Skocz do zawartości

Bitwa: Piękna i Bestia - nagroda publiczności


Leru

Który uczestnik powinien dostać nagrodę publiczności ?  

286 użytkowników zagłosowało


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jury debatuje nad zwycięzcą Bitwy, a Wy możecie w tym czasie oddać swoje głosy na najlepszą według Was pracę.

 

Oto dwadzieścia osób i ich prace, które dostaly nominacje.

 

Zapraszamy do głosowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam, mysle ze niewykazalem sie specjalna oryginalnoscia i zaglosowalem na siebie, hehe za zmarnowany czas, nooo moze przesadzam z tym marnowaniem, W takim razie za, za, za, .... za to ze jest moja, hehe, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage tylko obrazki wykonane technika 3d to najlepiej moim zdaniem wypada jmtm00. Natomiast patrzac na 2d, to zastanwiałbym sie pomiedzy dzielem Marońskiego i Morbid Karbida... Jezeli chodzi o obrazek Karbida to pomimo swietnego wykonania nie czuje tutaj tej pieknej i bestii...

 

Solidarnie oddam glos na pracke 3D :)... + jmtm00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF, widzę że myślimy bardzo podobnie ;) również zagłosowałem na jmtm00, praca Marońskiego zachwyca ale jest jakby zbyt "oczywista", natomiast dzieło Morbida bardzo przyjemnie się ogląda, jednak według mnie nie do końca oddaje temat bitwy... mój faworyt przekonał mnie do siebie pomysłem, klimatem i wykonaniem, duże brawa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wsyztskie są piękne, widać profesionalizm w każdej...

 

ale wybrałem "yuki" ponieważ jest można powiedziec bardzo prawdziwa... no i ta atmosfera... a co do grafiki to też na dobrym poziomie :)) to ma coś w sobie, w koncu nie liczy się samo wykonanie tylko też pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

hehe :D

ciezko mi bylo podjac decyzje..obie prace - yuki'ego i Omen'a2501 maja bardzo orginalny pomysl i swietne wykonanie... za sam pomysl oddalbym glos dla yuki'ego a za piekne wykonanie dla Omen'a2501 ;/ i ciekawe komu podarowac ten 1 glos ;p ................Tak wiec po 15 minutowym zastanowieniu :D , glos oddaje ... :D dla Omen'a2501 - za bardzo orginalny pomysl i wspaniale wykonanie ;)

 

Pogratuluje jeszcze innym autorom wspanialych prac czyli ;) :

Lolipop, Marduk, Maroński, misiekhc, ArTooRo, Morbid Karbid i oczywiscie yuki ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzieki. Co ciekawe, glosowalem na Ciebie przed przeczytaniem tego posta :D Wiec nie jest to glos zwrotny ;)

Kółko wzajemnej adoracji ;)

 

lolipop - za ciepły klimat pracy, ładną pannę i fajnego węża. Ale tego że panience w tak nierealistyczny sposób schowałeś piersi to nie wybaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności