Skocz do zawartości

Jak połączyć Vertex`y ?


Lukasz_D

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się dowiedzieć od Was czy jest możliwość połączenia Verte`ów … a mianowicie chodzi mi o to że zrobiłem Circle (dwa małe i jeden większy) i Line 4x i chciałem potem połączyć Vertexy i po wzięciu Extrude żeby mi wyszła figura … nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć – zamieszczam zdjęcia … (oczywiscie wszystko połączyłem Attach ale Connect juz nie działa - jak chce połączyc Vertex`y) Może ja coś źle myśle ... ale prosze o pomoc

 

 

 

 

1a6yq.jpg

 

 

1b3qe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zeby to sie wszystko "zapełniło" to wierzchołki nie musza byc połaczone, wazne jest aby były bardzo blisko siebie:) wtedy dodajesz modyfikator "surface" (Wiezchołki muszą chyba tworzyć w sumie czworokąt, ale to chyba) W nim mozesz sobie ustawic ile ma byc poli na jeden czworokąt i tolerancje dla odległości miedzy wiezchołkami. No i wtedy ta bryła Ci sie zapełni płaszczyznami :) Extrude tutaj chyba nic nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z tym że weld może być na 2 wierzchołkach i jednej lini która przez nie przechodzi. Czyli u Ciebie nie powinno zadziałać. przynajmniej tak było całkiem niedawno , może w 8ce coś zmienili. ale sugeruję Ci z snapem . przysunąć wierzchołki pionowych podziałów i to wystarczy dla modyfikatora surface. ale do tego kształtu jak najbardziej lathe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności