Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Ford Focus tuned


bartq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no pieknie !! :o

1 render wyglada jak jakas zapowiedz animacji :) ...jakby kamera miala jechac do ujecia na 2 renderku :) a potem jeszcze gdzies do 3 (zblizenia na detale, szybki przejscia miedzy kadrami). Jakbys taka animke zrobil to by bylo cooool !! nawet w roz. 340/240 :)

 

ps.

szkoda ze nie ma tablicy z tylu... ale to taki maly szczegol

 

[spox]

Pozdrawiam [piwo]

 

...zajebisty ten 2 render !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziwnie składa, że ja też robię focusa. Powiedz mi jakiego materiału użyłeś i jak zrobiłeś odbicia? Załączyłem mojego focusa, również stuningowanego, ale jeszcze nie oteksturowanego bo nie wiem jak zrobić lakier :( Jest jeszcze duuuuuuuuuuużo błędów w tym modelu i to widać gołym okiem, ale to wszystko do poprawki, chodzi mi o ogólny zarys i o lakier... doradzicie coś?

 

P.S

Jak zrobiłeś teksturę na tylnie światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy render:

fff.jpg

Poprobowalem troche z obrocona kamera ale wg mnie tak lepiej wyglada=]

Ma jeszcze troche bledow no ale trudno, te co sa juz zostana :| Nastepny samochod bedzie duuuzo lepszy :D

 

Co do lakieru to w pelnej wersji brazila jest gotowy material lakieru i ja go wykorzystalem, dodatkowo z boku ustawilem bialego swiecacego plane\'a. Wywalilem z lakieru odbijanie mapy hdri Tylne swiatla: Na klosz wrzucilem bump mape w paski i wrzucilem ja tez do reflect. Wnetrze swiatel: Do kanalu bump wrzuculem gradient map ustawione na kwadratowy (zeby byly takie jakby piramidki), wrzucilem to tez do reflect. Hehe pewnie cos zamotalem ale trzeba poprostu poprobowac. Loozack ma gdzies linka do fajnej strony gdzie pisze jak zrobic swiatla=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartq, ja nic nie mówię... no nie mam słów :o nie wiem jak możesz powiedzieć, że następny model będzie jeszcze lepszy, jak już ten jest według mnie perfekcyjny :) no i jeszcze ten render 1024x768, dzięki ci !!!! napewno nie tylko ja się z tego cieszę [piwo]

a propo linka, ten tutek jest >tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się ogarnąłem, więc teraz mogę coś mądrzejszego powiedzieć... chyba :) twój model tak mi się spodobał, że marzy mi się ztuningowanie tak Focusa w rzeczywistości :cool: niesamowicie trafnie, według mnie, dobrałeś wszystkie elementy i dzięki temu powstała jedna spójna całość - sportowa, agresywna linia, felgi 5-cio ramienne, ehh... i w dodatku jeszcze mój ulubiony kolor :)

mamo, kup mi !! [lol2]

Great work Bartq [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka Loooozak, ale niestety mam tego tutka... myślałem że coś lepszego masz. Ale jest git... może mi ktoś odpowie na pytanie jak zrobić wcięcia w światłach (nie w samochodzie), na żarówki jakby kto nie wiedział? Bart, pokaż środek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności