Skocz do zawartości

Obcy wśród nas: ewolucja


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

dluugo myslalem nad pomyslem do tej bitwy, i wkoncu wykoncypowałem cos w stylu:

 

ewolucja czlowieka od małpy, ktora idzie dalej i zamienia sie w jakiegos kosmite czy coss, albo cos w stylu biblijnym, tzn taki zamkniety krag tak jakby moznabylo panorame z tego zrobic, narazie sie nad tym zastanawiam :)

 

koncept:

no to pierwszy , jak juz sie na jeden z nich zdecyduje,to zabieram sie do pracy, dwie mozliwosci, gorna, i dolna ;))))) na gorze powolna symbioza czlowieka z maszyna, , jeszcze dolna tak sobie myslalem zeby czlowiekowi rosly skrzydla, i zamienial sie w aniola powoli,

 

ewoluszynkonspekt25ep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jakis update wreszcie,, zaczalem od malpy, bo wiem ze ona bedzie napewno, co bedzie pozniej ,to sie zobaczy jak dojde do czlowieka ;x

 

nie ma czasu no, nie ma czasu :[

rysunek robiony na podstawie encyclopedii, jak bede miec dostep do skanera, to wrzuce tutaj skana czy cos :)

malpaplusczlowiek6zc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, choć kiedyś widziałem podobną wizję na Discovery :)

Mała sugestia tylko odemnie :)

Nie wiem jakie chcesz dać tło i czym zastąpisz kolor biały ale może podziel pracę na takie małe prostokąty, każdy dla danej istoty i jej epoki. Praca by była ciekawsza i mógłbyś uzyskać jeszcze lepszy efekt :)

Ale to tylko moja drobna sugestia

3m się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo fajny pomysł :) ale taki jak dla mnie za duży przeskok miedzy homo-sapiens a tym ludzikiem w stateczku (tj. to polaczenie z maszyna ;) ) ale to takie moje odczucie, mam taka sugestie moze jako kolejny etap po prostu dodac takiego czlowieka np z rekawica taka mechaniczna - cos na ksztal cyborga co by nieco zmiekkczyc przejscie ewolucji ;) - ale jak pisalem to tylko sugestia :D a moze takie roboty ze skrzydlami =D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności