Skocz do zawartości

Obcy Inny Świat: Zaślubiny


Rekomendowane odpowiedzi

Obcy Inny Świat. To musi być coś obcego w wygladzie. Cos obcego w klimacie. Cos obcego w obyczajach... a moze znany obyczaj w obcym wydaniu. Zasuwal bede na photoshopie z niezastapiona pomoca wacka.. znaczy wacoma. To tyle na razie. wracam do malowania. Good Luck&Godspeed to you all!

newbornpotomek4vr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tego co widzę to ten stworek nie jest zachwycony tym co robii. Chyba zalał formę przed ślubem i takie są konsekwencje :P . A co do samej pracki to niewiem po co są dwie kobiety ? No i czemu ta w sukni ślubnej jest taka chuda w pasie?

Podoba mi się ta źeleń na skałkach :) i kark tego stwora. Jest bardzo ładnie widać wymiary na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolos juz OK jest :)

 

teraz tylko razi zbyt waska talia kobiety (kobiet).. zbyt przesadzona.. a tak poza tym to ok :) zielen sie slicznie prezentuje :) a i mam nadzieje ze ten znaczek i to wyciecie zniknal albo chociaz zmniejsza swoja powierzchnie bo wyglada jakbys cos chcial ukryc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norden zainspirowal mnie do diametralnej zmiany obrazka. Co prawda nie robie od nowa ale wyleciala panna mloda, dodalem scenerie i wrzucilem jajo. teraz to beda narodziny. z tego jaja wykluje sie nowy gigant. planuje domalowac cale setki tych jaj, ale jeszcze uspionych. jaja beda mialy korzenie ktorymi czerpac beda energie potrzebna do zycia. tu i owdzie zagoszcza przyklady lokalnej flory i fauny

newbornpotomek4vr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload mojej pracki. Zmienolem nieco kolorystyke> Ochlodzilem giganta i przyciemnilem tlo od gory. teraz pracuje juz nad dopieszczeniem detali. Trzeba jeszcze dopracowac jajo ktore zywi sie poprzez korzenie i dodac nieco zyjatek. zasuwam dalej

newbornpotomek26ma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności