Skocz do zawartości

3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu


piksar

Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?

    • 3 czerwca 2006
    • 10 czerwca 2006
    • 17 czerwca 2006
    • 24 czerwca 2006
      0
    • 1 lipca 2006
      0
    • 8 lipca 2006
    • 15 lipca 2006
    • 22 lipca 2006
    • 29 lipca 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ponieważ podczas ostatnich rozgrywek paintballowych w Gliwicach drużyna z Wrocławia walecznie rozgromiła drużynę Gliwicką, postanowiliśmy dać wam i innym zainteresowanym szansę rewanżu ;)

 

W tym celu organizujemy

 

cj6p1yunrnhlkdje.gif

 

Co to jest paintball?

Taktyczno - wojenna gra polegająca na zdobyciu kolejnych militarnych celów, używając do tego celu pneumatycznego karabinka półautomatycznego na naboje chemiczne :]

Czyli dostajecie karabinek z kulkami z farbą, moro, maskę i jazda na poligon!

 

 

Paintballowe rozgrywki organizowała by Wrocławska firma:

dp56vnpl2lcz1v9f.gif

Zasady obowiązujące w grze byłyby dokładnie takie same jak podczas rozgrywek w Gliwicach:

 

http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=321213&postcount=1

 

Inny natomiast będzie teren na jakim będziemy rozgrywali walkę. Będzie to imitacja wietnamskiej dżungli z masa padołów, krzaków i chaszczy czyli miejsc idealnych na kryjówkę dla lub przed snajperem :)

 

 

Po rozmowie z organizatorami sprawa wyglada tak:

 

marker, moro, maska, 150kulek = 60zł

kulki na miejscu: 100 szt = 15zł

transport we wrocku: ~8zł

 

ponieważ są to zawodowcy (i maniacy) paintballa więc poradzili mi żebyśmy przygotowali się do tych walk: dobre buty z twardą podeszwą i pobiegali sobie na kilka dni przed. będzie to mocny wycisk :D

 

co do organizacji:

 

umawiamy się tak:

osoby spoza wro: macie czas żeby przybyć na Dworzec Głowny pomiędzy 9-10 rano. Chodzi o to, żebyśmy mogli sobie coś zjeść i dopiero potem pojechac na poligon.

Sam poligon mamy zarezerwowany od 13-14 do czasu aż nam się kulki skończą.

Płatne jest na miejscu zaraz po skonczonej walce. Więc miejscie przy sobie 100zł bo pewnie kulki trza bedzie dokupić :)

 

Razem z Vorkiem załatwiamy tez knajpę...

 

Ramowy rozkład dnia 15-06-2006:

 

9:00 grupa z wrocławia spotyka się pod zegarem na Dworcu Głównym

9:00-10:00-czekamy na resztę ekipy spoza wrocka

11:00 Dworzec: śniadamy sobie i gadamy o grafice

12:30 spadamy autokarem na poligon Łokopzone

13:00 zaczynamy zabawę

17:30 konczymy strzelankę i ruszamy do rynku autokarem

19:00 knajpa Altana (lub inna) i cold beer/vodka/gin/.../cola/tea/water

 

 

jesli macie jakieś zastrzeżenia to mówcie śmiało.

przypominam też: sprawdzicie o której macie powrotne pociągi do domu. owszem jest ciepło ale Dworzec to niezbyt fajne miejsce po zmroku ;)

 

Termin spotkania:

 

15lipca2006*

 

 

godzina: 9:00 pod Zegarem na Dworcu Głównym

 

Lista uczestników spotkania:

 

mkk3a (+ 2os)

nielot007

rowr

NicoN_ - badź na GG ok 21 :]

chveti

Vorek

Shalivan (+ 1 os)

tweety (+ 1 os)

misiekhc (+ 2 os)

maras

Jim mee

piksar (+ 1 os)

slim_sandman

razor

Super OkO

Pani Fotograf

Valery

Slizgi (90%)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy ;)

ja sie na to pisze :D

 

hm... sesja zaczyna sie chyba 16 VI. potrwa jakosc do konca czerwca, wiec biore pod uwage tylko lipcowe terminy...

 

PS. odległość moze byc mała, ale nie bliska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że 150 kuleczek to malutko, ale mam diabelski plan zakupu na allegro kulek

 

Będziesz dealer nielegalnych kulek paintbolowych :-) A wiesz że jak organizatorzy się zorientują to ci głowę odstrzelą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo na ten zlot musze wpaść z juniorem tylko termin jak dla nas to dobry by był gdzies około 17 czerwca :]

O ktorej godzinie by ten meeting sie odbył i czy 150 kulek starczy na całą zabawe ? Czy mozna dokupic sobie jeszcze np 50 ?:>

Pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu :)

mi tam obojetnie jaki termin(na dzien dzisiejszy) choc bede mial w lipcu jakies egzaminy ale zapewne wszystkie terminy to sobota wiec problemu nie widze :D

plan z kulkami na allegro zajefajny tylko trzebaby je gdzies wczesnie skitrac aby organizator sie nie pojawil :)

hc-->200 kulek starcza na jakies 2h-2,5h zabawy :)

zobaczymy jak sie spisze ekipa z gliwic(i okolic) bo wroclaw byl tam liczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi kuklami to tak nie zaciekawie ....tzn organizator ma np niebieskie a ty kupisz na allegro rozowe... a pozniej cale kombinezony nie w tym kolorze co powinny byc :D:D wiec moze byc lipa...

 

ja sie pisze + pare osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis: co do kuleczek to dodatkowe 200 kulek kupione na allegro można z powodzeniem ukryć w jakiejkowliek dziurze. organizatorzy nie biegają między nami, więc z powodzeniem można je dosypać w jakimś zacisznym ogrodzonym miejscu :]

hcpiter: podejrzewam, że tak jak w Gliwicach czyli ok. 14 albo i wcześniej.

rowr: taaa... a potem znowu ci wyskoczy jakiś Kraków czy cuś :P

Barcisz: a pamiętasz jaki kolor farby miałeś na kombinezonie? bo ja miałem żólte i niebieskie :]

 

ogólnie z tym dosypywaniem kuleczek to chciałem rzec:

zakupić można wspólnie tyle kuleczek na allegro ile chcemy dołożyć do tych 150 kuleczek.

powiedzmy ekipa z wro (np: 10 osób) składa się na 4 opakowania kuleczek, czyli wychodzi po 200 kulek na głowę. jeśli więc opakowanie 500szt. jest po 40zł to każda osoba dopłaca ok. 16zł za 200 kuleczek.

 

na poligonie: każdy z nas ma przy sobie torebkę z kuleczkami. przy wejściu na poligon na pewno nas nie przeszukają (a kombinezony są obszerne) więc chowamy kuleczki i biegniemy przed siebie.

pierwsza walka: rozbiegamy się po ruinach i ukrywamy kuleczki w jakiś dziurach, dołach, pod gruzem. co zmiana meczu, staramy się wrócić na miejsce skrytki i dosypujemy do magazynka kilka kuleczek.

gwarantuję, że organizatorzy się nie zorientują, że walka trwa nieco dłużej :]

 

ale może uda mi się wynegocjować niższą cenę kuleczek więc powyższy plan traktuję jako plan awaryjny :D

pamiętajcie że im wiecej nas będzie tym tańsza będzie cena kulek! zbierać więc znajomych, brata, siostrę, kuzynów, cokolwiek co się rusza i jest z rodzaju Homo Sapiens :]

 

im więcej tym lepiej i taniej!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , tweety kłamczuchu ; > kto po dupie dostał , ten dostał ;)

 

A na poważnie jestem za dowolnym lipcowym terminem , lecz dałem na 15.

Co do dosypywania - musimy mieć pewność jakich kulek używają organizatorzy...bo przez nas kupione mogą mieć inną barwę itp. - to tweety napewno nie przejdzie ; ] (jeśli nie będą takie same.) Najczęściej używane to Tomahawk Field , tymi też strzelaliśmy się w Gliwicach .Wypytaj się organizatora o to jakie kulki będą i jaki sprzęt.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: z tego co wiem to kulki to własnie Tomahawki są używane. ale zorientuje się jeszcze :]

vorek: ty mi się tutaj nie migaj tylko pomożesz mi to zorganizować, bo to już odrobinę większa sprawa niż taki nasz zwykły "piwny-wro-zlot" :)

poza tym na wrocław non-stop to i ja chętnie się wybiorę więc spoko. pogodzimy jakoś terminy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ podczas ostatnich rozgrywek paintballowych w Gliwicach drużyna z Wrocławia walecznie rozgromiła drużynę Gliwicką, postanowiliśmy dać wam i innym zainteresowanym szansę rewanżu ;)

 

To żeś teraz walnął tweety hehehe :D

 

A tak by the way to chętnie wam znów skopie tyłki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG: kolumny kupujesz? weź usiądź i wymodeluj je sobie :D :D

Shalivan: hehe. to czysta prawda :rolleyes:

 

oki. wysłałem maila do organizatorów. jutro chyba dostanę odpowiedź.

 

zobaczę co da się zrobić w sprawie negocjacji cen. może uda mi się zbić ceny kuleczek serwisowanych przez ta firmę, a może pozwolą na użycie dodatkowych własnych 200szt kulek na osobę pod warunkiem, że im kupimy jedno pudełko (1000szt) w prezencie...

nie wiem. pogadam, zobaczymy.

 

inna ofertówka:

 

0hxz7fdgnql8u3lb.gif

 

 

Zorganizujemy grę paintballową w dowolnie wybranym miejscu wskazanym przez państwa.

 

OFERUJEMY

Paintball Park – 2 ha silnie zalesionego lasu, idealnie przygotowanego do leśnej gry w paintballa. Gramy w okolicach Wrocławia, w Oławie

22 figury dmuchane na polu do speedablla, rozkładane w dowolnym miejscu. Dzięki zabezpieczającej siatce istnieje możliwość bezpiecznego oglądania gry przez kibiców

Weekendy paintballowe

Szkolne wycieczki paintballowe

Urodziny paintballowe

Imprezy integracyjne dla firm

Strzelnice – super atrakcje dla najmłodszych. W każdym miejscu w Polsce podczas festynów, dni otwartych, możemy zorganizować strzelnicę paintballową, a dla starszych turniej speedballowy.

 

CENY

W skład zestawu paintballowego wchodzą:

marker – tippmann 98 custom

maska – v force

ubranie moro – spodnie bluza

butla z CO2

oraz - obsługa sprzętu paintballowego

sędziowanie

 

Proponujemy kilka pakietów cenowych. Kulki już nawet od 10 gr !!!

 

poza tym można od nich kupić kulki bezpośrednio:

CENY KULEK:

 

SEVERE ATMOSPHERE 8.5 gr. Szt. 170 zł. karton

SEVERE STORM 9.0 gr. Szt. 180 zł. karton

SEVERE HURRICANE 10,0gr. Szt. 200 zł. karton

SEVERE CYKLON 12,5 gr szt. 250 zł. karton

 

do nich też wyslę maila :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że tak post pod postem ale dostałem odpowiedź od Goodpaint:

 

Witam,

Rozumiem, że jest to spotkanie dla osób prywatnych, mogę zaproponować co następuje:

 

Paintball:

 

Opłata startowa (marker, maska, gaz, 150 kul) - 50 zł.

Ubranie moro -10 zł.

Każde następne 100 kul – 15 zł.

 

Transport:

 

Mogę dla Państwa zorganizować transport, w przypadku braku środków prywatnych, do dyspozycji mamy dwa busy na 8 osób. Koszt transportu to 160 zł (Wrocław – Szklary - Wrocław) za jednego busa.

 

Rezerwacja:

 

Dany termin rezerwuję po uiszczeniu zaliczki w wysokości 200 zł. Transport rezerwuję po informacji minimum na tydzień przed ustalonym terminem imprezy.

 

 

Powyższe ceny są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT.

 

Pozdrawiam serdecznie

Jarosław Ćwirzeń

Goodpaint

 

czyli 60zł za sprzęt + 150kulek (w Gliwicach było 200 :( ), ale kuleczki są po 15 gr a nie po 20 jak w przypadku Gliwic :)

inna sprawa to transport do Szklar. tutaj musielbiśmy sobie wykombinować jakiegoś PKSa albo znowu zrobić wbitkę do samochodów (wtedy zrzutka na paliwo).

 

ogólnie to nie jest zle z tą ofertą.

 

czekam na odpowiedź od CwynarPaintball.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie że zawsze można to zrobić w następny weekend :)

 

co do transportu: z wro niestety nie jedzie nic bespośrednio do Szklar (żaden PKS i PKP). pozostaje nam liczyc na organizację samochodów (tak jak w Gliwicach) albo zorganizować turniej u nas na miejscu na poligonie do którego dojeżdza się autobusem MPK:

 

1. Bartoszowice/Wojnow

Pole mieszczące się we Wrocławiu, w okolicach Biskupina za śluzą Bartoszowicką: Dojazd liniami autobusowymi: 115, 118. Dla klientów zmotoryzowanych, parking w pobliżu pola. Obszar pokryty jest zróżnicowanym lasem - cienkie, gęste drzewka i krzaki stanowią doskonałą osłonę przed wzrokiem przeciwnika, pozwalają na organizowanie skutecznych zasadzek. Grube drzewa umożliwiają wymianę ognia zza solidnej osłony. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na całym terenie gry znajdują się umocnienia ziemne, okopy i przeszkody w postaci nierówności terenu. Poniżej zamieszczamy mapkę ułatwiającą dotarcie na miejsce zabawy.

lokopzone.jpg

 

była by to alternatywa gdyby nie udało się zorganizowac jakiegoś transportu do Szklar.

głownie mam tutaj na myśli ludzi spoza Wrocławia którzy wybulą na bilety PKP więc nie chciałbym naciągać na dodatkowe koszta z kolejnym transportem.

 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest odpowiedź od Cwynar Paintball:

Nie ma żadnych problemów technicznych i czasowych z organizację imprezy.

Koszty imprezy zależą jedynie od ilości kupionych kulek. Sprzęt jest

wypożyczany GRATIS!

Do 8000 ku na imprezę koszt jednej to 30 gr. Powyżej 25 gr.

I tak jeśli gra 20 osób i kupują po 200 kulek razem daje to ok 4000 kul

i 60 zł na osobę

Pozdrawiam

Sylwester Cwynar

 

czyli tak jak w Gliwicach płacimy 60zł za marker, moro, maskę i 200 kuleczek.

też ciekawie. i którą ofertę teraz wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 15 za szybko :/ od 1 do 16 jestem nad morzem :/, moze dalo by sie pozniej troszke tak 22 -29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :]

 

 

w sumie to leśna rozgrywka może być jeszcze ciekawsza: zamaskowani snajperzy, ukryte zasadzki, cichociemni zwisający z drzewa nad niczego się nie spodziewającą ofiarą...

może być nieźle :D

jakby co to ja będę Predatorem a wy biednymi Marines :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. w sumie to byłby to niezły scenariusz: operacja Pustynna Burza:]

 

Zebrałem listę wojowników:

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior (jeśli termin ok 17 czerwca)

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti

Vorek

AGmakonts (jeszcze zobaczy)

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan

Knysha

RA

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

 

i tak dorobiłem się 3000 posta - jeszcze 1k i mam moda :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie im nas wiecej tym mamy tańsze kulki. ale jeśli nas będzie sporo to pytanie czy wystarczy markerów (nie wiem ile oni mają na magazynie karabinków czy kombinezonów). wyslę maila i się zorinetuję.

 

 

I kolejna lista (Predatorzy Max3d.pl):

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior (jeśli termin ok 17 czerwca)

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts (jeszcze zobaczy)

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan

Knysha

RA

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

 

razem coś około 35 os. zależy kto ilu ludzi weźmie ze sobą.

 

ciasno będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 lipca otrzymam wyniki z matury, prawdopodobnie w ten sam dzien zrobie odpis notarialny swiadectwa dojrzalosci i na nastepny dzien juz bylbym we Wro - paintball przy okazji zlozenia ostatecznych dokumentow na uczelnie. Sek w tym ze gdybym byl 12 lipca we Wro, a paintball np. 15, to gdzie sie podzieje przez te 3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności