Skocz do zawartości

POSTAC 3D: ciemny typ ;)


kizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oto moje opinie:

wydaje mi sie, ze ten czlowieczek ma chyba troche za bardzo wysunieta szczeke, tak mi sie wydaje, wielkie usta, i tak jakby mi sie wydaje ze chyba ten jego nos jest troche szeroki, ale ogolnie to skora wyglada extra i jest dobrze wymodelowany nie liczac tego co napisalem, bardzo ladna pracka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno go pogięło :) trochę wpada w konwencję karykatury ale jest fajnie :cool:

oczki ma takie diaboliczne, takie rozmyte trochę, zdaje się że rozdzielka tekstury za mała...

żyły na skroni są troszku nienaturalne...

dałeś bumpa, który nie ma odzwierciedelnia w diffusie, a sam bump wyszedł bardzo twardo i tak się odcina... a żyły na skroni raczej takie uwypuklenie tworzą... wystarczy trochę rozmyć o będzie oki

 

czy ja się czepiam? hmm...[lol2]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za szybka opinnie . ehh :) moje wnioski : co do modelowania wydaje się ze tu jestem najmosniejszy ;) ta szczeka ? przegladałem kilkadziesiat fotek z twazami , wydaje mi się ze ludzie o taej karnacji skory maja taka budowe szczeka bardziej wysunieta , nos zpłaszczony , usta bardziej uwydatnione - to charakterystyczne , starałem sie to jakos ując przy modelowaniu.

oczy - to najwiekszy problem nawet się niebede starał bronic ;))

co do tekstorek -zdaje się ze popełniłem największy błąd przy korekcie renderka w Photoshopie dlatego takie ostre te Bump wyszło . hmm to tyle .:) dzieki serdeczne i prosze o więcej

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest murzyn 200%-wy,co sprawia że wygląda jak karykatura.Mam do pracki pare zastrzerzeń:

1.Jak już wczesniej zauważono - usta są za duże, co powoduje, że nabiera to troche groteskowy kształt.Popatrz poniżej, pare fotografii mieszkańców Afryki

murzyni.jpg

murzyni2.jpg

murzyni3.jpg

 

Nie są to może fotografie reprezentatywne, ale widać, że Twój model ma rysy bardzo podobne do dziecka na tle niebisekim, a zakładam, że w Twoimj zamyśle miał on być dorosły. Usta zatem do poprawy:)

 

2.Druga sprawa to oczy, cholernie sztuczne, aż nie miło na nie patrzeć. Chodzi tu przede wszystkim o wygląd tęczówek i kształt oczu, stanowczo do poprawy!Narazie są bez wyrazu.

 

3.I ostatnia sprawa.Ten pan został chyba nieźle naoliwiony:Palbo zmókł tyle że kropelek wody nie widać[lol2] Musisz coś poprawić z specular level i glossiness, bo żadko komu tak skóra świeci.

 

Poza tymi uwagami praca naprawde łądna. Włosy wyglądają naturalnie, brak więcej zarzutów:)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

postac wyglada, jakby byla rozciagnieta w poziomie... to chyba przez te usta?! A i jeszcze ten bump z tymi zylkami na skroni(chyba o to chodzilo) nie przezenutje sie genielanie :). Ale ogolnie fajna pracka, jeszcze z uszkami cos nie tak jeszcze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze.. patrzylem na ten profil ze 2 minuty. Super efekt wyszedł!! Ale potem zjechałem niżej i odczułem lekki zawód - en face już sie tak dobrze nie prezentuje. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za poglądowa prezentację zmian - zwęziłem calą twarz, a potem jeszcze dodatkowo usta. Myślę, że tak byłoby duzo lepiej:

 

glowa01_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak :) to faktycznie okropny błąd, sam nie wiem teraz jak mogłem tego nie widzieć. cogorsza sam tez skalowałem render :(

hm poprawiam ten model pełen skruchy .

dziękuje za rady i opinnie. To najlepiej pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności