Skocz do zawartości

POSTAC 3D: ona jest......łysa!!(debiut na forum)


Kondor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam nowego użytkownika [papapa]

 

no i jeśli chodzi o pracke to ładny modeling, natomiast nad teksturami i oświetleniem dalej bym popracował - szczególnie sztucznie wygądają oczka... no i ubranko troche plastikowe....

 

...natomiast pierwsze moje skojarzenie było ANDROID... i to wcale nie negatywnie a wręcz przeciwnie... przypomniał mi się odrazu film ŁOWCA ANDROIDÓW... co dobrze świadczy o tej pracce...

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superzaście! :) moim zdaniem śwaitło jest całkiem niezłe... w sumie to wsystko jest na dobrym bardzo równym poziomie.

podoba mi się to, że upozowałeś postać. Od razu charakteru nabrała, ma tak fajnie gowę odchyloną:)

dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

no wiec, tak tak... klimacik to ma :)... z paroma rzeczami mogloby byc lepiej, ale sie nie czepiam bo sam bym tak nie zrobil :))).

co do scenki, to czemu taki blur na rece? czyzby nie wyszla :)... i watpie czy ten material by sie tak trzymal sztywno na rekawie?!

tak to tyle bardzo fajnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Pracka przyjemna, ale DOF troszkę nie wyszedł, poza tym nosek mógłby być też lepszy - jakoś mi nie leży, no i brwi troszkę nienaturalne :-) Ale poza tym to coool!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności