Skocz do zawartości

Obcy Inny Świat: Oświeceni


Masha

Rekomendowane odpowiedzi

Koncept bardzo prosty: Przedstawiciel obcej cywilizacji na tle miasta swej rasy.

 

Rasa owa nie posiada co prawda zbyt wiele osiągnięć technicznych, rozwinęła przede wszystkim swoje zdolności „ponadnaturalne”.

 

Oby mi nie wyszło „fantasy” ;P.

Na początek postanowiłam się zająć Obcym, a raczej Obcą.

 

 

 

 

Jeszcze trochę będą musiała nad nią posiedzieć. Zajmę się teraz miastem, a w międzyczasie skończę Obcą. Wszelkie uwagi mile widziane:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Życzę powodzenia.

Czy nazwałasz może już rasę ? Pytam z ciekawostki?

Popracuj troszkę nad anatomią, dobrze Ci to zrobi na przysłosc :)

Najlepiej poprosc jakąs koleżankę, żeby Ci popozowała. Nie rysuj z głowy.

Ręce troszkę za długie, kręgłosłup się gubi. Najlepiej rysuj sobie tak, czasami to pomaga:

jeśli przedmioty są blisko obserwatora - rysuj mocną kreską, a dalsze nieco cienszą krechą. Pomoże Ci uwidocznic głębię.

Czekam na postępy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCMiriam: Również witam i życzę powodzenia. Dzisiaj coś wrzucę – najwyższy czas na jakąś architekturę.:)

 

Leru: Dzień dobry:). Jeśli wyjdzie coś sensownego, to nie omieszkam

wysłać do wydawnictwa :).

 

Jonasz_Real: Nie zastanawiałam się jeszcze nad nazwą rasy. :)

Jeśli chodzi o anatomię, to chyba mogę trochę sobie olać, jak sądzę... w końcu to nie człowiek;). Myślałam tylko o skróceniu prawej ręki – żeby dłoń była wyżej. Nad kręgosłupem jeszcze posiedzę. Dziękuję za rady.:)

 

 

Światłocień będzie też zupełnie inny. Najpierw skończę błyskawice, póki co przy kolorowaniu wyłączałam warstwy na których są.

 

Pozdr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o mieście - skupisku wież pośród wzniesień, jednak chyba fajniej będą wyglądały wieże na wzniesieniach. Myślę o takim surowym krajobrazie. Jutro nad nim popracuję, bo dzisiaj już mi się nie chce;). Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob cos z cieniem przy skroni - teraz twarz wydaje sie doklejona do reszty głowy

 

cieniowanie jak na razie niezbyt wyraźne, raczej jednolite plamy. uwidocznij przynajmniej zagięciami materiału ważniejsze części bryły - pośladki, nogi, itd.

 

za dużo fałdów na twarzy - nie wiadomo skąd się biorą. ułoż mało, ale sporych, południkowo, żeby pokazać kształty głowy. pozaginaj przed uszami (zakończenie żuchwy), popatrz na jakieś rysunki kości czy nawet na własne zdjęcia, przyłóż mocno płótno na siebie

 

co do reszty nie będę radził, póki sam się czegoś nie nauczę :) (też mam nadzieję poćwiczyć proporcje podczas tej Bitwy)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przysnęłam, ale może uda mi się jeszcze nadrobić stracony czas... :o

 

Nabrałam dystansu do tej pracy - przynajmniej tyle dobrego:p . Poprawilam postać i wydaje mi się, że jest ok. Teraz przede wszystkim skupie się na krajobrazie. Dzisiaj jeszcze popracuję nad wieżami - na razie bardzo nieciekawie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wieże to mają być siedliska obcych :). Dzisiaj już niestety nie mam czasu siedziec nad tym.

Piszcie proszę, jeśli macie jakieś uwagi.

 

Jeszcze w poniedziałek i wtorek będę miała dużo czasu więc praca zostanie skończona i wyślę ją do wydawnictwa. Co z tego, że nie ma szans. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolory i klimat, tylko za płasko jest, mozna by przyciemnic w paru miejscach, zrobic glebsze cienie tak porozswietlajac np ta linie nad horyzontem albo ksiezyce mocniej, troche detali na niebie i miejscami na reszcie pracy tez by nie zaszkodzilo. A i jeszcze ta skóra kobiety za bardzo sie odcina dobrze by bylo dodac troche fioletu i moze inncyh kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irulana: rzeczywiscie chyba za bardzo sie postac odcina od tla, posiedze nad tym jeszcze i nad setka innych szczegolow :) ale to w poniedzialek. Poprawilam jeszcze te ksiezyce i ta pustke wstepnie zapelnilam. Chyba jest lepiej. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wieże to mają być siedliska obcych :).

 

Hmm, a więc tak: co do wież, lepiej będzie to wyglądać jeśli obok nich znajdą się podobne postaci, lub w pobliżu postaci umieścisz siedlisko /chodzi mi tu o przedstawienie wielkości, czy jak to się tam nazywa //

zgadzam się Irulaną większy kontrast na pierwszym planie powinien tu ździeblo pomódz, i jeszcze jedno, czy te planetki z tyłu są na jednej orbicie ;).

 

Całość pracy podoba mi się . . . KeepUpGoodWorking

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McMiriam: chyba tak zrobię - te postacie w poblizu siedlisk są świetnym pomysłem ;) Całe wieże czeka gruntowna przeróbka i zrobię jakieś fajne, łukowe wejścia do nich na dole.

A co do tych planetek, to może je jeszcze poprzestawiam, sama nie wiem...

Kolejny updejt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głucha cisza na polu bitwy. Co jest? Gdzie wszyscy poszli? :confused:

z mojej strony mała aktualizacja. :rolleyes: Im dłużej nad tym siedzę, tym więcej mam do zrobienia... w terminie i tak się nie wyrobię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności