

Aparat gębowy jest połączeniem aparatów muchy i motyla. (Pojedyncze wyglądały ubogo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I po świetnym początku coś cicho... [co?]

 

Mało czasu zostało, więc warto przyśpieszyć, bo skoro zaskoczyłeś nawet naszego zwycięzcę drugiej bitwy :D , to mógłbyś się okazać czarnym koniem tej edycji.[yes]

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden shot...

Różni się od poprzednich zupełnie nowym odwłokiem. Zaczynam się zastanawiać nad końcową sceną - brak pomysłów, może ktoś mi pomoże??[pomocy]. Renholder zaproponował scenkę z radial blurem na skrzydłach co sprawiałoby wrażenie ruchu skrzydeł podczas lądowania na jakimś kwiatku - w końcu ma aparat do wysysania nektaru. Zobaczymy jak mi to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze to co mi się udało wykrzesać wczoraj. Czarno to widzę...:( Dwa dni zostały, a im więcej robie tym więcej wymaga ustyawienia, tekstur, itp...

Jakbym nie zrobił następnego update`a (tak na wszelki wypadek;)) ta scenka będzie finałowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tekścik dla jury:

 

I haven’t made any other projects before this. It’s my first one:

The “Concept Bug” is an improvisation at work. Some refs were used for the background orchid and for few details lsuch us hair alignment, rough legs shape, the mouth apparatus. These were: school biology book, few pictures from internet and national geographic paper (nr 34 polish edition). All materials are self-made. They have been made in quite a rush in last week mostly. Subtle photoshop post-processing is present. No external plug-ins were used (hair is modeled). Rendered in Max’s default scanline renderer.

 

Uff... No i updacik:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności