Skocz do zawartości

Mapa uzytkowników - wpisz się


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o, mapowanie akurat w maksie o wiele lepsze, chociażby fakt że maks ma pelt mapping, i w xsi dziwnie mi się to rozbija w poligony.

 

a modeluję w wingsie, więc trudno mi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam pelta (jak juz z automatu to w wingsie hehe), XSI ma tą przewagę że nie ma żadnego durnego modyfikatora i można mapować i modelowac równocześnie, poza tym max dopiero od wersji 8 w unwrapie ma cokolwiek poza planarną projekcją, zresztą nie lubię unwrapa maxowego.

 

Jeżeli modelujesz w wingsie, to pewnie używasz Tweak'a, spróbuj pobawić się Tweak Tool'emw XSI. Świetny jest, zwłaszcza że od razu można modelować na poziomie vertex/edge/poly bez przełączania czegokolwiek.

 

propaganda mode [off] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

ja żonaty jestem.

 

W gruncie rzeczy to interesujące jest. Od bardzo dawna postuję na forach, rozmawiam o sofcie z wieloma ludźmi i nikt mnie nie podejrzewał o podrywanie facetów. Raz porozmawiam z kobietą i od razu podteksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie niedostępność dodatkowy rendererów, bo jak dla mnie to jest chyba główna jego wada - ja uznałbym go za rozwiązanie (prawie) idealne. Trochę brak V-raya czy innych, ale na szczęście Cebas ma zamiar w tym roku wypuścić Final Rendera, chociaż dla Mai mieli wypuścić w 2005 i jakoś im się to nie udało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności