Skocz do zawartości

moja WWW o BRAZIL\'u z porozumieniem z SPLUTTERFISH\'em


KAIN

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wiec sprawa ma sie tak: robie strone o brazilu i otzymałem deklaracje od splutterfish\'a ze pomoga mi w miare mozliwosci. Nie wiem jeszcze jak dokładnie bedzie wyglądać cała strona ale zrobiłem (prawie górna cęść stronki) czyli taki obrazek ... nie wiem jak sie to nazywa bo na fachowej nazwie sie nie znam:) Jest problem bo sa dwie wersje nie wiem która wybrac. A co bede się rozpiswac oceńcie sami... jakby co to gdzieś na dole albo po lewej bedzie adres strony napisany na biało.

 

b.jpg

 

 

z.jpg

 

Jak by co to wydaje mi sie (teraz dopiero zauważyłem ) że są troche za wysokie [co?]

 

Aha i nie zjedźcie mnie bo ja w 2d jestem cienki i nie umiem za dużo;(

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strona o Brazilu, ciekawa inicjatywa.

Zycze powodzenia i wytrwalosci, bo to sie na pewno przyda.

 

Strasznie nie lubie monochromu, wiec mi sie nie podoba. Prawa strona jest za ciezka, a w drugiej wersji splash jest wcisniety na sile.

 

Na takiej stronie glowny nacisk idzie na tresc, wiec marzylo by mi sie, zeby Twoj sajt byl jak najlzejszy. Bez magicznych grafik, lekko, skromnie i bardzo.. trendy ;)

 

Pozdrawiam. Bede tu zagladal, wiec spokoju nie zaznasz ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła graficzka. Wersja druga jest ciekawsza. Mi osobiście kolory nie pasują, ta zieleń jest trochę za bardzo wypłowiała. Ale może na stonie nie będzie to źle wyglądało. A jaki będzie kolor tła.

 

Ja mam 1280*960 i u mnie nie są za wysokie, ale może na mniejszych rozdzielczościach..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok menu zrobiłem... Piszcie co sadzicie . Całosc chce utrzymac w bieli i niebieskim wiec jak kolorki beda nie pasowały do takiej tematyki to tez od razu piszcie;)

 

leander - DruG ma racje za dużo grafiki nie warto robic ale to zostanie na pewno uzyte gdzieś:P

 

A i dzięki DruG za zyczenia;)

 

 

MENU: TUTAJ

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... menu jest okropne, nie lubie takich (starych) efektow ;P Zabij mnie...

 

Jestem ciekaw czy wiesz juz chociaz co bedziesz tam pisal. Wiele super stron konczylo swoj zywot na projekcie layoutu. Wiem cos o tym ;))))

 

Szybciej, szybciej!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ten fade in/out. It`s so yesterday ;)

 

Jak juz wspomnialm wczesniej marze o szybkiej stronie o Brazilu, gdzie nie musze czekac na zaladowanie sie grafik, ktore w ogole mnie nie intresuja i w oka mgnieniu czytac tutoriale, newsy, warsztaty, itp.

A galeria w osobnym dziale :)

 

Poza tym uwazaj, bo ja jestem z branzy i mnie ciezko zadowolic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na stronke spoko. Mysle ze stronke trzeba robic wg. jakiegos propjektu - bardziej lub mniej dokladnego. Najpierw warto sie zastanowic co jest najwazniejsze: szybkosc, wrazenie, informacja??? komu ma serwis sluzyc??? Z mojego wlasnego doswiadczenia wynika za stronka ktora robi sie \"na zywo\" bez planu albo bedzie fatalna, albo nigdy niepowstanie... Sam najpierw cholernie duzo szkicuje... rozrysowywuje plan a potem siadam do pc... Zaczynanie od gornego loga, jest chyba pomylka, najpierw trzeba miec pomysl na calosc. Rysunku postaci nie zaczyna sie od rzęs... tak czy siak... :) Życze powodzenia

P.S. Polecam numer Chip SPECIAL \"tworzenie stron WWW\" z grudnia 2001, niby nic - a jednak cos moze dac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności