Skocz do zawartości

Obcy wśród nas: Cthulhu


bassia

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy TO przybędzie ... Nie oczekujcie, że nawiążecie z nim kontakt albo że będziecie mieli jakiekolwiek szanse w walce. Użyjecie swojej najsilniejszej broni, a to i tak nic nie da. Nie będzie miało wpływu na to co się stanie. Dobierze się do serca naszej planety, wyssie z niej energię, zniszczy jej strukturę. Pozostawi Ziemię martwą i martwe wszystkie jej dzieci.

 

When IT comes ... Don't expect to contact IT or to have any chance to fight. Use of the most powerful weapon will have no effect neither on ITS existence nor on reaching its destination. IT will suck out the heart and energy of our planet, and destroy structure of The Earth, leaving The Planet and it's all children dead.

 

media: Corel PHOTO_PAINT 12 + tablet

____________________________________

 

 

niebieski20.jpg

 

link do pełnej rozdzielczości:

http://members.lycos.co.uk/melammu/niebieski20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podoba mi się ten motyw z grzebaniem... możesz zrobić tak, że jeden się wygrzebuje a drugi spaceruje wokół niego... lub odwrotnie :)... można też zmultiplikować (uwaga trudne słowo) obcego wygrzebującego się z ziemi i zaatakować nimi bazę "spacerujących obcych" ulokowaną w dolinie :]

w tle dodać wielki wybuch plazmowy... lub ewentualnie jakieś miasto i zajefajna pracka gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, a ewntualnie mozna jeszcze wziasc dwoch obcych spacerujacych dookola bazy w ktorej wygrzebuja sie wygrzebujacy sie obcy, o oni atakuja ta baze [ albo jedni albo drudzy, wybor anlaezy do ciebie ], i jeszcze tam w tle taki wulkan widze, ze mu tak sie dymi, a oprocz tego ja proponuje jeszcze ze moznabylo by zrobic takie drzewka tu i tam, i troche przyryody,a z tej przyrody tez obcy wychodzi, albo tam predatora walnij, to nikt sie nie pozna czy ten predator jest obcy, czy bardziej obbcy. ot co. zajefajna pracka gotowa jak mnie posluchasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się biorę obiecuję

 

no faktycznie dupnie to przedstawiłam dlatego nic nie widać na obrazku, ale trzeba przyznać że wyobraźnie macie niezłą; jakbym wam dała pustą stronę to byśmy nie zmieścili tych wszystkcih interpretacji i inspiracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powiedziałam że obcy wygrzebuje się z ziemi, podczas gdy tak naprawdę on wygrzebuje się z Ziemi

 

idea pracy:

 

Istoty idące przez galaktyki zagnieżdżają się we wnętrzu planet pożywiając się energią jądra. Ten pasożyt, choroba planety rozwija się, rośnie i wydaje owoce. Gdy dojdzie do powierzchni, planeta jest już martwa i nie ma szansy na uratowanie. Wtedy istoty te przenoszą się na następną ofiarę, jak owady składające jaja w gnijącym mięsie padliny.

 

Starożytne legendy mówiły o Podziemnych Słodkich Oceanach czy o Wielkim Przedwiecznym uśpionym pod dnem Atlantyku. Jednak nikt nie spodziewał się jakiej wielkości tak naprawdę jest ten Wielki Przedwieczny. Mówiono, że gdy się przebudzi i wyjdzie na powierzchnię, ludzkość będzie musiała z nim stoczyć walkę. Ale nie będzie musiała... nie będzie mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD

 

Witamy na forum Basia :) mam nadzieje ze złoisz **** niektorym facetom na tym forum :D Powodzenia

 

 

 

Przyłączam się do Korpusu Powitalnego i również Witam Bojowniczkę Basię.

A co do bicia to tylko nie w twarz, proszę ;)

 

Pomysł ciekawy, a do tgo jeszcze motyw fraktali. :] zapowiada się mistycznie .

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistyczna atmosfera wynika jakoś z tego że mi się rozdzielczość pojebała.

 

Jakby na to nie patrzeć i tak sporo się nauczyłam przez ten czas, to moja pierwsza bitwa, pierwsze zmierzenie się z narzędziem jakim jest tablet, nie mówiąc o mozolnej nauce corela. Fajnie mi się wraca do rysowania po długiej przerwie pomimo pewnej schizy jaką jest gadanie do siebie samej na moim własnym forum .

 

Jakby ktoś tu przypadkiem zawitał to informuje z przykrością, że mój system pomimo wielu prób na wiele różnych sposobów nie chce ładowac załączników, więc nic nie zapowiada żeby miało mi się udać załadować ikonkę przy temacie.

 

a poza tym mam w poniedziałek sprawdzian z akadyjskiego, we wtorek zaliczenie z alciny a na środę mam przetłumaczyć 25-stronicowy artykuł z angielskiego dotyczący k.. rozwoju urbanistyki w neolitycznej mezopotamii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, styka na dzień dzisiejszy ja ide spędzić upojną noc w towarzystwie seksownych ludzi

QUOTE]

 

Weź mnie ze sobą ;), i nie popadaj w skrajną depresję :/ bo to nie pomaga,

jak dla mnie Twoja pracka to niezły kosmos ;)),

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zaczyna ta pracka juz wygladac calkiem wporzo :-) (pierwszy obrazek na tej stronie) Ale bardzo abstrakcyjna ta wizja trudno okresli co sie na niej dzieje.

 

jest pewien szcegol, mam wrazenie jakby ziemia rzucala cien na mglawice w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności