Skocz do zawartości

Inspiracje - realizacja


Valoos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pytanko z wyższej półki.

http://www.gfxmoo.com -> work -> broadcast -> fox16 design

 

Czy ktoś się zastanawiał i wie jak zrobić (najlepiej w AE, żeby można było animować) takie subtelne delikatne cosie w tle (czerwone smugi w kształcie X'a) ?

 

Ja jakby znalazłem zbliżony efekt, ale może ktoś wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brawo DaveBorck! Nareszcie człowiek, który to sprawdził...Ten dział forum nie ma żadnych szans rozwoju jeśli odpowiedzi będą padały "z automatu"... spróbuj to... spróbuj tamto... Poniekąd 5 min. po zadaniu pytania znałem odpowiedź (ja wykombinowałem 3dstroke lub stroke + time echo), ale liczyłem na to że ktoś spróbował osiągnąć to innym sposobem, albo że ktoś wogóle próbował...

Pytanie było z kategori kreatywnych,a jakby ktoś poświęcił 2 min. czasu na sprawdzenie kto je zadał, wiedziałby, że nie zetknąłem się z AE tydzień temu...

 

PS. Teletubisie niestety strasznie odzwierciedlają kiepski poziom dyskusji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd 5 min. po zadaniu pytania znałem odpowiedź...a jakby ktoś poświęcił 2 min. czasu na sprawdze

 

Nie za bardzo cie rozumiem, skoro zajelo ci to 5 minut, to moze trzeba bylo poswiecic te 5 minut przed zadaniem pytania. Z twojego pytania mozna bylo wywnioskowac, ze chcesz uzyskac poradnik typu "tu kliknij dwa razy, potem wpisz...itd". Wiec sie nie dziw takiej reakcji, zeby nie bylo offtopic to dodam tylko, ze w Combustion mozna uzyskac podobny efekt bez uzycia zadnych pluginow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kenzo, poprzestańmy na tym, że poprostu chcąc wciągnąć do burzliwej dyskusji źle zformułowałem pytanie...

 

Co do pluginów to w AE stroke + time echo też daje zadowalające efekty, a ponieważ są "na dzień dobry" to przyjmuję że w AE też da radę bez pluginów.

 

 

PS. te 5 min. to była przenośnia... :P eksperymenty z różnymi wartościami i przeliczanie to ze spokojem jakieś 30 min. , ale tak się podjarałem testowaniem tego "efekciku", że zapodałem odrazu pytanko na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności