Skocz do zawartości

demon - Darkelf czyli od zera do minus nieskonczonosci.


darkelf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

|tworze topika z moim malym demonkiem, mysle ze go ukoncze(narazie tylko modeling :) )...

Ogolnie pracka ma bazowac na juz troche zdezelowanych prackach fenga :D :

Oczywiscie nie obedzie sie bez paru zmian w koncepcie, ale to juz sie okaze w praniu...

Concept:

5.jpg

 

Siateczka:

1.jpg

 

 

Boczek:

2.jpg

 

Przod:

3.jpg

 

Problem (ucho):

4.jpg

 

Od razu widac pare niedociagniec, poprawie je w nastepnej aktualce(chodzi o rogi, prowizorka i ta brodka, a raczej jej czesc :)... takze ucho nie wyglada jesszcze najlepiej :(...

Wlasciwie, to nie wiem co w nim zmienic aby wygladalo lepiej... i tutaj prosze o rade :)...

 

Krytyka jak najbardziej pozadana(mORPH :D) ale musi byc jak najbardziej konstruktywna i dajaca do myslenia :D...

Tak ku gwoli, to chce zrobic cale cialko, ale umiescilem tylko glowe, jak zaczne cialo to umieszcze 2 koncept(i tak go pewnie widzieliscie :D)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmmm. A wiec ja bede pierwszy :D

 

Darkelf ja bym proponowal mala mini-bitwe. Utrzymana w podobnych conceptach, albo ze szkice Fenga. Co ty na to???

 

Co do samej packi to popraw brode bo ejst zla. Ogolnie ok, moze troche szczegolikow brakuje w modelu, ale jezeli rozwiazesz to tekstura to nie ma potrzeby zmiany.

 

To chyba tyle pomysl i daj znac co do bitwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, jezeli chodzi o brode, to tam juz jest zaczety ten warkoczyk z brody dlatego taka dluga, pozatym napisalem, ze postac bedzie bazowala na koncepcie, co nie znaczy, ze bedzie odzwierciedlala ten concept :)... wiec proporcje sa jakie sa, moze troche powieksze rogi, ale styl fenga jest strasznie mangowy a mi on taki nie odpowiada, chociaz pomysly ma fajne :D.

co do bitwy... no nie wiem, nie weim moze jakies dokladniejsze informacje(termin, moze jakis koncept... bo z tym terminem w roq szkolnym to moze byc roznie :) )....

a i jeszcze moze czy modelujemy, czty z tekstura? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością popraw rogi - bo na szkicu są świetniacko grube - podkreślają tą postać:D?

 

I na pewno przedłuż troszkę czaszkę i zwróć uwagę na kość policzkowa:p

 

Koniec biadolenia - bardzo fajnie ci to wychodzi - czekam na więcej :D

 

pozdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz cos z połączonymi polówkami ipopraw łuki brwiowe. zacz jakie oj ma usta i pobrófdek, ogolnie poprzygladaj sie szczególom tym jaki on soprawia traznie, pamietaj on jest 2d, ty robisz 3d, czyli zalezy ci na wrazeniu, temu co on oddaje, nikoniecznie dkoładnemu oddaniu jego miny z rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

no dzisiaj w koncu po dluugim oczekiwaniu daje update :D... O to co udalo mi sie zrobic, a duzo nie robilem przez ostatnie dni :)...

No ale jest co jest, na krytyke otwarty... jedyne zastrzezenia patrzyc tak developersko troche :))... kstzalt mysle uchwycony :)... jeszcze dodawanie szczegolow mnie czeka :)...

6.jpg

7.jpg

8.jpg

 

acha i prosze o nie branie tego szkicu jako jedynej slusznej drogi stworzenia tej postaci :)... chce dodac jej cos od siebie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu dałes update:) Głowka lepiej wygląda, powiekszysz te rogi czy tej wielkosci zostawisz? tez szkicu jako dogmatu nie traktuję ale jakies takie za mało okazałe mi się wdają..

No i rozumiem ze łapki i korpus są dopiero zaczete bo jak na razie mało zczegołow, fajnie jakbys mięsnie bardziej zaznaczył:).

zycze powodzenia w pracy, i spadam swojego robic:) [piwo]

PS: Ile ma poly teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak praca jest mila ale , jeszcze nei dopracowana wiele ci zoatlo , jzu nie mówie tu o nogach

 

Wiec an moje oko to on ma za male cialo w porównaniu do glowy , jakos domon mgby byc wiekszy zreszta na tym rysunku to jest on wiekszy , ma za male barki wydlurz mu troche bary na bogi i uwzglernij przytym ulepprzenie klatki , bo troche nie jest foremna hmm no prawda jest taka ze jest jakas nie zabardzo zbudowana , nie zlsoc sie ale powarznieja jzu robilem tego demona i wiem ile trzeba sie na mordowac hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za krytyke, :))... co do glowy... to nie wiem, mi sie wydaje calkiem dobra, pozatym jak pisalem wczesniej to nie ma byc DOKLADNE odwzorowanie (chociaz i tak chcialem trochu jescze zmienic :D)... a co do szczegolow to szczegoly to robie narazie, powoli bo szkola, ale robie :D... ale dzieki i tak ze cos napisales :D.

I co do tego zloszczenia, to ja lubie krytyke :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe powiem , to co ma byc zrobione to bedzie a to co ma byc to dokladnie co ty chcesz zeby bylo zostalo juz usytuowane w pracy ,...

 

Wiec w tym momencie powiem ci szczerze ze brakuje mi to powoli czegos ?? Texturek powolutku móglbys juz jenakladac :D no nie ? hehehe

Powodzenia chcialbym zoabczyc jak ci idzie dalej , bo lepiej chyba ci wychodzi niz mi hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ciekawa koncepcja. Postac wychadzi Ci narazie naprawde świetnie. Moim zdaniem powinienes troszke zmniejszyc mu triceps, zeby nie konczyl sie na lokciu tylko troszke wczesniej bo jakos dziwnie wyglada.

Podobaja mi sie te jego dlonie bo sa duze i tak fajnie ustawione (pomimo tego ze narazie wygladaja jak macki Ufoludka :) ). Mysle jeszce ze powiniens bardziej mu podniesc nos do gory i zmarszcyc brwi...mialby wtedy wiecej charakteru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności