Skocz do zawartości

Cubase SX - ustawienie karty dziwękowej


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

może dla doswiadczonych w masteringu bedzie wydawac sie śmieszne ze ktoś chce coś nagrywać w Cubase na zintegrowanej karcie na n-force 2

 

otóż problem jest chyba pospolity. Podczas podsłuchu słychać spory Delay, jakieś 30 ms

 

czy jest wogle możliwe nagranie czegoś na zintegorwanej karcie na n-force 2 bez tak słyszalnego Delay`a ?

 

jeśli tak to na jakie ustawienia zwrócić uwage i czym się kierować ? super jakość mi nie jest potrzebna, ale chciał bym poćwiczyć cos na własnych podkładach z gitary i czasem też podłożyć perkusję wyexportowaną z jakiegoś automatu

 

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no właśnie mialem sie zabierać do lektury tego ASIO i co to jest

 

no to nic ;] moze jest jakaś alternatywa ?

 

albo jakaś tania (naprawde tania) karta dzwiekowa która by to udźwignęła ? ew. taka średnia która obslużyła by mi efekty real time w Cubase ?

 

wielkie dzieki Mell za odpowiedź :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medrador

Ja mam takie pytanko,chciałbym rejstrowac dzwiek na cubase sx,wszystko jest podłączone jak trzeba ale w momencie kiedy nagrywam drugą ścieżke,nakłada sie na nią dzwiek z tej pierwszej.Próbowałem cos zmieniac w ustawieniach dzwieku ale na niewiele sie to zdało.Mój znajomy pracuje na tym programie i nigdy takiego problemu nie miał.Jezeli ktos wie cos na ten temat to bede wdzieczny za kazdą rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności