Skocz do zawartości

Minibitwa : Scena 3D: Discworld misiekhc & Leru


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Wspólnie z Jarasem, miśkiemhc i KLICKIEM postanowiliśmy się pobić. Tematem będzie świat Discworlda.

Ograniczenie to postać Rincewinda i skrzyni w świecie Discworlda. Co do technik to nie mam ograniczeń.

W tym wątku będziemy (czyli ja i misiekhc) umieszczać nasz postęp, a w http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=376048#post376048 KLICEK i Jaras.

 

Termin do 10 czerwca.

Nasz koncept czym prędzej misiekhc wrzuci.

 

życzymy sobie powodzenia :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Master ! a Można się podłączyć ? Prosze, proszę, proszę :) Jeżeli nie to napewno będę śledził temat, genialny pomysł.

 

[+]

A teraz rozumiem, czyli gracie na druzyny, no to powodzenia obu zespołom życzę :) Może któryś z Rincewindów będzie chciał skorzystać z mojej biblioteki ?:D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - zapoznaj się z regulaminem dotyczącym nazewnictwa wątków w poszczególnych działach, a także z resztą regulaminu - linku nie umieszczam ponieważ znasz go na pamięc xD

 

Powodzenia w bitwie - dziwne ze klicor sie nie pochwalił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy koncepcik na rincewinda, kidby fajnie go przedstawia, jednak ja wole go jeszce bardizej cieciowatego i tchorzowatego, podobala mnie sie tez jego wersja z gry, tu cos jak synteza rince z gry + kidby

 

17re1.jpg

 

niedlugi koncept sceny wrzuce, prawdopodobnie bedzie rince lecacy na bagazu a'la okladka Eryka, albo rince na tle a'tuina jak jedna pracka kidbiego, niedlugo wrzuce jakies pracki kidbiego jako inspiracje, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rince na tle a'tuina jak jedna pracka kidbiego, niedlugo wrzuce jakies pracki kidbiego jako inspiracje, pozdr

 

Hehe, Rincewind Krzyczący ? ;]

 

Bardzo zacny koncept, idelanie oddaje charakter postaci, gratki ! Ja jednak wolę bardziej Rincewinda zrezygnowanego, przytłoczonego ciężarem świata i przygód i tęskniącego za spokojnym życiem, hehe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszce kilka szkicow koncepcyjnych

 

24tm2.jpg

 

takie tam szkicowe rozmyslanie nad geba rincewinda, od okropnej mordy a'la colin farrel po standardowego przestraszonego rinca:

 

36ud.jpg

 

edit: kurde jakies krzywe skany wyszly zobaczylem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

nie wiem czy mozna tutaj marudzic ??:)

ale pomarudze, skrzynia cos mi sie nie podoba :(

te wybrzuszenia takie jakies nie naturalne, ale najgorzej jest przy zamku(na kantach ble) :)

mozesz pokazac siateczke(:)), mam nadzieje Leru ze sie nie obrazisz :)

ty bedziesz robil caly modeling(Leru)??

koncepciki rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo, ze nic nie robimy wrzucam pierwsze podejscie do mapowania i wlasciwie jest to moj debiut w tym temacie:)

 

mial byc bagaz skonczony na dzisiaj ale nie jest, niedlugo anstepny updejt

 

klicek, jaras i gotham troche mi pomogli w zakresie teorii (senkju) i jakos to idzie powoli:

 

15dd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domagam się częstszych apdejtów ;) bo zdaje mi się że niecnie coś tam knujecie i potajemnie uderzycie z grubej rurki

p.s. Misiek - dodałbym więcej metalicznych przetarć na okuciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jako ze ostanio malo czasu na dziubanie tekstur zrobilem szybko morde rinca, synteza postaci z gry nr 2 + kidby i tak wlasnie u nas bedzie wygladal gosc, niedlugo jescze wrzuce koncept calej sceny i zabieramy sie porzadnie do pracy...

 

46jz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morduchna bardzo mi się spodobała- drobne uwagi to: Co prawda nie wiem jaką scenkę planujecie ale 2) wydaje się zbyt zaskoczony-przerażony (trzeba by w scenie dorobić źródło tych odczuć 3) zbyt... hmmmm... Zmulony? ;) BTW. Może napiszcie coś o scence-zamiarach :).

 

PS. Leru obiboku... do roboty :P.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkaaa tylko musialaaa ...na chwile ...mmmm ....zajac sie dziecmi?

 

bardzo mini updejcik, troche uanatomiczniona zbrushowo noga od lera (w celu oswojenia se lekko z zbrushem)

 

(sory na razie czas pozwala na tyle, ale bedzemy sie spinac niedlugo:)):

 

59gv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ciekawie to wyszstko wyglada choć dużo tego nie ma ;), czy to będzie w takim "cartonowym" stylu? takie skojażenie nasunęła mi skrzynia bo noga to juz idzie w realizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - i widzisz brzydko pisales i cie wygwiazdkowalo:)

 

a tutaj gotowy bagaz, juz zaraz leru podrzuci model glowki rinca a ja sketch sceny, pozdr:

 

oczywiscie jeszcze costam porawie z texturkami, bo to taki tescik na razie bagazu, rozne displace uzywane i takie tam :)

 

skrzynkaprew8wn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności