Skocz do zawartości

brazil Chrome


bialko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak za pomoca tego materialu zrobic teksture aluminium lub innego metalu i co zrobic zeby brazil chrome nie odbijal wszystkiego wokolo.

 

2 pytanko jak zrobic jakis kwiatek doniczkony np. na parapet ??

 

3 pyatnko zrobilem sobie okno za oknem mam swiatlo omni potem dodalem volume light wskazalem na to swiatlo i oswietla nawet ladnie ale na oknie mam taki bialy odblask tego swiatla jak to zlikidowac.

 

Gdzie w brazil sa arealight ?? do oswietlenia wnetrza pokoju potzrebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. Wlacz Glossy Reflection Control i pobaw sie jego ustawieniami w Materiale BRAZIL CHROM

2. Wymodelowac...jak to poszukaj,poczytaj..

3. Specularem pewnie

4. W swiatlach w Control Panel sa: Standard, Photometric +wlasnie Brazil Lights

I prosze nie ....upupiaj, dla wyjasnienia dodam ze to nie czytanka Gombrowicza...sa pytania nie pytanka

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty myslisz ze nie wiem co to SZUKAJ . Przeczytalem sporo postow na tym forum i nigdzie nie bylo ani slowa o wiekszosci tego co napisalem . Jak ktos zadal podobne pytania to nikt mu nie odpowiadal.

Szukalem na innych stronach i tez nie bylo nic o tym same modele i inne duperele do niczego nie przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Campo... ekhem... uspokój się bo będę musiał działać... to już nie piewrszy raz, kiedy wysyłasz takie posty na forum... ALbo przystopujesz, albo zacznij cos zazywac na uspokojenie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mati wiem, sorki, po prostu czasami jak widze cos takiego... jestem wyrozumialy, sam wielokrotnie pomagalem tutaj na forum - mozna miec problemy z czyms tam (sam mam), ale nosz kurcze, nie na zasadzie nie wiem to i to i to i to i to - podajcie mi rozwiazanie. Litosci...

 

PS. Klocic sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja rozumiem... ale qlturka, qlturką... Poza tym jak nie chcesz to nie pomagasz i finał.. a zwrócić uwagę grzecznie można... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności