Skocz do zawartości

Obcy Wśród Nas: Blobi


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

ufff, zakasowałem [poprzedniego temata] a zainteresowałem się innym ;)

 

tzn . . . na razie w powijakach ci ę żkich ale pomysł taki małe, brzydkie ufoludki zwane blobi zbudowały sobie humanoida ażeby poznać ludzi ;)

 

:D

 

na razie tyle

 

muszę wykombinować w jakiej perspektywie narysować gromadkę ufioludków ładujących się d o humanoida może macie jakieś pomysły l::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gdy przeczytałem ten tekst...... to sobie wyobraziłem tą scenę ..... i troche mnie przeraziles bo dobra koncepcja jednak z rysunku tego nei widać.....

Wybacz drogi Kolego za mój nędzny szkicor ale tak mnie wczoraj naszło że nie mogłem się powstrzymać [z tąd ten kitch]

Postaram się / na ile moje możliwości pozwolą / wrzucić kilka szkicorków dokładniejszych.

 

Dalsze opracowanie /słowo którego nie lubię/ postaram się nieco bradziej rozbudować planuję pracę na 2xA4 także jeśli czas i mój staruszek komputerro pozwolą będę działał w tym kierunku.

 

Dzięki za kommentarz.

 

Powodzenia Wszysktim

 

Edit: W m.czasie nasmarowałem poglądówkę koncepta (ołówek w pracy) // :)

 

mam nadzieję że wygląda lepiej niż poprzedni ;)

 

bilobi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając pierwszy post wyobraziłem sobie scenę, która łączyła by w sobie cechy Man in Black (ufok w głwie) oraz Ghost in the Shell (ponętny humanoid). Może jestem lekko skrzywiony ale wolę humanoidy o kształtach ponętnych niewiast :P. Czekam na kolejny etap pracy - mimo, że ufoki włażą w faceta ;) to wydaje mi się że będzie to ciekawa praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.[... wolę humanoidy o kształtach ponętnych niewiast :P. Czekam na kolejny etap pracy ]

 

Przykro mi ale kobitkę montują w innej sali niewiem czy zdążą do końca edycji tej bitwy ;)) ale zobaczę co da się zrobić.

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta // tyle to ja wiem, aczkolwiek w życiu jest tak że na to co się lubi zawsze jest najmniej czasu, ;), człowiek zawsze żyje nadzieją że coś może się udać. . . [ i ja w to wierzę ] :D ,

 

mam jeszcze około 24h, może się załapię/ z łapanki . . .

 

Z Podzienkowaniami :)

 

i jeszcze mały edit: /fast update,

bilobi_c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc, tak po pierszwe jako że się nadal ciężko uczę mam do Was drodzy Koledzy i Koleżanki parę pytań:

 

1` jak mam wykonać czahę kolesia żeby wyglądała na wykonaną z metalu ,

2' jakie tło zapodać może jakieś światła z tyłu?? Sam wątek straciłem,

 

i z przykrością po resajzie obrazka informuje że mój celek zamarł // chyba napewno nie wyrobię się w tej edycji ale może wystawię go za rok w reedycji ;)

 

Proszę o pomoc :|,

i Powodzenia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby uzyskac aldny metal trzeba wyjsc z rgb i zrobic t w cmyk, niestety rgb zawiera tylko dane o kolorze i strasznie nei idzie tym podrobic do druku wlasciwosci metali,

ale jesli chcesz pozostac przy rgb, musisz uzyc szaro-blekitnych kolorow, potraktowac je taka skosna patern przy malowania ze screenem albo overlajem lub innym talatajstwem jak Ci podejrzie, odrobine przeusnac druga taka warstwe blyszczenia i rozmyc, i bedzie blisko :)

najlepeij jesli rozlozycz efekt metalu na kawalki i zrobisz kazdy efekt w innej warstwie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było że nic nie robiłem i spoczołem na laurce to

kolejny mały update //wg. tego co tu widać czas potrzebny na skończenie tego ""dzieła wyliczyłem to jakieś 2-3 miesiące ;).

Przede mną łzy lament i płacz w dziele stworzenia, a za mną kolejny etap ćwiczeń i zdobywania wiedzy ;)

. . . ale miło było . . .

 

Dzięki za wszystko

i Powodzenia życzę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dalej męczę się z powierzchniami metalicznymi w PS, niestety nie idzie mi to najlepiej a mój komputer zaczyna mnie dołować :),

jutro otworzę szeroko okno i pokarzę mu kto tu rządzi .

 

a to mizerny efekt mojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na gg mowiles ze praca jest ginatyczna jsli chodzi o rozmiar,

no a tu wiadac ze chyba z duzymi pedzlami operujesz, efekt jest takiz e wyglada jakby miala malo pixeli.

 

co do tego metalu, to przedewszytkim malym pedzlem zanacz sobie krawedzie powierzchni, zeby byly ostre ,wtedy latwiej ustalic cieniowanie i rozblyski

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności