Skocz do zawartości

ZLOT MAX3D.PL W WARSZAWIE!!! ODPAŁ No II


Shogun 3D

Dostępne terminy zlotu: macie możliwość wskazania wszystkich pasujących Wam terminów!  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dostępne terminy zlotu: macie możliwość wskazania wszystkich pasujących Wam terminów!

    • 8 kwietnia (sobota)
      10
    • 9 kwietnia (niedziela)
      4
    • 22 kwietnia (sobota)
      12
    • 23 kwietnia (niedziela)
      5
    • 29 kwietnia (sobota)
      10
    • 30 kwietnia (niedziela)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

ZLOT MAX3D.PL W WARSZAWIE!!!

ODPAŁ No II

 

 

Uwaga, ludziska! Wiosna idzie i czas odessac się od kompów, ruszyć schaby i spotkać się na plotach.

Proponuję trzy terminy:

 

8, 9, 22, 23, 29 i 30 kwietnia.

22 - 23 - w Łodzi jest festiwal ReAnimacja. Jest to dobra okazja do zlotu ogólnopolskiego, toteż osoby chętne na zlot w tych dniach - zapraszam do Łodzi!!!

 

15 kwietnia odpada w sposób naturalny - święta.

 

Zapraszam do glosowania, ktore terminy komu pasują.

 

Proponowana godzina spotkania: 12:00

Miejsce: placyk przed metrem Centrum

 

LISTA CHĘTNYCH:

 

Emilia 85

FAlcom3D

Kolegaalek

Koniu_PL

Krzyhh

Kurt Hectic

Nermal

Matys

mrkrzysiek

Obo

Shogun

Ziomuś

AND THE WINNER IS:

po równo obie soboty: 8 i 29 kwietnia oraz pomiędzy nimi festiwal ReAnimacja w Łodzi, na który serdecznie zapraszam.

Proponuję wykorzystać oba terminy; CG nigdy za wiele... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lol, Shogun, ale mam jedno ale... Czemu w WARSZAWIE !!!! ja rozumiem że fajne miasto i wogole... ale żeś jesteś wygodniś, mieszkasz w Wawie to sobie możesz... a czemu by np. nie zrobić w Katowicach , wiesz... jak wsyztsk odbrze pojdzie... to może pojade specialnie na spotkanie :)) nawet 4 godziny do tej Warszawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, Shogun, ale mam jedno ale... Czemu w WARSZAWIE !!!! ja rozumiem że fajne miasto i wogole... ale żeś jesteś wygodniś, mieszkasz w Wawie to sobie możesz... a czemu by np. nie zrobić w Katowicach , wiesz... jak wsyztsk odbrze pojdzie... to może pojade specialnie na spotkanie :)) nawet 4 godziny do tej Warszawy...

 

przecież w Gliwicach jest ; ] 1, 2 bądź 3 maja :)

Wypisuj się z listy ;]

 

Shogun , temat Ci się zdublował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobić zlot ogólnopolski? przecież jest w Łodzi Reanimacja. kupa ludzi i tak chce się spotkać (Gliwice, Warszawa, Wrocław) w swoich miastach. połaczmy to i spotkajmy się w Łodzi! będzie to pierwszy zlot, na którem oprócz picia piwska i gadania o GI zrobimy coś pożytecznego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak:

 

1. To sie spotykamy na tym placyku :)

 

2. Idziemy sobie połazić po Wawie i intelektualnie podyskutować o zagadnieniach związanych z CG :)

 

3. Idziemy do pubu dla abstynentów :) i ew. tam gadamy

 

4. wbijamy sie do Platige Image i zabiramy im kompy

 

Co Wy na to? :)

 

EDIT:

To się spóźniłem z pomysłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun -> o knajpy myślę że nie ma co się bać, w końcu spotykamy się w centrum stolicy polski :)

 

Coś się wymyśli zależnie od nastroju - jak bardzo ładna pogoda będzie to może gdzieś pod parasolki zamiast kisić się w pubie?

 

Ogólnie - imo najlepiej jak ustalimy to już w czasie spotkania - będzie mniej marudzenia w stylu "a ja nie palę, a ja nie piję a ja chcę do kina..." ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun ja za tydzień jestem w Wawie (znów) jeszcze napisze ci na gg jakbym miał czas :)

 

 

Ja sie pytam co z Panitbalem !!! proponuje tak 1 2 albo wcześniej maj bo 4 mam mature z polaka. (nie abym myslał sobie :P ) ale z drugiej strony :) fajnie by sie odstresować .

 

No to jak z tymi gliwicami ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka:

 

Robimy składke po 20 zł + każdy coś do żarcia przynosi.

wynajmujemy knajpke internetową na powiedzmy 4 - 5h myśle ze to nie przekroczy 100 zł; Każdy może jakieś programy, filmiki poprzynosić może ktoś projektor by miał :). I mamy super impreze edukacyjną z żarciem :)

 

Co w ty na to?

 

PS: Plusem napewno będzie duża ilość dostępnych kompów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, a 8 kwietnia to derby jest, mozeby sie tak wybrac prosto na zylete;)

 

a w ogole to bede i w wawie i na reanimacji:) tylko termina trza sensowy ustalic...

 

 

max1989- jestem na nie:p sorry ale siedzenie w wiosne przed kompem z banda zasyfionych informatykow to nie to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek- ehh kolejny fan tego i owego :o.

max_1989- cafe odpada... znam jedna super cafeje na mokotowie, ale tam nic nie mozna instalowac> specjalne systemy, zeby sie robic syfu na dyskach...a poza tym jest bardzo malo fajnych cafejek w wawie.

teoretycznie moglibysmy sie wszyscy zwalic do mnie. mam 250m^2 na parterze + poddasze, taras, PC, siec i duuuza dzialke..... ale rodzinka sie nie zgodzi ;(. nie widze tego jak ~15 chlopa siedzi sobie, pije, gada, a za sciana rodzice ogladaja klan :\\\(__)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

imho nauka w grupie ponad 4 osoby nie ma po prostu sensu :) (mam doświadczenie z uczenia się w grupie z uczelni). Poza tym jak spotkamy się przy piwku to pewnie nieukniona jest gadka o grafie w ogóle. Można też poznać fajnych ludzi więc nie jest to taka strata czasu :)

 

Ja obtuję za browcem bez kombinowania :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś już Cię lubie :)

 

A tak na poważnie to moim zdaniem głównie chodzi tu o poznanie się, napicie piwka, pogadanie (o 3d ale i nie tylko). Troche moim zdaniem głupotą byłoby wyjść z domu sprzed kompa żeby usiąść do kompa :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z Ziomusiem rozmawialiśmy o regularnych spotkaniach osób z Wawy i okolic w ramach samoksztalcenia. Coś w rodzaju takiego stowarzyszenia, jakie tworzyli Filomaci i Filareci: uczyli się, prezentowali wypociny i dzielili się nawzajem zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Na zlocie będzie dosyć łatwo to omówić. Co do piwka i plot to Ziomuś ma jednak rację: technicznie usadzenie wszystkich wokół jednego czy 2 kompów może dałoby radę, ale niewiele to da bez przygotowania jakiegoś konkretnego tematu, programu spotkania. To faktycznie nie tędy droga.

Poza tym już widzę tych piętnastu chłopa u Kurta: rodzinka ogląda "Klan", a my chórem:

 

Piętnastu chłopa na boxie umrzyka

Jo - ho - ho! I oklaski tłumu!

Po odpaleniu maxa wszelka troska znika!

Jo - ho - ho!... Euch... no, dobra, jeszcze pomęczę drugi wers... :D

 

Poza tym o ile mi wiadomo to na zlocie ma ochotę pojawić się Emilia 85, więc z tymi chłopami to może być problem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zgadzam sie Shogun :D

 

Co do spotkania to chyba najlepiej powiedział kurt, no ale to zależy też od jego rodziny ;/ W gruncie rzeczy to można wbić się do jakiejś restauracji, zestawić stoły i będzie git :) Tylko trzeba taką restaurację zlokalizować.

 

Ps.

Gadałem z rodzickami i wyrazili zgodę, aby zrobić u mnie na placyku spotkanie w latko :) w wakacje. Ale to jeszcze ze 4 miechy. W każdym razie uprzedzam -> mieszkam na "zadupiu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: Update w pierwszym poście: oba terminy: 8 i 29 kwietnia zostały wybrane po równo, więc i zloty w warszawie będą dwa... oraz pomiędzy nimi festiwal ReAnimacja w Łodzi, na który serdecznie zapraszam.

Jak dla kogoś ogladanie naszych buziek będzie za częste, to niech sobie wybierze jeden z tych terminów.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee..., a dlaczego 8 i 29 kwietnia? U mnie mają po 9 głosów (po 45%), a 22 kwietnia ma 12 (60%)... czyżby ReAnimacja wykluczała tę datę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

ja będę jutro (8.04) przy metrze centrum. Dajcie znać kto jeszcze się na pewno pojawi w tej dacie. Jakby była taka opcja to fajnie by było jakby ktoś z telefonem komurkowym wysłał mi swój numer na PM (w razie gdyby któryś z nas się spóźnił) - łatwiej się będzie znaleść.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności