Skocz do zawartości

inny swiat


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moj drugi start w bitwie. Moze tym razem poszczesci mi sie z czasem.

 

A to moja wizja innego swiata, w sumie zarys, snapshot pomyslu :) (okolo 1h pracy)

Pewnie jescze duzo sie zmieni.

alien-2.JPG

 

Niestety brakło mi czasu zeby pracke wykonczac tak jak bym chcial. Zrobielm co sie dalo :-)

wersja koncowa:

alien-8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna perspektywa, kolorystka obca, ale bajkowa zarazem :). Bede trzymal kciuki :).

 

Z sugestii, dodałym dinusiowi jeszcze nieco obcych cech anatomii, bo nie liczac braku przednich konczyn, wyglada dosc swojsko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slooodziutki jest ^^ pracuj nad nim dalej - mi osobiscie sie bardzo podoba :)

 

jedna uwaga: dodalabym mu przednich lapek, chociaz takich krociutkich.. no chyba ze od poczatku masz go zamiar rysowac w ten sposob;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz zdecydowanie dinus wyglada bardziej nieziemsko :). Mozna dorabiac teorie, czy te rogi moga sluzyc jako antygrawitacyjne skrzydla, kolektory energii slonecznej, czy moze jedynie pomocy w utrzymaniu rownowagi :).

Wyglada to intrygujaco a wiec biorac pod uwage tematyke idzie w dobrym kierunku. Obcy swiat nie koniecznie musi kierowac sie prawami przyjetymi za zdroworozsadkowe na naszej planecie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

te meduzy latajace w tle fajne :) i rece tez, troche mi koralowca przypominaja czy cos w tym stylu. Ale fajnie, tam gdzie spodziewasz sie rak, dloni, skrzydel, palcy czy czegos w tym stulu takie cos wyrasta. Obłęd! to dopiero obcy, masakratorek jak dla mnie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z okazji ze jest przesuniecie terminu mala aktualizacja.

 

co do kolorkow to chyba nie bede zminial, w zaloazniu mial byc jaksrwy obrazek w proeminiach zachodzacego slonca. Wtedy kolory sie w realu tez mocno nasycaja.

 

 

alien-7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dobrze Ci to wyszlo, kolory jak najbardziej na miejscu :), tylko ta meduza po lewo jakos za bardzo sie odcina od tla, lewa krawedz jak dla mnie za ostra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec.

Braklo czasu na dopracowanie kilku rzeczy. zycie bywa jednka wredne :-).

Ostateczna wersja w pierwszym poscie,

 

Dziekuje wszystkim za komentarze, choc nie bylo ich wiele, moze nastepnym razem, wzbudze wieksze zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności