Skocz do zawartości

Inny świat: "Zmierzch"


brycia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na początek zamieszczam prosty szkic. Scena ma przedstawiać obcą planetę, która została zniszczona w wyniku jakiegoś kataklizmu lub wojny. Zachodzące slońce, ruiny, jacyś umęczeni autochtoni. Pracka bedzie powstawać wysiłkiem dwóch osób, mnie oraz drugiego z użytkowników max3d.pl - kowalskiego.

 

szkic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok, dzięki xarti

 

co do samego szkicu - lekko nieczytelny. dopiero za 5 otwarciem wątku zauważyłem planetę z pierścieniami. nie radzę przyciągać elementów do brzegów obrazka, po kilka na raz. planetę można jakoś ładnie w chmury wrzucić

 

a ta wieża... jak szkic poglądowy dajesz (który tu polezy jeszcze z tydzień pewnie), to może warto pokazać styl, klimat przyszłego obrazu? przecież to 80% to pusta przestrzeń! gdzie ci umęczeni autochtoni? jak mają wyglądać?

całkowicie umowne rzeczy są dobre w literaturze albo abstrakcji i to też nie zawsze

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień i koncepcja pracy uległą całkowitej zmianie. Zamiast klimatów dark fantasy postanowiłam pójść w kierunku klasycznej sf. Praca ma przedstawiać atak Ziemian na planete obcych. Pierwszy poglądowy szkic zamieszczam poniżej. Acha najazdy rozpoczyna się w bardzo niecodziennym momencie, mianowicie podczas jednoczesnego zaćmienia dwóch słońc oświetlających planetę obcych.

 

 

szkic_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: jeśli chodzi o prawą stronę, perspektywa jest okej, natomiast lewa jest do poprawy. Czasami warto cos nakleic na powierzchnię ziemi jakimis teksturkami, i ustaw je w zgodnie z perspektywą. ctr + t, a potem przytrzymaj ctr i odpowiednio je ustaw. :) Chyba ze znacie, tą metodę.

Co będzie na pierwszym planie? Troszkę mi kojazy pas lotniskowy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy plan ma zajmować pojazd desantowy (w chwili obecnej przypominający bardziej lądujący samolot) i wyskakujący z niego żołnierz, możliwe też że znajdzie się na pierwszym planie również cel, który atakują/ zajmują desantujace sie oddziały, padł pomysł np. elektrownii zaopatrującej w energię znajdujące się na drugim planie miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobisz tą pracę czarno-białą ? Szkic podobał mi się bardziej. Niesamowite miasto w tle ci zaczęło w nim wychodzić i jakoś tak przyjemniej mi się go oglądało. Dodatkowo łapiesz bonus bo jeszcze nie ma tu chyba żadnej pracy monochromatyczne. Oczywiście dodajesz wszystkie elektrownie transportery i żołnierza... tylko żeby miał karabin !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)no pomyślę o tej skali szarości, w tej chwili, powstaje zmodyfikowana wersja tego poprzedniego "wrzutu"troszkę zmian nastapiło jak skoncze to wrzucę:D usunę kolorki zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności