Skocz do zawartości

dlaczego nie kompetentne osoby dostaja admina?!


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi.

dlaczego nie kompetentne osoby dostaja miano admina i moga dowolnie ustawiac innych userow, ktorzy w wielu przypadkach sa Bogu ducha winni czegokolwiek?! ( nie mowie o sobie...)

to wprowadza haos i mnie denerwuje:)...

dostalem bana, juz kolejnego, tym razem za uzycie slowa "z********", a tymczasem http://max3d.pl/forum/search.php?searchid=690541

http://max3d.pl/forum/search.php?searchid=690547

 

WIEC SA ROWNI I ROWNIEJSI? MOZE KTOS ODPOWIE ZA SWOJE BLEDY? albo mi wyjasni dlaczego osoby z doswiadczeniem, ktore regularnie pokazuja nam swietne pracki sa omijani, a adminami zostaja osoby, ktore maja 1000,2000,3000 postow...... i tylko to :\

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja użyłem ostatnio to magiczne słowo i nie dostałem. A może dostałem i nie wiem o tym. A moderatorami nie zostają osoby które pokazują te super pracki bo im się nie chce. Mają ciekawsze rzeczy do roboty niż wystawianie banów niepokornym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt nie dostałeś za słowo z******** tylko za inne słowo którego nie powiem.

 

Odezwij się do mnie na gadu, a nie tu takie problemy rozwiązujesz.

 

Powiem za siebie, jeśli komuś bana wlepiam niesłusznie, albo się czepiam do kogoś niesłusznie to tą osobę przepraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z przymiotnikami zawsze razem gwoli formalnosci ;)

 

nabilem :) jeszcze troche i bede mial moda YES YES YES

 

acha dodam ze ROWNI I ROWNIEJSI sa zawsze nie ma co z tym walczyc bylo jest i bedzie :) kto pisze ze wszyscy sa rowni ma nierowno pod sufitem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt a powiedz mi szczerze czy ty wolał byś aby wszyscy rzucali mięsem i stworzyli dział odnosnie cracków niż aby był porządek ? prawda jest taka że bany idą naprawde rzadko - są tygodnie kiedy nie widać żadnych - to zależy tylko od Was.

 

Jeśli user rzuci mięsem, dostaje upomnienie, jesli rzuci drugi raz bądz sytuacja powtarza się kilkakrotnie wtedy ostaje bana , ale dajmy na to jesli miał juz w karierze 5 banów czy ile tam i jeszcze sie nie dostosowywuje to normalne chyba ze tym razem nie dostanie żadnego upomnienia racja :) ?

 

osoby z doswiadczeniem, ktore regularnie pokazuja nam swietne pracki sa omijani

 

są omijani przez bana ? bo nierozumiem.

 

Jesli tak to pewno tylko dlatego (2 opcje) że albo po ostrzeżeniu przestali stwarzać tego typu sytuacje, albo dlatego że poprostu moderator w ogromie spraw na forum miał poprostu prawo pominąc danego posta. Można ostrzec usera który nigdy nie stwarzał na forum problemów a rzucił mięsem ale już ostrzeganie dziubusia który kolejny raz z rzędu powoduje taka a nie inną sytuacje bądz w swoich zachowaniach je stwarza to już lekka przesada aby pisac pma z prosbą.

 

Aha i woli ścisłości - ja mam np 3000cos tam postów, Marcin ma chyba 4tys a Admina nie mam ani ja ani on - czuje sie dotknięty - nie :] Dlaczego ?

bo z tego co mi wiadomo na forum jest tylko jeden admin :P

 

Kolejna sprawa jesli piejesz do mnie odnosnie tych postów i moda - Nie musze sie tłumaczyć ale co mi tam - nim zostałem modem to troche sie naganiałem i narobiłem - to nie jest tak ze jest magiczna bariera - masz 3K postów i masz moda - ja nim zostałem to starałem sie wrzucac nowe newsy na serwis, robiłem własne tutki dla userów max3d, starałem sie rzeczowo odp. na posty na ktore mogłem odpowiedziec, uczestniczyłem w przerabianiu tutoriali pod nową baze, tłumaczenia np faq itd i wierz mi nie trwało to miesiąc - dłuższa droga do tego wiedzie.

 

Spytaj Leru ile minęło czasu nim zacząłem działac a zostałem modem :)

 

Nie zostajesz modem w 1 dzien i wrzucenie 100linków do bazy też niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt, cierpisz za miliony ;]

 

[+]

 

Hindus - no, mam wiecej postów niz Adek wiec powinienem miec admina, inni tez ;]

 

a co do tego ze ktos kogoś pominął

 

weisz, kazdy mod ma swoje działy, my tez jestesmy ludźmi wiec czasem zdaza nam sie coś pominąć

 

jak klikniesz report.gif przy poście i wpiszesz przyczyne to sie ktoś tym zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt, jeszcze dwa tysiące postów i też zostaniesz moderatorem. Tak jak Marcin.

On też zaczynał z problemami i też go nikt nie lubił na początku ;)

jego dalej nikt nie lubi :P:P:P:P

ejjj no sie czepiacie puki sie nie dostanie dozywotniego bana to nie jest jeszcze tak zle :) ot takie lekki naprostowanie materialu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe klicek ja pierwszy bede mial 4k postow !!

tweety--> nu nu nie ladnie skarzyc ;P [joke]

ja chce bana :D !!

choc kurt ma troche racji np. z watkiem rzeczy zabawne..... :D o pisanie postow bez zapostowania jakiejs rzeczy zabawnej, mi sie juz dostalo pare razy a co rusz widze tam posty bez rzeczy zabawnej tylko np."fajny film" :)

:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest jurcik ? aha kurt :) - nie chodziło o słowo z****** - chodzi o coś bardziej obraźliwego. Odnosnie kieliszka - co ma piernik do wiatraka :) wątek został zamkniety - do usera poszedł pm i czekalismy na odpowiedz - nie dam bana komus z kim nawet nei pogadam dlaczego zrobiłtak a nie tak - nie tedy droga - dam bana on i tak wróci a jak pogadam sobie od serca to może sie jakoś dogadamy. Kurt był juz pare razy proszony i upominany/banowany i nic z tego nie wyniósł więc niedziwota chłopaki że dostał bana - ponadto regulamin jasno mówi że nei tolerujemy wulgaryzmów - dyskusja nic tutaj niezmieni bo juz po fakcie - LEru napewno juz napisał kurtowi za co poszedł ten ban - nie bedziemy rzucac tutaj tymi tekstami :)

 

Ponadto chciał bym abysci naprawde wiedzieli ze nim ktos ostanei bana to jhest rozmowa kwalifikacyjna najpierw no chyba że odrazu przegina łyche ;) bądz w przeszłosci juz sobie szalał.

 

Kurt bez urazy ale nie mozna kogoś tak nazywac na forum/shucie.

 

Nielot - bo nie sposób robic 100 rzeczy naraz i jeszcze przegladac wątek nonstoper czy nikt nie sieje popłochu :)

 

Agmakonts - popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest duzo prostrza niz piszecie. regoly lamie kazdy, miej lub bardziej (ze nie wspomne o panu, ktory kazdego posta pisze zmieniona czcionka w kolorze pomaranczowym!!! oczywiscie mnie sie upomnialo jak tylko font-a zmienilem....) ja staram sie ich przestrzegac, jednak gdy wyszukiwarka znajduje KILKASET slow uznawanych za wulgarne, a TYLKO mnie sie banuje to sorry, ale to jest swinstwo! swinstem jest tez to : "A kto to jest jurcik ? aha kurt :) -"

z faktami sie nie dyskutuje.... czyzby ban hindus lekcewazac i osmieszajac mnie czol sie bezkarny CHYBA TAK, a moda ma.... i wlasnie to jest niewlasciwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest duzo prostrza niz piszecie. regoly lamie kazdy, miej lub bardziej

nie przypominam sobie zebym zlamal jakas regule (nawet ortografii staram sie przestrzegac :P)

a co do watku - kurt wyluzuj, mysle ze nikt Ci na zlosc nie robi; przeciez nie tylko Ty bany dostajesz;

co do przeklenstw to nawet za slowo "z*******" bym karal bo to przeciez WULGARYZM!!!; nie wiem kto to wymyslil ze to slowo uzywane na codzien przez kazdego...:/; (zreszta jak ktos nie zna jego pochodzenia to tak mowi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak-admin ma karabin, to czy kogos zastrzeli czy nie zalezy od jego widzimisie, poniewaz nam to widzimisie (zasady) pasuje to podchodzimy pod lufe (na forum), na razie do ludobojstwa nie doszlo (albo zbrodnie sa dobrze ukryte) wiec problemu chyba nie ma,

ja jak mam ochote napisac komus ze cos jest brzydkie albo *************

to po prostu nie pisze nic, od tego mam f4,

a ze czasem sobie pojade, popisze nieco trolowe teksty :) no coz, czasem trzeba zadac kilka pytan zeby ludzie zaczeli myslec, a czasem zeby zaczeli mowic co mysla,

za ten render kieliszka to nie ban a 20 batow powinno byc, ale jak widac towarzystwo znalazlo szwindel, czyli spoleczna kontrola sama wykluczyla te osobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, i tak mamy w miarę spokojnych moderatorów - najlepszy dowód że temat jeszcze jest, i można się swobodnie na ich temat wypowiadać ;)

 

Poza tym zauważyłem że to forum to jedna wielka rodzina - tyle tu różnej namiętności, niesnastek, przyjaźni, nienawiści, niezaspokojonych ambicji jak w brazylijskim serialu ;)

Wyraziste charaktery, itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt -> niektórzy nie potrafią inaczej wyrazić swojego zdumienia niż używając tego jakże wymownego słowa. Ja go nie usuwam. W Twoich postach sprzed ostatniego bana to też jest i to w postaci takiej jakiej napisałeś.

 

Co do tego fonta poprawionego, przyznaję, że nie pamiętam tego. Przypomnij mi z łaski swojej. W regulaminie nie ma niczego o fontach więc nie widzę powodu dla któego mielibyśmy banować za takie coś.

 

Podczas wlepiania bana wpisuje się powód, który jest widoczny dla użytkownika. Ja Cię prosiłem już nie raz o powstrzymywanie języka jeśli chodzi o przekleństwa.

 

Tymczasem jakiś czas temu napisałeś, że większość ludzi z tego forum to debile. Aż się prosi o cytat, że "w oku bliźniego drzazgę widzisz, a we własnym nie dostrzegasz kłody".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie po słowie:

 

"z*******" - 108 wyników

"d***" - 197 wyników

"k****"-13 wyników

 

inne brzydkie słówka nie cieszą się popularnością:) Nie rozumiem czemu cenzurować przekleństwa? rzucający mięsem sam sobie wystawia ocenę, czasem przeklinanie jest uzasadnione, czasem nie, wedle przywatnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt_hectic z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale albo ja czegos tutaj nierozumiem albo ty nie wiesz o co mi chodziło w poprzednim poscie.

 

Najpierw zwróciłem się do Ciebie w moim 1 poscie w tym waku

 

kurt a powiedz mi szczerze czy ty wolał byś...

 

Czyli wszystko było tak jak powinno być z należytym szacunkiem, potem tweety napisał cytuje

 

no i nadal nie wiem za co jurcik dostełeś bana.

 

w odpowiedzi na posty innych ciałem sie wypowiedzieć ale nie zrozumiełam kto to jest jurcik - po chwili doszło do mnie że chodzi o Twoją osobe i dlatego to zostawiłem.

 

swinstem jest tez to : "A kto to jest jurcik ? aha kurt :) -"

 

To w jaki sposób Ty to odebrałes to już inna bajka - inni pewnie zrozumieli o co chodziło.

 

Kolejna kwestia - teraz ja moge poczuc sie tak samo - dlaczego ? cytuje

 

czyzby ban hindus

 

Moge napisac że nie zrozumiełem Twojej wypowiedzi i za to że przezwałes mnie banem...itd

 

Osobiscie nic do Ciebie nie mam - nie znam Cie, nic mi nie zrobiłes, nigdy nie mieliśmy problemów Ty - Ja - dobrze o tym wiesz - więc prosze staraj sie zrozumieć że ja w tym wątku nie najeżdzam na Twoją osobe - to Ty próbujesz atakować mnie wysuwając bezpodstawne niczym nieprzemyślone wnioski z źle odebranego przesłania w poscie.

 

Ja też moge poczuc sie obrażony bo nazwałes mnie ban - tylko rozumiem o co chodziło. Gdybym wiedział że poczujesz się wielce obrażony jurcikiem którego przepisałem po tweetym to zwrócił bym się per pan odrazu na wstępie. Naprawde nie rozumiem w czym tkwi w tym miejscu problem.

Próbowałem zagadac na gg ale bez wzajemnosci wiec pisze tutaj.

 

Mam nadzieje że się wypowiesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - ja chce byc zbuntowanym aniołem ale kurt chyba juz zajoł to miejsce...

nie ma sprawiedliwosci nie mozna wazelinowac modow po prostu czeba zaznaczyc ze ten i ten zrobil zle ... jakos przecztalem caly ten watek i nawet nie wiem za co kurt dostal bana bo jak za slowo zajefajnie to zmieniam o 180 stopni zdanie na temat moda.. a na przyszlosc polecam dac gdzies watek i pisac za co kto i kiedy dostaje bana.. przeciez sa jakies regoly zarowno mod musi sie podpozadkowac im jak i szary user?? nie wiem czy ktos pamieta ale raz byla taka pracka z penisami na czole czy ten ktos dostal bana ? (nie wiem ale wydaje mi sie ze skonczylo sie na kasacji watku) w rozny sposob mozna obrazac innych ale nie robmy z forum graficznego radja maryja ? no i co ze ktos napisze zajebiscie owszem to nie jest grzeczne slowo ale czasem po prostu niektore zeczy nie da sie inaczej wyrazic.. a pozatym z tego co wiem nie jest uznawane za wulgaryzm

http://slang.pl/index.php/Zajebi%C5%9Bcie

zreszta nie udzielam sie na jakos czesto na forum ale WIP kurta ktory zostal przerwany dosc brutalnie a pomimo kontynuowal sie dla mnie zadzi!!! i piszcie co chcecie ale jak sie daje komus bana a on udowadnia ze na niego nie zasluzyl i pokazuje ze jednak chce cos sensownego zrobic.. bezsens kij i marchewka juz dawno przeszedl do lamusa...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maverick sheep -v

 

kurt nie dostałeś za słowo z******** tylko za inne słowo którego nie powiem.

 

Podczas wlepiania bana wpisuje się powód, który jest widoczny dla użytkownika. Ja Cię prosiłem już nie raz o powstrzymywanie języka jeśli chodzi o przekleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos pamieta ale raz byla taka pracka z penisami na czole czy ten ktos dostal bana ? (nie wiem ale wydaje mi sie ze skonczylo sie na kasacji watku)

 

dostał i to długiego, nie tylko za penisa

 

a co do bana kurta to dostał za inne słowo, nie określające pracke tylko osobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sory z tego co ja wyczytalem to tak troche inaczej wygladdalo ..

Leru pisalem to i nie widzialem twojej odpowiedzi..

W gruncie zeczy fakt ze jak ktos obraza innego to powinien dostac bana tylko czy sa jakies reguly co jest obraza a co nie ? ale to zamkniete bledene kolo wiec po co sie glowic nad tym.. jest dobrze i czesc.. grunt to dyskusja i wyjasnienie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za te członki na glowie to filoos dostal, nie wiem czy mu sie nalezalo, wiem ze nerwy go wziely po tlumaczeniu topologi i rozkladania tekstur, wstawil wtedy w oczy postaci pioruny z glow, i narysowal mu jedyna rzacz jaka prosto wyszla na czole, to ze filoos to narwaniec to inna kwestia, jakis czas sie staral, ale charakter ma slaby, i nosi go strasznie

mlody jest,

po pijaku posty pisal,

no trzeba go byla chyba zdzielic, moze nei banem, moze wypracowanie mu kazac napisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska; znam kurta osobiście; to nie jest zly chłopak, tylko narwany. Ja bym jego zachowania i wypowiedzi zakwalifikował do wrodzonej formy ekspresji osobistej i raczej przymruzył oko i na privie najwyzej doradzić, że nieletnich gorszy i zeby powstrzymał łaskawie język. Ja wiem, ze jak się go grzecznie poprosi, to zareaguje, byle sobie powiedzieć: od tej pory odkladamy uprzedzenia na bok i zaczynamy budowac relacje od zera. ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm prawda jest taka że user nigdy nie zrozumie moda - niektore kwestie to tylko i wyłacznie nasza sprawa ale wierzcie gybyscie wiedzieli wiecej na takie tematy to innaczej byscie na to patrzyli - niektrzy pewno trzymaja strone jakiegos tam usera nie majac pojecia jaki jest naprawde co w łatwy sposob mozna wywnioskowac po rozmowie z nim oraz po mailach itd

 

Dajmy na to taka sytuacje : user A narysował a niehc juz bedzie tego niesczesnego penisa, potem dostaje upomnienie i jest wszystko ok bo sie poprawił i wogóle. Potem nagle np napisze innemu serowi ze jest taki i owaki bo ten mu cos źle opowiedział albo jego post nei przypadł mu do gust - sa takie przypadki - wtey mod skasuje ten post badz watek , user B nie zdazy zobaczyc o co chodziło a zobaczy ze user A dostał bana i nagle staje w jego obronie bo on jest taki dobry i za peniska dostał bana.

 

Ktos tez moge sobie zrobic model wizki i wrzucic na sciane obraz gołej kobiety albo mezczyzny bo tak mam w projekcie albo robić jeszcze coś ale prosze co niektórych - nie stawajcie tak murem za innymi nie znajac naprawde tych ludzi. To że gadacie z nimi na gg nie daje wam prawdy. Jaki interes miał by mod w banowaniu userów ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uprzedzenia do kurta odlozylem juz dawno na bok, tyle ze on do mnie widocznie nie

 

a co do proszenia, to wybacz ale ile razy to trzeba robic ? to samo tyczy sie jego podtekstów do wszelkich gryzoni, emulów i kazaa, a tym bardziej do opisu w tym wątku. Rozumiem ze ktos cos sciagnie z neta, ale po co sie tym chwalić i rozpowiadać ? tak samo z tymi "debilami", kurt - napisz do kazdego kogo uważasz za debila na tym forum to co myslisz zamiast gadac za plecami.

 

Nie rozumiem czemu inni potrafią sie przystosować a ty nie. Czemu to ciągle ty masz z tym problemy ? zastanawiałes sie nad tym ?

 

[+]

 

Widzisz, Leru to przepracowany czlowiek, organizuje każdą bitwe z jeszcze kilkoma osobami, poświeca sie dla tego serwisu naprawde bardzo a ty nie mozesz spełnić naprawde drobnej prośby. Wybacz ale kiedyś mowiłeś coś o szacunku, ja tu tego nie widze

 

i wyjaśnij mi prosze do kogo odnosi sie ten opis :

 

|||ten kto NIC nie umie w 3d i nie probuje sie nayczyc nie zasługuje na bycie userem, a tym bardziej na bycie adminem! free writers go home, this is forum 4 geks |||
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wiesz, mysmy o tym rozmawiali, choc akurat nie przy kurcie, bo sie nie zjawił. Faktycznie akurat Damian poszedl pod tym wzgledem na pierwszy ogień.

Ja go bronilem, bo wiedzialem, ze to spec i jak sie nie odzywa - widać ma mase pracy. Później sie okazało, ze rzeczywiście - zrezygnował z funkcji moda, bo praca mu na to nie pozwalała. Natomiast nie da rady powiedziec moim zdaniem o modach, ze nic nie umieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podobne wątki pojawiały się już wcześniej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby napisać kilka rzeczy jeszcze raz.

 

Niezbyt mily watek jak sie go czyta. Mam wrazenie, ze za chwile dyskusja przeksztalci sie w dziwne oskarzenia, wypominania.

 

Kurt - to nie jest tak. Tak jak chłopaki napisali, nikt nic nie ma z banowania uzytkownikow, raczej sie zawsze na tym traci. Jednak takie krotkie bany jakie Ty dostawales byly pewnym ostrzezeniem w wiekszosci przypadkow za wulgarne formy wypowiedzi.

 

Dobrze, ze odpowiedzialnosc moge wziac tylko na siebie bo temat dotyczy administratora;)

 

Moderatorzy po raz kolejny to musze powiedzieć poświęcają dla forum swój wolny czas i nie polega on na banowaniu.Niestety to jedna z przykrych rzeczy jakie moga robic. Jednak naprawde, wierzcie mi zaden ban nie jest dawany bez powodu. Pojecie wulgaryzm tyczy sie rowniez agresywnych wypowiedzi, odnoszenia sie do innych. Mysle, ze te rzeczy sa oczywiste.

 

Dbajmy o czystosc wypowiedzi i ich poziom.

 

Moderatorzy nie sa w stanie przejrzec wszystkich postow na forum wiec jesli zauwazycie wypowiedzi w tym stylu, a moderator nie zareagowal - moze znaczyc tyle, ze tego nie zauwazyl. Zglaszajcie takie posty (co zostalo wyzej juz napisane).

 

Odnosnie banow. Kazdy ban jest zglaszany przez moderatorow na forum dla moderatorow. Nie chcemy publicznie tworzyc watku wygladajacego jak "czarna" lista uzytkownikow bo po co. Ktos kto dostal bana, ostrzezenie jakis czas temu, w tej chwili stara sie trzymac regulaminu dlaczego ma cierpiec.

 

Tutaj musicie zaufac moderatorom i mnie. Naprawde, banow jest malo. Nie zdazaja sie czesto. Zaden moderator nie wyraza w ten sposob niecheci do uzytkownika ktoremu go daje.

 

Nie lubimy banowac. Bo chyba moge wypowiedziec sie za moderatorow. Czestą reakcją na banowanie jest agresja i robienie z forum smietnika, oskarzanei moderatorow, dziwne posty. Nie jest to mile.

 

Aha... status moderator nigdy nie zalezal i nie zalezy od ilosci postow co chyba jest logiczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobiło się trochę nieprzyjemnie, więc napiszę tak na poważnie.

 

Kurt, wiesz że uważam Ciebie za całkiem spoko typa, ale naprawdę mógłbyś czasem wrzucić trochę na luz. Postaw się w sytuacji takiego moderatora - człowiek stara się dbać o to, by każdy na forum czuł się dobrze, odwala przy tym kawał dobrej roboty, a w zamian dostaje kopa w d... Rzuca chlebem a userzy w niego kamieniem...

 

Ja nie zauważyłem żeby ktoś tutaj nadużywał swojej władzy, jasne że wszyscy są ludźmi i mogą się zdarzyć sytuacje dwuznaczne, ale takie rzeczy trzeba po prostu sobie wytłumaczyć, a nie zaraz zacietrzewiać się w pozycji "Fuck the power" To bezsens, bo przecież wszystkim zależy żeby to forum działało tak jak powinno działać.

 

A tak robi się atmosfera walki klas między modami a userami, co jest totalnie bez sensu i do niczego dobrego nie doprowadzi. Regulamin jest lightowy i można go przestrzegać nawet go nie znając - po prostu kierując się zdrowym rozsądkiem i elementarną kulturą osobistą.

 

Make LUV not war ludzie :) kochajmy naszych moderatorów! ;D

 

edit -> no shiet, Adek mnie ubiegł :) A myślałem że to mi przypadnie rola rozjemcy ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, zróbmy wielki paintballowy, ogólnopolski zlot w Gliwicach, kto będzie chciał postrzela sobie do całej reszty, odreaguje, może będzie mniej tego typu topiców i powodów do powstawania owych.

 

Make CG not war ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, to juz za daleko zaszlo, robicie z igly widly, moje argumenty napisalem juz wyzej...nie mam sily czytac tego wszytkiego;(... dzis juz nic nie napisze ....łeb mnie nawala, nie wiem co sie dzieje,,, chyba gaz sie ulatnia albo mam wylew...2 sprawy na koniec

1)moze odezwe sie za tydzien...

2)niedlugo ide do roboty,,, bede mial pod dostatkiem kolesi, ktorzy nic innego nie beda robic jak tylko skakac wokol mnie i oceniac to co robie. bede miec swoje prywatne forum pelne specow&krytykow..., niektorzy sie na mnie poznali, "wy" nie ...nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dorzucę - nie tak dawno temu dostałem następujące PMa od użytkownika max3d.pl (jego ksywkę łaskawię zmilczę, choć nie widziałem go od dość dawna)

 

Przede wszystkim to niewiele masz do powiedzenia, wiec nastepnym razem sobie daruj "fecet", bo tak jak napisalem - podaj przyklady. I co? Jeszcze ty smiesz mi zarzucac paplanie? Potwierdz swoje slowa. Przynajmniej udawaj, ze jestes facetem. Chcesz cytat? Ja w przeciwienstwie do ciebie mam cos na poparcie swych slow:

 

"Ladna dziewczyna :d

Poznasz mnie? Wzamian stawiam piwo

 

przemyśl to" (moja wypowiedź z bitwy "piękna i bestia" przyp. ziomuś ;))

 

To jest dla mnie zalosne, szczegolnie, ze ciagniesz to potem dalej i nie wymaga to zadnych komentarzy, ale jesli nie zrozumiesz, co wcale mnie nie zdziwi, sluze pomoca.

[...]

Dla mnie jestes kolesiem bez kregoslupa, ktory zyje netem, co widac chociazby w przytoczonym cytacie. [...]

 

No zdania nie zmienia tylko krowa, no ale widac taki poziom ci odpowiada.

może to kogoś przekona jak ważna jest praca moderatorów :)

Naprawdę chcielibyście żeby tak wyglądały dyskusje na tym forum? A podejrzewam że prędziej czy później by do tego doszło...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności