Skocz do zawartości

Obce technologie:"Under Atack"


Rekomendowane odpowiedzi

Witanko wszystkim :]koncepcik raczej oryginalny nie jest.... Ogolnie prosty i nieskomplikowacny :P Otoz widze to tak: kosmos (gwiazdy planety mglawiece itd), na gorze wielki kosmiczny statek, ktory ciśnie ogromny promien w planete (ktora jest pod nim), po to by ja zniszczyc.... tak wlasnie to widze. niewiem czy znajde czas ale mam nadzieje ze tak :D

 

wszystko bedzie robione w PS (CS) 1oo%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie zabardzo wiem jak ma wygladac statek...

 

podobaja mi sie te dwie wersje :

 

 

pierwsza - ale nie wiem czy jak namaze statek to bedzie pasowal do reszty, bo w malowaniu digitalowym zbytniego doswiadczenia nie mam, wiec moze kiszka z tego wyjsc... :/

mozliwosc-1.jpg

 

 

 

druga wersja mi sie bardziej podoba... to bedzie taka kula stworzona przez zlowrogich kosmitow

mozliwosc-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula odpada, jest juz strasznie objechana... Moze szescian? A moim zdaniem najlepiej wygladal by zwyczajny sztuczny satelita, z taaaaakim duzym zwierciadlem ktory kosmiczny wiatr skupial by w jedno miejsce i po zastosowaniu odpowiednich soczewek tworzylby cos na ksztalt laseru...

PS, te gwiazdy mam nadzieje sa tylko na probe... nie wygladaja dosc dobrze.

 

ZYCZE POWODZENIA ! ! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm moze szescian bym mogl zrobic... to by mi w sumie bardziej pasowalo niz kula i satelita (bo satelita to tez juz dosc zjechany pomuślunek, zreszta chce by to bardziej wygladalo jak wymyślunek obcych, a satelita jest zbyt ludzki), ale ten szescianik.... :]

 

heh tak te gwiazdy sa na probe (tylko ta czerwona planeta nie jest na probe)

chyba zrobie jednak ten szescianik

.

.

.

.

dzieki diesbonus =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myslalem ze moze ten stateczek bedzie nie widzialny :] (nie zeby bylo iz ide na latwizne)

 

sam statem bedzie widoczy ale bedzie tez wida ze jest przezroczysty (kamuflarz), doda to taki futurystyczny klimacik

 

wygladalo by to mniej wiecej tak

 

statek-3.jpg

 

statek-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje perspektywy, to co narysowałeś jest płaskie, nie ma wrażenia że znajduje się w przestrzeni (ogólnie, a co do piero w przestrzeni kosmicznej :) ) Zwróć uwagę na to że im obiekty (lub ich części) są dalej od obserwatora tym są mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z pozoru banalny, ale można mu nadać głębszy sens, tak aby nie było to zwyczajne i oklepane "*********** ziemi przez kosmitów"

Moja wizja:

Statek w kształcie krzyża niszczy planetę boskim promieniem.

Sens: Bóg stwożył ziemię, teraz ją niszczy, można pójśc dalej w tym kierunku - Kim są kosmici? To ludzie z "przyszłości" bardziej rozwinięci odnas technologicznie, jednak nadal pozostają tylko ludźmi, jak każdy człowiek wyznają zasadę "bij słabszego" Ciągły rozwój nauki i techniki mający prowadzić do poprawy ludzkiego życia, doprowadził do zagłady ludzkości. Kółeczko się zamyka i wszystko jest pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz pomysl naprawde ciekawy -] ale nie zabardzo moge go teraz wykorzystac, poniewaz ty go nawymyslales. dales mi jednak do myslenia... i chyba bede musial jeszcze zastanowic nad moim tematem... dzieki stary..

 

P.S tak na marginesie to nie *********** Ziemi, tylko niszczenie obcej planety przez innych obcych -]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności