Skocz do zawartości

POJAZD 3D - AUDI TT


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam. Właśnie zacząłem robić samochodzik, wcześniejszy model mi nie wyszedł był to PEUGOT 206 nawet przy pomocy tutorial nie dałem rady go skończyć :(... Widocznie jestem jescze za słaby, ale postanowiłęm sobie, że kolejny model samochodziku ukończe jest nim AUDI TT. Dzięki waszej pomocy napewno wiele się nauczę, a także i poprawię bładę jake robię, a jest ich napewno wiele... Oto kilka godzin moich wypocin. Sami oceńcie. Wielkie dzięki...

 

tt00.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzięki Pablo za komentarz i zdjęcie. Masz rację bok jest do poprawy postaram się to dzisiaj zrobić i pokazać trochę więcej swojej pracy ale to dopiero wieczorem albo w nocy będę mógł coś wyskrobać z tego autka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, nie małem zbyt dużo czasu, alo coś tam wyskrobałem z mojego samochodu. Niedługo będę miał więciej czasu to napewno praca nad AUDIKIEM ruszy znacznie szybciej niż dotychczas. Zamieszczam kolejne rendery. Prosiłbym bardzo o jakieś komentarze na temat tego co już wymodelowałem. Wielkie dzięki.

tt01.jpg

tt02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo nieźle - modelik zaczyna przypominać TT :), aha - mysle że te lusterka są tylko tymczasowo bo jakoś one takie małe mi się wydają (chyba że ja mam manię wielkości[lol2]) - aha i taka mała rada: nie baw sie ozdobami typu felgi lusterka i tak dalej, na wszystko przyjdzie czas - coby karoseria była ładna i dobrze skrojona :D - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam złą wiadomość (przedewszystkim dla samego siebie) wszystko starciłem komp się spieprzy... wszystko stracone:( także moje audi nie zostanie skończone szkoda ale niemam już do niefgo siły wracać a przedewszystkim ochoty może kiedyś go skończę, próbowałem przez tydzień ratować dane ale skończyło się formatem, ale zoboirę się do roboty czegoś nowego!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności