Skocz do zawartości

SCENA 3D: Komorka z drewienkiem


eric

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mij debiut na forum!!To moja pierwsza praca wykonana z Brazilem rs.uwazam ze mam srednia znajomosc maxa a brazila sie dopiero ucze ale juz jestem podniecony ogromna moca brazila!!jestem zadowolony z mojej pracki lecz uwazam ze cegielki sa jakies niedorobione i monotonne ,jesli ktos ma pomysl jak to zmienic i uszlachetnic to prosze walic!!czekam na opinie za ktore z gory dziekuje!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam nowego usera :))

A teraz jeśli chodzi o prackę...

 

Fakt...cegiełki bys mogł poprawić...może lepszą fugę? podloż mi sie nie podoba co to jest?Poza tym na beczkach widać końcowe mapowane...może byś to schowal za kamere?poza tym te prostokątne drewienka chyba sa za prostokątne...ale jak na taką znajomosc wmaxie jest qll :))

 

pozdr

 

P.S.

 

Prosze zmień swój temat na Scena 3d:Taka sobie komórka z drewienkiem zgodnie z nowym regulaminem na forum, którego możesz przeczytac tutaj http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ode mnie uwagi... na przyszłość przy obiektach wielokrotnie kopiowanych, tak jak Twoje deski, albo te cięte bale możesz zróżnicować teksturki, żeby nie były wszystkie identyczne... podobnie rzecz się ma z beczkami i drewnianą paletą na której stoją, cegły też mają taki sam odcień, itp.

Wiem, ze to dodatkowy nakład pracy, ale czasami warto jesli ma coś wiarygodnie wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texturki do poprawy boje sie powiedziec ze wszystkie ale .... sama zmiana wielkosci drewienka nic nie da podobne sa i tyle cegielki poszykaj innych beczki od biedy moglyby byc ale jak juz chcesz lepszy efekt to one moge je psuc powodzenia (mimi lekkiej zjeb...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sołrry, że się czepiam, ale dorzuce 3 grosze, spoiny pomiędzy cegłami są dziwne, szczególnie w miejscu łączenia łuku z innymi układami cegieł i kamieniem (prawy górny róg). Nie wiem czy w sklepieniu tego otworu układ cegieł scianką dłuższa a potem dwie krótsze jest poprawne

Ale poza tym ogólnie, pomijając to co przedmówcy jest SPoK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady!!!juz troszke ta scene ulepszylem ale i tak pewnie cos bys cie jej zazucili !!dzieki temu forum duzo sie ucze i moze niedlugo dam cos lepszego,ale narazie mam sesje wrzesniowa i lipa jest bo niechca mi jej przedluzyc!!!ALE dzieki niektorzy tu na forum sa ekstra!!>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kazdy chce zrobic cos z innej beczki i jakos to wychodzi bo kazda jest inna .. ehh suchar :D

Nie no przydalby sie wiekszy realizm lepsze swiatlo z sensowniejszymi cieniami..no i te texturki.. popracuj nad jakimis zabudzeniami zaciekami zniszczeniami bo to wszystko wyglada zbyt sztucznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności