Zobacz pełną wersję : Forum

Bouser
10-09-02, 18:36
Miałbym prośbę aby wszystki Posty o tymsamym TEMACIE i podobnej TREŚCI były łączone w jeden spulny temat. Chodzi mi o to aby (zwłaszcza tam gdzie jest \"POMOCE\") zmniejszyć ilość postów. Gdy szukam jakiegoś (starego) tematu znajdu conajmniej 10 podobnych.

Reszta zależy od was:D

KLICEK
12-09-02, 14:51
witam!!!

Ciezko by bylo cos takiego napisac zeby sam system to wsyzstko badal i pakowal do jednego worka :) . Moze lepszym rozwiazeniem by bylo ze starsze tematy byly by wykasowywane bo i tak nikt na nie nie patrzy :) Bo nie mozna sie nawet do niech dostac :) a i tak co kilka dni sa takie same pytania z tego wiem ze nikt nie patrzy na strasze posty a gdyby tak bylo to by nie musieli sie tyle pytac wystarczylo by przeczytac :) strszy post

pozdrawaim

Bouser
14-09-02, 20:22
W sumie racja.
Ja na myśli miałem \"obróbke\" ręczną, ale zadużo roboty.
Lepszym rozwiązaniem było by kasowanie starszych listów np. do 5 stron w stecz.

saygon
22-09-02, 22:48
ale pomyślcie o prestiży jak sie wchodzi na forum z 30 stronami to wie sie ze to jest coś dobrego a jak tylko na takie co ma 5 stron to juz gozej.ale tak na serio to m,ilo jest czasami poczytać stare posty i pośmiać się z tego z czym miało się kiedys kłopoty.

KLICEK
23-09-02, 12:59
witam!!!

Masz racje :))) albo sie zdolowac patrzac na swoje kretynskie pytanie :)))))))) ktore nie ma sesnu zadengo :D

pozdrawiam

Bacry
26-09-02, 07:06
Rozwiązaniem problemu dużej ilości tematów jest taka aby nie można dodawać tematów według zachcianek własnych tylko pisać do Moderatora (Adka) o dołożenie topika. Wtedy jeżeli takowego by nie było wcześniej a wydawał się odpowiedni byłby dodawany. Zwykły śmiertelnik miałby tylko możliwość pisania postów w już otwartych topikach. Było by to jakieś wyjście z przeciskania się przez nowo otwarte topiki.
Bacry

KLICEK
26-09-02, 13:45
witam!!!

Nie becry to nie jest dobry pomysl jak bym chcial cos dodac to bym musil pisac do adka ??? zart przeciez ten czlowiek juz nie ma czasu a na sieci jest tylko nad ranem z tego co wynika z newsow :P a po drogie ile mozna prowadzic dyskusje na jeden topic :)

pozdrawiam

Bacry
26-09-02, 14:06
Chodzi mi o to, że topiki nie były by zbyt szczegółowe. Np. Cząsteczki, VideoPost, Nurbs, itp. A jeżeli ktoś chciałby dołożyć topic o UltraShock walnął by posta na topic NoweTopici i za tydzień :D dostałby odpowiedź o dołączeniu topica. Adek nie musiał by się zbytnio spieszyć. I co na taką interpretację. Topiki by się nie kończyły nigdy. Tyle, że posty starsze niż miesiąć były by przenoszone do Archiwum. To tylko taka propozycja.
Pozdrawiam Bacry