Skocz do zawartości

II Zlot w Gilwicach: Transport z Wrocławia.


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ponieważ istnieje dość spora szansa, że duża część zlotowiczów w Gliwicach:

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22822&page=1

 

pojedzie z naszego wspaniałego miasta, proponuję więc tutaj zgłaszać swoje propozycje transportów i ewentualnego ustawiania się w dniu wyjazdu.

 

kto chętny z wro? jak narazie:

 

tweety

Vorek

nielot007

razor

Barcisz

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jestem za tym aby zabrać się ciapągiem :)

Jak jedziemy taką ekipą to będzie można sobie zająć przedział i pogadać wspokoju, przekimać.

Wolę nie testować gestykulacji o modelowaniu w samochodzie .......a juz tym bardziej kimania, naszego kierowcy w szczególności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie: gdyby jechały tylko dwie osoby to Barcisz zaofiarował się podwózką swoim samochodem.

praktycznie: zainteresowanie jest większe więc pozostaje ciapong ;)

co do czasu odjazdu to trzeba by sprawdzić, ale to dopiero jak się termin ustali.

co do powrotu, to myslę, że chyba trzeba by sobie zorganizowac metę w Gliwicach, coby nie jechać na kacu do domu a i w miarę normalnie na imprezie posiedzieć ;)

tutaj pytanie: kto zna jakieś baaaaaardzo tanie noclegi w Gliwicach? schroniska czy coś podobnego?

BTW: można by pojechać nawet na dwa dni :D

Pozdrawiam

 

[++]

taki scenariusz:

jeslibyśmy pojechali 29 kwietnia o godz 9:00 to wylądowalibyśmy w Gliwicach ok 11:30.

jeslibyśmy pojechali 29 kwietnia o godz 10:00 to wylądowalibyśmy w Gliwicach ok 12:30.

 

odjazdy są co godzinę.

 

z Gliwic 30 kwietnia (niedziela):

odjazd 03:06

we wro bylibyśmy o 05:25

jeślibyśmy zakłądali, że nie zostajemy na noc i nie jedziemy później rano około 12, bo wtedy

 

odjazd 11:24

we wro bylibyśmy o 13:25

lub

odjazd 13:24

we wro bylibyśmy o 15:35

odjazdy też są co godzinę

 

Połączenia więc są całkiem ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm

jesli chodzi o 2dni to tak--> nie oplacaloby sie placic za nocleg jak mielibysmy tylko kimac a rano nic nie robic tylko jechac do domu bo szkoda kasy :D w ciapagu tez mozna wygodnie kimac ;) ale jesli np. rano bysmy rozegrali "rewanz" w paintball'a albo cos innego to lepiej zostac bo po co wracac :D

bo w sumie i tak jest wolne dluuugi weekend

a polaczenie rzeczywiscie bardzo fajnne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę, jadę

 

jak pisałem mogę autem i zabiorę jeszcze 4 sztuki

mogę wziąć laptoka, żadna rewelka ale może się przydać

 

weźcie pod uwagę, że poranny rewanż to następna kasa za paintballa + nocleg + atrakcje

czyli lekko stówa jeszcze do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin

29 kwietnia 2006

mecz - godzina 13:30

 

Pozdrawiamy i czekamy na Was! :)

 

tak więc proponuję wyjechać pociągami o godzinie:

6661bn.gif

 

zaś zebrać się na dworcu głównym najpóźniej 45 min przed odjazdem pociągu.

chvet: wyjdzie ktoś po nas na dworzec? albo gdzie jest punkt kontaktowy i jak tam dojechać :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie po was AG na dworzec...ja się na pętli autobusowej pojawię później niż wy :( autobusy wolno jeżdżą mam dwa - 7:15 & 10:51 ....wszystko zależy na którą wy wyjedziecie ...jak na 8 to autobusem o 7 z tychów wyjedziemy ...

autobus dojeżdża dokładnie w 1,2h więc mogę być na miejscu 9:35 bądź 12:10...zależy jaki pociąg wybierzecie tak i my się wybierzemy :) jeśli będziemy wcześniej wyjdziemy po was grupą na dworzec..postaramy się mieć plakat :> a jak nie to rozpoznamy tweetiego o ile się nie ogoli :D

 

Pozdrawiam.

 

[ ++ sugeruje abyście wsiedli w ten o 8 :) ]

 

tweet , zarzuć na PM'a swój GSM i będzie kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej rozpoznacie przed dworcem wiec nie ma problemu, RA jak d arade to zbierze tych co autobusem jadą (jeszcze nic o tym nie wiem ze ma taką role:P) Cały czas rozglądam sie dla was za ew. noclegiem odrazu mowie ze u mnie raczej nie da rady:(

 

Jakby co moj GSM ma tez chveti i knysha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam prośbę ...każdy kto się wybiera niech mi wyślę Prywatną Wiadomość z informacją czy jedzie ...ponieważ nie chciałbym aby się okazało że za mało sprzętu przywieziono na miejsce...żeby się do 20 kwietnia wyrobić z tymi PM'ami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z wrocławia! kto jeszcze jedzie?

bo jak na razie są:

tweety

Vorek

nielot007

razor

Barcisz

i chyba

hcpiter

Junior

 

proponuję wyjechac pociągiem o 8:15 (zajedziemy na 10:18). tak więc spotkanie organizacyjne ustawiam na 7:30 na dworcu pod Tablicą Odjzadów na głównej hali.

cena biltetu normalnego KL2: 35zł (chyba tylko w jedną stronę), więc na dojazd zabierzcie ze 70zł plus na kulki ze 70zł plus na piwo około 20zł.

prosiłbym też chętnych na wyjazd o potwierdzenie swojego udziału w tym wątku. z tymi osobami będę kontaktował się na GG, albo słał PM'ka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba jednak skorzystam z funduszu emer. :D

na dzien dzisiejszy jestem ale nie wiadomo co jeszcze wyjdzie....

nie moge przepuscic takiej okazji aby postrzelac do ktv :D i innich swietnych grafikow ;) wkoncu taka okazja czesto sie nie zdarza.......

narazie nie ma przeszkod abym nie jechal wiec bojcie sie mojego precyzyjnego oka bo bede strzelal w sam srodek czola (tak zwany headshot) :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czli jednym slowem piszac duuuzo kasy pojdzie sie jeb*** :D

czyli tak 70(naboje ;))+70(bilety :()+20(plyny poprawiajace celnosc)+60(za wstep) ?? =220 :( i skad ja wezme tyle kasy :D

pozdro

 

ekhm...60 ( wstep + naboje + sprzet) :D

 

hcpiter - szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pociągu - studenci mają jakieś zniżki, prawda? ile to może być %?

 

co do kosztów paintballa - mialem 2 sprzeczne ze sobą informacje. gdzies tu czytalem to kosztuje 70zł plus koszt kulek (też dużo), a chveti mi napisał że "60zł ( strój + marker + 200 kulek)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tweety się obija więc proszę Was byście zajrzeli do kasy biletowej pkp , najlepiej każdy sam bo innaczej nikt nie pójdzie i zobaczyli cenę biletów i godzinę na jaką przyjedziecie i na jaką sie umówicie na dworcu (Najepiej napisali to wszystko tutaj)..ponieważ widzę że macie kompletny brak kontaktu między Wrocławiakami :P

 

JEDZIE WAS CONAJMNIEJ 8

 

Barcisz (+3 friends) + tweety + nielot007 + pikSar + Vorek + mkk3a

 

więc wypadałoby się umówić(...)

 

CZEKAM NA ODZEW.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla :P

kto mówi, że nie idę? będę tam jutro z aparatem więc zapytam :P

co do wstepnych moich kalkulacji wychodzi że na przejazd w obie strony wydamy od 40 do 75 zł jadąc ciapongiem o 9:00 z dworca Głównego.

poza tym umówić się umówimy, jak tylko będziemy wiedzieć za ile są bilety, czyli jutro.

 

Nie denerwuj się misiu :]

 

 

[++]

pociąg ma odjazd o godzinie 9:00 z Dworca Głównego. dlaczego akurat o 9? Dlatego, że ten o 8:00 to TLK (Tanie Linie Kolejowe) i należy wczęsniej zarezerwować bilety (dopłacić za rezerw.). Pociąg o 9:00 jest tańszy zaś cena biletu normalnego wynosi 32zł (w jedną stronę), zaś dla uczniów i studentów posiadających aktualną legitymację szkolną lub studencką transport jest tańszy o 37% czyli 20,2zł

 

(Dz. U. z 2002 r., Nr 175, poz. 1440 z późn. zm.)[/i]]

3. dzieci i młodzież, uczęszczająca do szkoły (dotyczy to również obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego) nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia (studenci do ukończenia 26 lat) - mają prawo do 49% ulgi w pociągach osobowych i pospiesznych oraz w autobusach PKS w komunikacji zwykłej i przyspieszonej, na podstawie biletów imiennych miesięcznych . Jeśli kupuje się bilet jednorazowy przysługuje ulga 37% w przypadku przejazdów pociągami osobowymi, pospiesznymi i ekspresowymi. Do ulg uprawnia: zaświadczenie o spełnianiu obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego, legitymacja szkolna lub studencka wraz z dowodem osobistym albo innym dokumentem umożliwiającym stwierdzenie wieku jeśli nie jest on określony w legitymacjach. Powyższa grupa nie ma żadnej ulgi przy zakupie biletów jednorazowych w komunikacji autobusowej.

 

Nie zapomnijcie więc legitymacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie denerwuje ale tak patrzę to słabo zorganizowani jesteście ;P

hmmm... a już cztery zloty za nami i każdy w coraz większym gronie ;P

 

mkk3a: lepiej podbij. nigdy nie wiadomo co takiemu kanarowi PKP strzeli do głowy.

 

panowie Barcisz, nielot007, pikSar, Vorek i mkk3a spotykamy się:

 

29 kwietnia 2006

godzina: 8:00

miejsce: główna Hala pod Tablicą Odjazdów

bilety: dokładne wytyczne napiszę jutro jak tylko wrócę z Dworca (wieczorkiem ok 19:00)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a już cztery zloty za nami i każdy w coraz większym gronie ;P

1) piec zlotów

2) na piątym była mniejsza frekwencja :(

 

co do legitymacji, to w 3 klasie LO sie skapnalem, ze przez całą drugą klase mialem nie podpitą legimke, bo jakos zapomniałem :]

 

czemu tak wczesnie - o 8?!?!!? to dopiero noc sie konczy o tej godzinie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nielot007, pikSar, Vorek i mkk3a:

 

data: 29 kwietnia 2006

godzina: 8:00

miejsce: główna Hala pod Tablicą Odjazdów

bilety: radzę zakupić wcześniej coby uniknąć stania w kolejce 5 min przed odjazdem pociągu ;) cena to ok 30zł w jedną stronę!

pociąg:

odjeżdza z Wrocławia Głównego do Gliwic o godzinie 9:00 i na ten pociąg kupujcie bilety ;)

 

Barcisz: weź przestań! jedziemy ciapongiem - więcej luzu będziesz miał ;) :D a i na paliwie i oponach zaoszczędzisz :]

poza tym o wiele większe prawdopodobieństwo jest zginięcia w wypadku samochodowym niż kolejowym :>

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) żebyś nie pluł sobie w brodę kiedy zaśpisz, albo wpadniesz w nikczemne sidła wszechobecnego korku ulicznego.

ostatecznie możemy się spotkać o 8:30, ale te 30 min w jedną czy w drugą stronę to własciwie żadna róznica jeśli chodzi o porę wstawania :>

 

2) te 30zł to bez zniżek :D dla uczniów i studentów obowiązuje 37% zniżki, ale nie chciało mi się liczyć :] ogólnie wyjdzie z jakieś 40-50zł za cały transport (w obie strony)

 

Vorek: jeeea! tekken albo motocykle rox :D :D

 

A na serio to myślałem, żeby zjeść przed wyjazdem jakieś śniadanko w jakimś barze bo znając mnie wylecę w ostatnie chwili z domu na głodniaka, stąd ta ósma godzina :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Barcisz: weź przestań! jedziemy ciapongiem - więcej luzu będziesz miał ;) :D a i na paliwie i oponach zaoszczędzisz :]

poza tym o wiele większe prawdopodobieństwo jest zginięcia w wypadku samochodowym niż kolejowym :>

 

Pozdrawiam

hehe tos chlopaka pocieszyl ;)

pamietam czasy jak sie scigalem na motorze w takim salonie ehhhh to byly czasy :D

czyli o 8:00 czy 8:30??

a tak wogole to ja was poznam??(bo jak mniemam wy sie wszyscy juz znacie) obym do jakies innej grupy nie poszedl, jeszcze mnie gdzeis wywioza i cos zrobia ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności