Skocz do zawartości

Wektory - leander


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stales sie ofiara tej techniki.

Fajnie, zdjecie trasujemy, poprawiamy itp., ale jezeli swiatlo jest tragiczne to nie mozesz go powtarzac.

 

Dzidzia wyglada jakby jej szybe do policzka przycisnieto ;)

 

No i tlo, zawsze rob jakies tlo, bo wieje nuda i jest nijakie. To z kolem w tle juz cos daje, ale postacie sa biale. I tak zle, i tak niedobrze;)

 

Popracuj jeszcze nad tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug: To bez trace\'a. Odrysowuję od zera. Z trace\'m nie probowalem, ale mysle ze byloby 3 razy dluzej chcac osiagnac taki uproszczony efekt. Ale masz racje, ze nad korekcją oswietlenia wiele nie pomyślalem..

 

PS. Popracuje jeszcze, ale chyba faktycznie czas zmienić technikę. Zacząłem testowac Paintera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEE!!! Ani mi sie waz! :)

 

Jestes naprawde jedna z niewielu osob, ktore bawia sie w wektory i nie powinienes tego zostawiac.

 

Chodzilo mi tylko o to, ze przerysowales dokladnie fotke, mimo, ze miala bledy. Zdarza sie.

 

Jak nie zobacze wiecej Twoich wektorow to przyjade do Ciebie i skopie tylek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile dla oka, co do pierwszego to zmienil bym jedynie usta dzieciaczka, niewiem moze pozbyl sie obrysu dolnej wargi, a co do drugiego to tez malenki minusik - zgodnosc stylistyki - piers jest obrysowana konturem jednej grubosci, podczas gdy dziecko nie, jedno z dwoch by trzeba bylo wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za robienie referencji do modelu 3D ręki i wyszedł z rozpędu taki cuś:

 

biceps2.jpg

 

tu z oryginałem:

biceps3.jpg

 

 

..no i jeszcze Alien inspirowany fotkami Tigera1313 (z forum Evermotion). Poniżej link do próbnej animacji oczu.

 

eye.jpg

 

animka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu panienka, a właściwie jej górna część póki co. Najpierw zrobiłem szkic ołówkiem na podstawie Playmate Playboya z lipca 1964, potem próbowałem zwektoryzować w Illustratorze, ale jeszcze nie łapie tego programu, więc robię jak zwykle we flashu.

 

panienka.jpg

 

szkic:

1964_7-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze pani stoi w bardzo dziwnej pozie:) Specjalnie przeplatles tak prawa noge? Strasznie sztywno wyglada, jak na delikatna i zwiewna modelke. W szkicu bylo wlasnie tak jak trzeba...

 

Aha, pepek jej uciekl za bardzo ;)

 

Generalnie to najlepsza praca jaka do tej pory przedstawiles. Szkoda tylko, ze zawsze tworzysz w kwadracie, a postacie umieszczasz na srodku.

Ta praca imho nie jest jeszcze skonczona.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dowalę do cieniowania :) jest trochę od czapki zrobione - wiem że bardzo ciężko w wektorach zrobić cienie - ale mógłbyś ustalić skąd pada światło - bo na razie pełny haos w tym widzę. alw wielkie gratulacje za cierpliwośc i może znajdzie się w końcu więcej ludzi do wektorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam wlasnie w rekach styczniowy nr. Computer Arts i tam jest wywiadzik z Javier\'em Joaquin\'em...koles tez w wektorach siedzi :)...powiem ci szczerze ze az tak twoje pracki nie odbiegaja od jego :)...BA! kolorystycznie to mi sie bardziej twoje podobaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akdsn: dzięki za ciekawe linki, dziwne, ze tam nie trafilem nigdy. Jason-brooks swietnie wykorzystuje prostote i urok wektorów, tylko brac i sie inspirowac.

 

Tiger1313: Tak, ostatnia poza z Drawing Jam na Shaneboard. Więc na razie odstawiam nagie panienki :)

 

Poza tym, że z tą się jeszcze pobawię, \"wygładzę\" i przerobię na styl podobny do poprzedniej. Poprzednią zresztą już właściwie poprawiłem, więc wkrótce wrzucę obie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności