Skocz do zawartości

meeting w krakowie


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych i nie zainteresowanych... nie wiem czy jestem na tyle kompetentna osoba zebyorganizowac zloty, zjazdy, najazy, dojazdy ale czy ktos bylby zainteresowany meetingiem (sory za wyraz ale ponoc wiecej ludzi sie lapie na obcojezyczne slogany :D ) w krakowie ? jesli by sie znalazlo paru szalencow to jakies daty godziny, propozycje knajp... zreszta w koncu to sa wolne dyskuje to piszcie co chcecie :D

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

propzycja koloejnego spotkania - ostatni post

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

ja się piszę :) najlepiej w tygodniu - czwartek wieczorem byłby w moim przypadku optymalny :) Mam nadzieję, że tym razem nie wyskoczy mi nage jakiś problem!! :)

PS> Ten tydzień odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia o czym bysmy rozmawiali :D czeba bedzie stworzyc nowy watek na forum "o czym sie rozmawia na spotkaniach ":D ale w sumie zgaduje ze najczesciej poruszanym tematem jest grafika, swoja droga ciekawe czemu ?:P ale mysle ze mogli bysmy zrobic liste tematow, kazdy by sie zglasal jaki chce opracowac + bibliografia eventualnie jakas prezentacja na podkladkach od piwa i takie male sypozjum naukowe mozna by bylo zrobic :D eh czlowiek to jednak ma cos z geniusza :D

nio a wracajac jeszcze do tematow to mysle ze nie bylo by takiej tragedju tzn przez pierwsze 30min/2 piwa bylo by

-czesc jaki program uzywasz

-czesc "*" a ty

-no ja tez

a potem zeszli bysmy na temat niuń.. jakby i on sie nam znudzi to zaczelibysmy rozmawiac o malarstwie Moneta albo o murze chinskim, nastepnym watkiem byl by zapewne twoje upodobania polityczne i dla czego wybralbys na zblizajacych sie wyborac samoobrone... po politycy (czyli tak 3-4 piwa) zazwyczaj nastepuja tematy zwiazane z wiara tu mysle spokojnie moglibysmy je zastapic "najlepszy render wedlug ciebie i dla czego jest to v-ray" potem jakby juz wystapilo obrazenie sie wszyscy na wszystkich wymiana meskich zdan (5-6 piwo) zaczoly by sie wolne syskusje a wiec dowiedzial bys sie jaka grzybowa robi moja babcia, dla czego szwagier sasiadki ktora jest kuzynka ziencia brata ciotecznego mojej kolezanki brata kupila sobie ratlerka, lub tez ile mozna zaplacic za uzywanie nart w lecie, czy tez jaka odleglosc moze byc pomiedzy dwoma bombelkami piwa... a rano sie obudzisz z kacem wlaczysz kompa wejdziesz na strone max3d.pl i akurat twoja mama przez przypadek zerknie ci przez ramie i nie bedziesz sie umial wytlumaczyc z tych zdjec ktore sie zamiesci bo po prostu nie bedziesz ich pamietal jak wszyscy ...

jakies jeszcze pytania:D

(wiem ze dzis nie 1 kwietnia ale jakos tak mnie natchnelo :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie ten meeting to całkiem fajny pomysł a tym bardziej ,że w mym kochanym mieście(najpiekniejszym w całej Polsce).Padło pytanie o czym bedziemy rozmawiać.Według mnie można swoje poglądy przedtawić ,dowiedzieć sie czegoś ciekawego no i zdobyć sobie sojuszników na tym forum :).

Z tego co czytałem to takie spotkanie również odbyło sie z powodzeniem we Wrocławiu.Wtedy podobno wykładali tam jakieś wywody o bumpach czy jakoś tak:) No dobra już nie bredze.

W każdym bądź razie ja sie pisze na to spotkanie.

Tylko z tego co widze to nie mozecie sie zdecydować.

Myśle ,że trzeba jasno postawić na konkretna date (może sonde zrobic?) bo takim sposobem to spotkanie dojdzie do skutku po świetach ale nie w tym roku:))

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra na razie jestem za bardzo jestem pijany a ze ida wietato sie pomysli po swietach ale nie ma ze boli jak kogos nie bedzie to j sie juz postaram o nie wiem , ale na pewno cos strasznego... a co do uzytkownika piun - co ty wiesz o zyciu :D

>>

dobra teraz juz jestem trzezwy wiec moge chyba juz sensownie skladac literki.. z mojej strony propozycja jest taka zeby spotkanie odbylo sie 27 kwietnia (czyli tydzien po zakonczeniu siwiat to jest czwartek) mysle ze termin na tyle odlegly ze wszyscy chetni moga sobie poukladac plany. Piszcie co sadzicie na ten temat ? kto ma inne propozycje terminu ? ( jesli chodzi o mnie to z wyjatkiem niektorych weekendow od 24 kwietnia moze byc kady dzien )

a gracz Piun nie wie co pisze i powinien dostac bana za to ze wczoraj pojechal do domu zamiast opijac mój angielski :D eh zaluj ...:D (sory za OT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestes mlodszy ode mnie o 20 lat to ja przzyjde z smoczkiem i pieluchą cobys sie nie nudzil :D a tak serio to wiek nie ma chyba znaczenia...

czyli wstepnie pasuje wszystkim czwartek ? a co do godziny i miejsca to hm sie rozwazy grupowo.. dopiero niedziela wiec mysle ze damy czs innym userom na dotarcie do tego tematu i zastanowienie sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy na razie powiedzmy taki skład :

daymon

Jonasz_Real

dareg

mentaller - 50 %

salvage

piun

maverick sheep

czyli nie jest tak zle chyba nikogo nie pominołem :/

M@Ti - nie chce sie wtracac w twe zycie osobiste ale czemu nie dasz rady termin? czy cos innego? bo termin jest po to zeby go zmienic.. tak samo miejsce jeszcze nie jest ustalone.. jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom generalnie chodzi o to zeby to nie byla wylegarnia dresow ani knajpa szpanujaca naglosnieniem tylko kultularny pub gdzie mozna wymienic kilka slow na temat modelowania boxa ;) a co do siedzenia z boku to jak narazie jest 7 osob +- 2,3 wiec nie masz szans siedziec z boku sory ...;)

hehe moze byc Pergamin a gdzie to jest? cale pieterko hm na 5 osob no nie wiem nie wiem bylo by hm bardzo romantycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maverick > są dwa powody - pierwszy taki, że gram o 20:15 meczyk, drugi, że mam w pt rano ważne koło..

Hmm... szkoooodaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom szkoda szkoda :/ ale jeszcze nic nie jest przesadzone bo na razie to strasznie male zainteresowanie :/ no moze nie az takie straszne ale jak wszyscy napisza ze moze wpadne to nie wiem czy jest sens wynajmowac knajpe :/ wiec ludzie weźcie sie w garsc i napiszcie bo dzis jest wtorek a jak spotkanie ma byc w czwertek to cos srednio na jeza to widze

mam prosbe zeby wszyscy chetni zamiescili posta czy beda czy nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jak narazie to srednia frekwencja ale coz nikt nikogo nie bedzie namawial :D

wyglada na to ze dzis jest wtorek czyli spotkanie robimy w czwartek o zaluzmy godzinie 18 jak nas bedzie 5 sztuk to nie ma co knajpy rezerwowac po prostu sobie usiadziemy moze byc pergamin co by juz nie platac... jeszcze raz co bym sie nie pogubil 27.04.2006 godzina 18 pergamin na brackiej czym wiecej ludu przyjdzie tym lepiej wiec zapraszamy wszystkich zainteresowanych... (jesli cos nie teges z godzina za pozno/za wczesnie to piszcie bo to w sumie do ustalenia) no i jak sie rozpoznamy :D ma ktos jaks pomysla ?

stan na 21:40 25.kwietnia

salvage

dareg

Jonasz_Real

Piun

no i ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznamy sie tak:

w pergaminie bedzie siedzał dziwny koleś z jeszce dzieniejszą fryzurą - dużo włosów z prawej strony głowy jeszce więcej z lewej i ogólnie wielki nieład :D to własnie MAV nie da sie nie zauważyc:D, a i bedzie podrywał laski na mase - łobuzowi to kurcze wychodzi jak ta lala:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22663&page=65

no teraz troche inaczej wygladam i nie wiem czy wezme ta torebke :/ a lasek nie wyrywam to jakies plotki.. a i szykuje sie niespodzianka po meetingu ale to juz potem bedziemy gadac ;)

a co sie dzieje pe procentach to nie pytaj :D nie chcesz wiedziec a ze leb mam jak owca to po 3 piwach spiewam charcerskie piosenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie staaary weź torebke, jest odjechana! Nom, myśle że o 18 to nie bedzie problemu ze znalezieniem siebie, zresztą perganim to nie jest jakaś ogromna knajpa :P Po trzech piwach powiadasz... Hmmm... Najwyżej będziemy Cie reanimować po szóstym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy ze co? ze byliscie juz na tym zlocie?? kiedy to ebdzie??

 

[edit] dobra doszukalem sie 27.....

 

panowie a kurka moze by to w next tygodniu dlugim weekendzie zrobic??? kurka bo jak tak wy zawsze w czwartki wypadacie to nigdy was nie zobacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności