Skocz do zawartości

POSTAC 3D: Panienka


Fabeko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapowiada sie dobrze:)

popracowal bym nad policzkami. wydaja sie troszke pogniecione;) no i powieki - za bardzo odstaja od oczu

 

a swoja droga to wydaje mi sie za jednak duzy wplyw mial tutorial: JOAN OF ARC Michel\'a Roger\'a.....nie mowie ze to zle bo tutek bardzo mi sie podoba ale moze warto sprobowac z ciutke innym modelem

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz co do czola to masz racje troche to zmiejszylem ale ma byc takie, myszek nosek faktycznie dziwnie wygladal nawet w rzczywitaosci teki nie byl, ale co do dolnej powieki to taka ma byc ale dzieki za uwage jeszcze nie wiem czy obnizyc luki brwiowe moze cos zasugerujecie poprawilem tez ten koncik ust jutro postaram sie dac cialo ale jak narazie to nie jestem z niego zadowolony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ale hmmm no sam nie wiem jak by jakas animowanie nidorobina :( , wybacz z te wstawke ale slów mi brakuje :D

 

Ladnie wymodelowana i to jest spoko ale jest jak widac wiele nie dociagniec które musisz poprawic jak tylko chce , koledzy z forum probuja ci pomuc ??

 

Czytasz to co do ciebie pisza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam co do mnie pisza koledzy z forum i bardzo im dziekuje za te wskazowki jak widac dopiero sie ucze tymi texturkami sie nie kierujcie bo i tak beda do wymiany a co do d.. :) to nie zauwazylem wielkie thx jezeli ktos moglby wypias wszystko co mu nie pasuje w tym modelu to prosze bardzo postaram sie sprostac temu ale na tyle na ile bede mogl o ile nie bedzie to calkowicie zmienialo mojego pomyslu z gory dziekuje pozdrowienia dla wszystkich z forum:):cool: [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności