Skocz do zawartości

rzuty pojazdów!!!


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM I GORĄCO WSZYSTKICH POZDRAWIAM... Bawię się już trochę w Maxie ale moje modelowanie polegało na tworzeniu prostych zazwyczaj obiektów, wkońcu odważłem się zamodelwoać jakiś samochodzik, zacząłem od tutoriala peugota206 ale nie dokońca mi to wyszło, próbowałem z kolejnymi samochodzikami ale mam mały problem. Nie mogę poradzić sobie z dokładnym nałożeniem na BOXY rzutów, tzn. tak żebu wszystkie rzuty były wymiarowe. np. jak narysuję rzut z boku i przesuwam odpowiednio punkty względem rzutu przedniego są one przesunięte, co też utrudnia odpowiednie dopasowanie punktów względem rzutów... wiem że to banalna rzecz i aż śmieszne jest się o to pytać ale mam prośbę pomocy...!!!!:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Taki jest urok tych rzutów. Większość tych, które ja ściągnąłem, ma dokładnie te same problemy :( . Moja taktyka na to, to dokładnie rozmieścić punkty według jednego z rzutów (zazwyczaj boczny wybieram), a według pozostałych rzutów umieszczać na wyczucie. Gdy już będziesz miał bryłę, to sam zobaczysz, gdzie ma dołki, górki i będziesz to poprawiał sam, bez rzutów. A im wiecej modelu masz, tym mniej będziesz tych rzutów wogóle potrzebował. :)

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności