Skocz do zawartości

Minibitwa #5 - Vampyr


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

hmm - no coz postac jak kazdy widzi malo oryginalnie ale co tam - chodzil juz za mna jakis czas... - Vampyr - raczej stary juz i troche smutny - nie wiem czy go skoncze i w ogole, ale warto sie pobawic :D

 

nie wiem czy sie nadaje do kategorii 'koszmar' bo raczej super straszny to on raczej nie bedzie :)

 

jak na razie dwa wieczory przestawiania vertow - 600 na razie ich mam :)

 

pozdror i powodzenia wszystkim uczestnikom

 

ps. na razie jade bez konceptu - mam to mniej wiecej poukladane juz w glowie :D

vampyr.jpg

vampyr_w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm O_o Wygląda na postać do kreskówki tj. mało stroszny. Jeśli takie były założenia to ok.

Pozdr.

 

EDIT:

hyhy - no tak - realizmu to tu nie uswiadczysz - poleci jeszcze bardziej w te klimaty :D

 

:D no to ołrajt. Zapowiada się miluśki choć nieco nostalgiczny (a może przepity? ;D krwią oczywiście) Vampir ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Hrabiego trzeba miec troche szacunku - a ja na razie za cienki bolek jestem zeby sie za Niego zabierac...

 

ale ten nazwijmy go np. Sir Archibald Grimwood, bedzie w calkiem chyba podobnej konwencji - raczej dystyngowany aczkolwiek extrawagancki...

 

pozora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh - idzie mi z dupy na maxa - niedosc ze czasu brak to jeszcze sie pogubilem z konceptem - pierw mial byc angielski dzentelmen (ale nie wyszlo) zrobil sie wiec duzy nietoperz (ale kicha jeszcze bardziej) i poozniej kolejno - pol kobieta, 'vampir-egipski-szaman', no i skonczylo sie na pacjencie zakladu dla oblakanych :)

 

idea jest taka ze jest to starszy pan ktorego zamkneli np. w arkham (kto wie ten wie :) za zbytnie zainteresowanie sie mlodymi kobietami (ahhh... ta swieza krew :), ale starszy pan jakos nie byl skory do umierania w swoim czasie i jakos tak sie zlozylo ze karta 'pacjenta' sie zapodziala, dyrekcje sie zmienialy a nasz bohater sobie siedzial - az w koncu siedzial tak dlugo, ze wszyscy o nim zapomnieli. az pewnego dnia pojawil sie problem: zaczely mu rosnac skrzydla (podle co prawda - bo nietoperze :) i co z tym fantem teraz zrobic??

 

pozooada - poozno juz wiec to chyba sie stad wzielo...

 

vampyr_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie zrobisz i tak bardzo ładnie :) Ile poly?

Aha - troche nie rozumiem spodni.. Tzn. tej "tekstury" - z przodu wygląda jak pidżama, a z tyłu na tyłku jak brzydko rozłożony checker :P

Naprawde ciekaw jestem finishu.. Spróbuj nie skończyć!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spx ze sie podoba - moze jednak sie zapre i texturke dorobie :D

 

 

chris - te spodnie to faktycznie pizama - ale zrobiona na 'super-szybko' (checker przeskalowany w pionie) i mapowanie tak z rozpedu polozone wiec na siedzeniu faktycznie sie rozjechalo :) - ale to tylko po to zeby mniej wiecej zobaczyc czy ide w dobra strone i tyle...

 

dzienx chlopaki

 

pozdoroa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche detalu jeszcze dorobilem - polycount jak widac (jeszcze mam zapas :) - musze dorobic uszy - jak mi zostanie triangli to moze stopy podrasuje (albo mu zeby dorobie - bo na razie to tam nic nie ma...)

 

podrao

 

ps. tak sobie jeszcze przypomnialem - jak liczymy double sided materialsy?? - musze doliczyc flipowane triangle (byloby dwa razy wiecej na skrzydla...)??

 

vampyr_03.jpg

vampyr_03_w.jpg

vampyr_04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - pain - ale ten twoj to jakis oszukista - tak za dnia po lesie fruwac - a fe!! - tak czy siak niezle wyglada :D

 

dorobilem uszy - zrobilem unwrapa (peltem i troche recznie) - pewnie jeszcze troche tweakowania uv w trakcie malowania wyjdzie - ale narazie jest tak jak widac :)

 

tim burton to legenda i w sumie to jakbym go spotkal to chyba bym sie rozplakal :D

 

thnx panowie

 

vampyr_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - jade z texem - wrzucam taki tam pogladowy obrazek - moze kogos to interesuje - pierw obiekt, pozniej plus siata - poozniej z jakimis tam podstawowymi kolorami w jakich bede mazal - jak widac zero cieni (dobrze widac co podmalowac a co nie :) - a jak dojda jakies zewnetrzne cieniowania to wyglada jeszcze lepiej :)

 

pozdora

 

vampyr_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogien ogien... - skrzydla (jeszcze musze dorobic same 'patyki') - i gacie - z gaciami jeszcze musze posiedziec nad polaczeniem z tuowiem - jakas gumka zapodac albo co :)

 

porzdor

 

ps. jeszcze teraz sobie tak patrze - jakos blado mi to wychodzi... musze z tym podzialac :D

 

vampyr_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy jedziemy - skrzydla ukonczone (tuz po postowaniu je jeszcze troche poprawilem :D - i w ogole w calosci podlubalem...

 

dzieki temu dodatkowemu tygodniowi moze uda mnie sie to skonczyc...

 

pozdoiroa

 

ps. sory za duze obrazki - ale trzeba sie detalem pochwalic :D hyhy

 

vampyr_14.jpg

vampyr_15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no śliczniutkie

Obiekcje mam na razie do żeber, ale rozumiem że nad nimi pracujesz :]

I połączenie brzucha i spodni, gdyż bardzo się odcina, ale rozumiem że też nad tym pracujesz :]

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dznieks woznkt

 

ehhh chlopaki... nic mi nie pomagacie... maaakaabra....

 

no ale nic - poprawilem fronty - pobawilem sie z tylami (wiem - musze jeszcze z tym podzialac... :)

 

zrobilem tez gumke w gaciach (tak czy siak wciaz troche z dupy to wyglada - ale mam wrazenie ze i tak lepiej...)

 

z dlonmi tez podzialalem (ale jeszcze wierzch mi zostal...)

 

pozodoroa

 

vampyr_16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama texturka jest calkiem ostra (ale tak czy siak sie pobawie) - jest takie 'miekkie' dlatego, ze rendery z maxa sa z filtrem area (zamiast catmull-roma ktorego zazwyczaj uzywam :)

 

pzodoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - koniec, final, finisz i kropka...

 

wrzucam co mam - postac ma 3k triangli (dokladnie :D i jedna mapa 1024 (diff + alpha) - nie ma rigu bo juz nie zdaze

 

thnx wszystkim za saport i komenty

 

renderki ktore tu pokazuje to w sumie obiekt + tektura (bez zadnch cieni swiatel i tym podobnych pierdol

 

pozdor

 

ps. zapomnialem dodac, ze owszem zdaje sobie sprawe ze jest tu jeszcze masa bykoow i burakoow ktore mozna by poprawic - ale czas uplynal a ja juz nie mam sily - a pozatym jest piatek wieczoor do cholery :)

 

v_01.jpg

v_02.jpg

v_03.jpg

v_04.jpg

v_tex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności