Skocz do zawartości

FORUM - Dział Praca


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

Dlugo decydowałem się aby rozpocząć ten temat, w końcu mnie natchnęło no i jest.

Od pewnego czasu zastanawia mnie sens istnienia działu pt. dam pracę/szukam pracy. Nie dlatego , że fajnie jest być bezrobotnym, jednak z powodu, który po przejrzeniu wydaje się nader oczywisty.

Chodzi mi mianowicie o to, iż to nie ogłoszenia o/z pracą są meritum tego działu lecz propozycje współpracy i zabawy.Nie żebym miał jakieś obiekcje, osobiście uważam że idea współpracy i wspólnego zaangażowania w jakikolwiek projekt jest jak najbardziej na miejscu (można się czegoś nauczyć:) ).Chodzi jednak o to iż lwia część tych którzy zabierają tam głos to ludzie którzy szukają pracy w dosłownym tego słowa znaczeniu, nie zaś przyjemności (ktoś napisał kiedyś, ze dla przyjemności można iść na piwo). Myśle że nazwa działu powinna tłumaczyć wszystkim wszystko, jednak tak nie jest.

Nie wiem, ale mnie osobiście nie podoba się opcja w której dostaje się odpowiedź na ogłoszenie, po której prtzeczytaniu dowiadujemy się, że praca jak najbardziej, lecz za friko.To może wydawać się zabawne, jednak dla ludzi, którzy łapią się wszelkich źródeł zarobku i w swych pracach upatrują środki finansowe, nie jest do śmiechu.

Byćmoże dodanie działu np pt \"praca za friko\" tudzież \"szukam do współpracy\" załatwiłby sprawę.Nie wiem. Takie jest moje zdanie, czekam na Wasze opinie.

Pozdrwiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja proponuje spisanie jakichs regul i zasad panujacych na forum, bo niektorym sie wydaje, ze to ich podworko.

 

Chociazby dzial \"dam prace\" pokazuje, w jakim kierunku idzie forum. Watpie, zeby ktos powazny umiescil teraz swoja oferte miedzy \"modelowanie dinozaura (free)\", a \"animatorow 2d do gry za friko\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgadzam się z tym.

 

Prawde mówiąc po zakończeniu konkursu z logo oraz w memencie kiedy będe miał troszkę więcej czasu zajmę się moderowaniem tego działu na serio.

 

Niestety wszystkie tematy ktore tam sa w tej chwili zostana usuniete.

 

Rowniez wydaje mi się ,że zapanował tam mały bałagan ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie takie ogloszenia o prace za free mnie poprostu draznia i uwazam je za naciagactwo, tym bardziej nie widze dla nich miejsca w galeri wipie czy 2d, sory ale gdy tam sa to jakies absurdalne sie robi. Rozumiem watki w ktorych ktos pokazuje jaka gre robi i przy okazji zaprasza innych do wspolpracy, ale na ogol jest zupelnie odwrotnie, wiec aktualnie najeprzym dla nich miejscem jest dzial dam prace. Ja bym pewnie dozucil dzial: SZUKAM FRAJEROW. - taki mam poprostu do tego stosunek, praca to praca, nie wolontariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry watek, w ktorym pragne zwrocic uwage innych na przesyt opisow czy jak to nazwac znajdujacych sie pod wypowiedziami forumowiczow. Spojrzcie na podpis Tigera1313 znajduje sie tam jakis wierszyk i 10! obrazkow a mimo to nikt nawet nie protestuje, ciekawe jest to ze za avatara wiekszego niz 100x100 od razu dostaje upomnienie, a tu zero reakcji. Tak byc nie moze.

Przepraszam za wejscie nie w temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

 

Nie jest to nic zlego ze Tiger ma duzo obrazkow, skoro duzo prac robi. Obrazki sa male i z kompresja i wlasciwie czekam tylko raz az wszystkie sie zaladuja a to jest wchwilka potem leci z dysku.

 

Ja tu nie wiedze zadnego problemu, takze Tomek nie rob szumu. Rownie dobrze mozna byloby sie doczepic do twojego psotu ze jest nie na temat i ze twoj avatar jest za szary a moj za kolorowy

 

A co do dzialu praca to powiem wam ze mnie przekonaliscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z Tomkiem zgadzam. To co sie dzieje w stopkach jest tragedia, ale mysallem, ze tylko ja to zauwazam. Tiger to tylko przyklad, Loozak tez ma nie lepsza. Nie pamietam kto mial tam screena bledu maxa.

 

To, ze Tiger robi duzo prac srednio mnie interesuje. Ja mam ich jeszcze wiecej, ale ich pojedynczo nie wklejam. Mozna sobie zrobic galerie i do niej umieszczac linka.

 

Przerosniete stopki to problem wizualny. Drazni mnie, ze musze przewijac pol ekranu, zeby je ominac. To nie forum auto-reklamy.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze ktos takze zauwazyl ta autoparodie, nie chodzi mi oczywiscie o predkosc ladowania sie stronki bo mam to gdzies ale o przestrzen jaka zajmuje stopka.

W miejscu stopki tigera zmiescilyby sie 2 inne wypowidzi.

Widze nawet ze niektorzy zamieszczaja tam jakies wypracowania, no ludzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wiemy ze twoje wypowiedzi na forum maja cel prowokowania a nie uczenia ale dobra mysle ze wszyscy przeboleja.

 

tiger uszlachetnia forum swoimi prackami i sa one naprwde super. Ktos musi uszlachetniac prawda bo inni tylko przyjda wytkna, obraza i pojda sobie......

 

Predkosc ladowania teh jest wazna. Pomysl o modemowcach. Nie rozumiem twojej postawy w ogole.

 

A wypracowanie rozbawilo mnie to bolu. Pozostawie to bez komentarza, bo to byl vhyba jakis zonk walniety ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty bredzisz?

 

Gotham i Biglebowski jeszcze bardziej uszlachetniaja to forum, a jakos nie widze przy ich postach wyciagu z teczki.

 

Odpusc sobie personalne ataki.

Mowisz, ze trzeba myslec o modemowcach. W jaki sposob ulatwia im to dodatkowa ilosc smieci, ktora php musi sciagnac z bazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przypuszczam atakow, ja stwierdzam fakt.

 

Jest wiele osob uszlachetniajacych forum, kazdy na swoj sposob. Nie widze nic zlego w obrazkach jezeli sa male i skompresowane. To jest robienie dymu wo kolo nie tego co trzeba. Kto inny tu przypuszcza ataki. Forum ma sluzyc czemu innemu Drug. Pomysl dzisiaj wieczorem jak ty uszlachetniasz forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ma slyzyc temu, zeby znalezc szybko interesujaca mnie informacje, a nie przedzierac sie przez kilobajty niepotrzebnych literek, ktore mam - za przeproszeniem - gdzies i ktore nic nie wnosza, poza zaspokajaniem proznosci autorow takich wlasnie stopek.

 

Daj juz spokoj z tym uszlachetnianiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Was napadło![hmmm]Czegos w tym wszystkim nierozumiem, a już na pewno tego, że to dyskusja jest nie w temacie!!Załużcie topic pt \"stopka za i przeciw\" i problem bedzie z głowy,ten temat założyłem z nadzieją, iż ktoś wypowie się z sensem i na temat.A tu co?Bar mleczny...

DruG i Tomek.Rozumiałbym Wasze poirytowanie ,gdybym w stopce wstawił coś kompletnie pozbawionego sensu (z grzeczności zmienijszyłem ją troche).Zróbcie z tego dyskusję, a chętnie się wypowiem,lecz nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Hmm.... oj kompletny ot-topic sie stworzyl.

 

Co do dzialu praca - wkrotce oczyszcze te dzialy z postow.

 

Beda nowe zasady. Pozostawiane zostaną ogłoszenia (jeżeli chodzi o DAM PRACĘ) z podstawowymi danymi ,które się przeważnie zamieszcza dając takie ogłoszenie (tj. do kogo kierowane jest ogłoszenie, zleceniodawca, wynagrodzenie, praca dorywcza etc ...

 

Jeżeli chodzi o szukam pracę pozostawiane będą ogłoszenia z portfolio (ew. linkami do prac na forum lub innych stron z pracami danej osoby jeżeli ktoś nie ma własnej strony).

 

Co do podpisów - niektóre są faktycznie nie na miejscu ,ale jest ich mało. Nie chodzi mi tutaj o podpis TIGER\'a. Tiger może faktycznie ma ciut za duże obrazki ,ale jeśli pomniejszyłby je do rozmiarów jakie ma przykładowo boowa (miniaturki) będzie OK. Tiger nie reklamuje swoimi obrazkami innych stron - w podpisie ma po prostu odwołania do swoich prac na tym forum. To nie powinno Wam przeszkadzac ,ale możecie się wypowiedzieć ... tylko proszę stwórzcie osobny temat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poiedzmy sobie nić. to czy ktoś chce czy nie chce pracoiwac za free to jego sprawa . sam uwazam ze czasami warto, bo to mobilizuje, ale zdecydowaie wole forme o jakiej pisal bigleb. proponuje nie kazowac tego, ale pisac wyraźnie w FREE, czy cos co wyraźnie da do zrozumienia ze mozna sie spodziewac jedynie bog zpłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie uslyszalem cos na temat, a juz myslalem, ze sie niedoczekam:|

Hmm, przyznam iż propozycja biglebowskiego i saygona do mnie dociera.Choc z drugiej strony, cos duzo sie tych dzialówna forum ostatnio narobilo:|Mimo to jest to pomysł dobry,szczególnie dla tych, którzy nie narzekają na brak czasu i chcą poprzez współpracę się czegoś nauczyć[spox]

 

Btw,wywietrzyłem w głosie Adka lekkie upomnienie:)więc zmniejszyłem nieco ikonki:)

 

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam sie z Tigerem 1313!!

Bo sam poszukuję pracki, a kolejne ogłoszenia o współpracę za free po prostu mnie dobijają :mad::mad::mad::mad::mad:

 

i w pełni zgadzam się z wypowiedzią biglebowskyego - to z arbeit macht frei jest niezłe :D

 

Choć i saygonem muszę się zgodzić - bo czasami pracka za friko na prawdę się opłaca :D:D:D

 

Pozdrawiam

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności