Skocz do zawartości

jak to zrobic? ksztalt krzywej


karlos18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm zdublowalem te krawedzie ale jak chce wziac offset to moge zaznaczyc tylko pojedynczy "segment" a nie caly obrys. mozesz mi dokladniej powidziec jak mam to pofiletowac ? bede wdzieczny.

-------------

juz zrobilem, polaczylem wszystkie te pojedyncze krzywe w jedna grupe i pozniej wzialem Join. moze tak byc? czy beda pozniej jakies problemy?

dupa. wyszlo cos takiego mp8vg.th.jpg

konce nie sa zwiazane i sie porozlasilo to jak wzialem offset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum to będzie tak : group i join ? musisz posplitowac (komenda split) te krzywe co masz zaznaczone w kółeczkach, nic nie grupuj tylko wez to dokładnie posplituj, potem wywalic te niepotrzebne kawałki i wtedy dopiero filetowac lub joinowac . To co masz czerwone musisz wywalic, a w miejscy połączen krzywych filetowc - musisz miec tylko te zielone kawałki i reszte krzywych bez tych czerwonych baboli. Musisz przerobic podstawy bo widze że ty podstawowych funkcji nie znasz :(

 

http://www.picfury.com/u/rino-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. poprobuje. a teraz mam inny problem. zrobilem model wzmacniacza unitry w rhino i za cholere nie wiem jak go dobrze wyeksportowac do maxa zeby zrobic rendery. wyeksportowalem go ale wszystko sie wali w maxie. ukrywam obiekt i np zostaja po nim filety krawedzi. jakby to sie kupy nie trzymalo. nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności