Skocz do zawartości

OBIEKT 3D : Testarossa i M4A1


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

Obie prace pokazują jedynie ukończone modele, także żadnych walorów artystycznych tu niema. Pierwsze dwa rendery przedstawiają (jak mam nadzieję widać ;)) Ferrari. Planowałem zrobić z tego pracę do galerii, ale niestety zabrakło mi pomysłu. Trzeci obrazek przedstawia model M4A1 który planuję wykorzystać w mojej animacji, za którą zabieram się już od dwóch lat [lol2].

Obie prace wykonałem w MAX 5.1 (model samochodu został wykonany w 4.2). Wykorzystałem materiały z final rendera (jak zawsze), GI zostało wyłączone (jak zawsze:D). Mój sprzęt to Athlon 1.8, 256ddr i winxp.

 

[edit] Właśnie zauważyłem błąd. Widać jak pod samochodem odbija się kierunkowskaz (to pomarańczowe coś). Ale wpadka [gafa].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze. Lakier rzeczywiście nie jest najlepszy. Siedziałem nad nim trochę, ale na nic nie wpadłem (może ktoś ma jakiś tutorial??). Materiał M4A1 również potrzebuje jeszcze kilku poprawek. Na razie jednak zostawiam obie prace i zabieram się za forda mustanga boss 302. Pierwsze owoce mojej pracy pojawią się najpewniej jutro w WIPie. Kiedy skończę go robić, kupuję sobie tablet i ostro zabieram się za moją animację. Czeka mnie mnóstwo pracy (sporo architektury, animacja trzech postaci i żadnych samochodów;))

PS. Zgadzam się. Samochody są nudnym i oklepanym tematem, ale to doskonały trening (poza tym to dopiero mój drugi wózek:)).

 

wrzucam jeszcze \"gołego\" m4:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne pracki [piwo] !!!!

Tylko jeden rzecz mnie zainteresowala... mianowicie, m4 w miejsu wylotu lusek jest blaszka zabespieczajaca przed zapiaszczenieem, u ciebie jej niema... :) pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testarossa przepiŕkna...lakier tesh super..ja czepiam siŕ wniej tylko materia│u na felgach...tam jest nie dorobiony przez co model du┐o traci :)

 

co do m4a1 to materia│ gumy albo tego niby czarnego sprawia wra┐enie plastikowej zabawki...ale te┐ model bardzo mi siŕ podoba...:)

 

pozdrawiam i czekam na dalsze cude˝ka z Twojej stajni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności