Skocz do zawartości

Search ma wydajność < 10%


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz kolejny mam jajca z searchem.

Haseł koperta, envelope, rigowanie nie widzi, na hasło vertex znalazł 4 wątki, a na poly az 43. ...Na 23392 w ogóle.

Czy taka wydajnośc searcha nie wydaje sie za mała?

Jak ja teraz będę mógł spojrzec w oczy zółtodziobowi i zapytać: a opcję "szukaj" to krowa zjadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy mi się wydaje, czy wszystkie znajdowane tematy są z roku 2006 ... mało się bawiłem ale najstarsze tematy jakie znajdowałem były z kwietnia ... a może szuka tematy 30 dni w dół od dzisiejszego ... nie wiem ... bawiłem się tylko chwile ... ale w obecnej chwili szukanie jest irytujące ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Mysle, ze to nie blad. Najlepiej przebuduje indeksy wyszukiwarki.Mysle, ze to jest problemem.

 

Dzisiaj to w takim razie zapuszcze. Powinno pomoc.

Ale puszcze to przez noc jak obciazenie jest mniejsze bo w tej chwili przy prawie 300 userach proces moglby spowolnic dzialanie serwera niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem kilka słów z tego wątka i dałem je do szukania ... raz znajdował ten temat ... raz nie ... liczba znalezionych tematów nie przekraczała pięć ... słowo koperta chyba występuje na forum raczej lekko częściej ... tak mi się wydaje ;) ... nawet tu w pierwszym poście ... ale nie znajduje ... ciekawe czy znajdzie kiedy ja dodam to słowo ponownie - zrobie edit :)

 

EDIT:

Nie znajduje ... buuuu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... faktycznie lepiej szuka, wcześniej sprawdzałem poprzez nie stosując zaawansowanego wyszukiwania ... gdy kliknąć na górze szukaj i wprowadzić hasło: vertex zobaczyłem 4 znalezione, gdy jednak dałem zaawansowane i szukałem vertex znalazłem tego mase ... nie jestem pewny, ale kiedyś nie było takiej różnicy między zwykłym szukaniem, a zaawansowanym szukaniem ... mnie się wydawało, że zaawansowane szukanie jest po to by ograniczyć zasięg szukania do pewnego zadowalającego minimum ... przykładowo szukamy określenie Reactor ... po co szukać to w działach nie związanych z zagadnieniem? Im mniejsze pole szukania poprzez szukanie w działach o odpowiedniej tematyce zwiększa skuteczność wyszukiwarki ... a teraz? To jakieś dziwaczne :| ... Szybkie szukanie jest dla leniwych i dla tych co nie wiedzą gdzie dokładnie szukać ... w obecnej postaci szybkie szukanie jest bardzo niedokładne ... bleeee

 

"A tak przy okazji - co wy macie z tą kopertą ?"

 

Obsesja koperciana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwi jesteście.

 

Indeksowanie wyszukiwarki dopiero skonczylo sie robic. Trwalo wczoraj od 23 do dzisiaj 17 godziny :) Kilkaset tysięcy postow musialo zaindeksować :)

 

Wyszukiwanie zaawansowane posiada zdecydowanie wiecej opcji niz to zwykle.

 

Sprawdzalem. Teraz zaindeksowane sa juz stare i nowe posty.

 

http://www.max3d.pl/forum/search.php?searchid=677593

 

Dzieki w kazdym badz razie za zwrocenie uwagi. Testowalem. Wpisywalem kawalki zdan wystepujace w tym watku na przyklad i dziala.

 

Baza troszke urosla po tym indeksowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności