Skocz do zawartości

G.K.S. Grupa Kochająca Samochody


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem poruszyć pewną sprawę i złożyć propozycję.

Jak w tytule, otóż wiem, bo widać, mamy tu wielu maniaków kochających motoryzację, sam sie do nich zaliczam. Chciałbym doprowadzić do formalizacji takiej grupy w obrembie tego forum.

Powodów jest kilka. Po pierwsze łatwiej bedzie się identyfikować co za tym idzie wyszukać i kontaktować. Mozna by też zaplanowac jakieś specyficzne spotkanka, może nawet jakieś rajdy, no i moze łatwiej bedzie realizować jakieś bardziej złożone wspólne projekty. Pytanie jak się na to zapatrujecie i jak można by tego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest zakładka w panelach uzytkowinków z przynaleznościa do grupy i ja raczej tam widział bym naszą identyfikację liczac na to że łatwiej bedzie nas np wyszukać albo wysłać coś prywatną do wszystkich z grupy tego rodzaju udogodniej bym oczekiwał. Nie zaś podpis bo on nie wiele sam w sobie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co dała by użytkownikom taka identyfikacja ? przecież żadnej korzyści z tego niebędzie miał nikt. Identyfikować można się np poprzez podpis np jak ma ktv albo cos takiego. Nie ma was aż tylu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do szczęscia wystarczyłby katalog z członkami grupy ze wzgledów organizacyjnych. Np poszykuje jakiejs textury dajy na to lpgo historycznej marki samochodu czy cos w podobie, wchodze patrze kto jest z grupy i pytam czy ci co sa mają. Inny wariant, jest pojerzdzawka w słomczynie info do wszystkich i bierzemy udział albo robiy spotkanie przy okazji, wynik 2000 nowych tekstur itp

widze w tym metode organizacji nawet jesli nielicznej grupy w cos co dałoby szanse wniesc kilka nowych mozliwości i ułatwic troche życie tym co sa zainteresowani.

DODA ZE SĄ NA TY FORUM INNE GADZETY KTÓRE NIE DAJĄ NIC NP REPUTACJA KTÓRĄ WSZYSCY MAMY IDENTYCZNĄ. Zaś to mogło by być poocne reszta to po kiego grzyba są te grupy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzi Wam się co ? ;] Kiedyś już była podobna akcja, z serduszkami na avatarach, hehe. AG dobrze gada.

Jakiekolwiek formalizacja zbyt przypominaja politykę, robi się biurokracja, zebrania, zjazdy partii, potem Roman G. zostaje ministrem oświaty i jest bałagan ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdurzycie chłopaki po 1 jest wielu nowych którzy nie wyłapią łatwo jeśli beda chcieli czy potrzebowali to 1. Sam jestem na forum jakis rok i okazuje sie ze grupa ta jest jakieś 2x wieksza niż myślałem.

2 myśle ze taki wariant segregacji userów na podgrupy temayczne po specjalizacjach ma sens i porzadkuje sprawy łatwiej szukać np pomocy szczególnie w nagłych przypadkach.

3 Grupy były planowane skoro we własciwosciach usera wystepuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widzisz ze to moze pociagnąc za sobą problemy?

Ktos moze sie nie dostac do grupy bo cos tam, potem bedzie 40 grup i będą sie gryźć jak mentalowcy z vrayowcami:P

Kazda grupa potrzebowała by jakiegos admina/moda wiec kolejne zamieszanie.

Nie łatwiej zrobic sobie na jakims serwerze własne forum jak to robi wiele takich nieformlanych grup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo - z tych grup i tak nikt nie kozysta ;] spokojnie mozna sobie dać jakis podpis dać razem, po co wydziwiać. co do zlotów; wystarczy założyć wątek i wszystko ;]

 

nie to żebym nie był za tworzeniem jakichś tam grup, zwyczajnie uważam ze to zbyteczne a do utworzenia takiej grupy zawsze można użyć dostępnych środków jak podpisy lub avatary

 

uwierz mi ze ktoś szybciej zauważy avatar lub podpis niz bedzie szukał w ggrupach ktorych nikt nie używa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok grupy grupami - ale powoływanie sie na nowych użytkowników to lekka przesada - czy ctak czy tak będąc na forum mogą pytać - po to jest forum by pomagać - nowy użytkownik rejestrujac się ma głownie na celu w pierwszych miesiącach korzystanie z wiedzy innych userów ale lepiej żeby spytał bezpośrenio na forum niż ma sie robić bałągan bo wszędzie będą szły pytania do członkow grupy jak wymodelowac opone itd Jesli nowy user potrzebuje pomocy to wystarczy ze spyta w odp. dziale.

 

Ponadto tak jak Ag napisał - możecie sie solidaryzować poprzez avatary bądz podpisy i wtedy wszystko jest jasne i przejrzyste - bardziej rzuci sie w oczy logo actimela na avatarze niż gdzieś głęboko w ustawieniahc lista userów :) predzej zauważy tez to nowy przybyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo zamieszania z tym będzie tylko, a pożytku żadnego

 

duzo zamieszania czyni z forum miejsce bardzo obce ;] jak najprostrza forma forum jest najlepsza, a to chyba z wiadomych względów dla przeglądającego

 

pożytek by był ale naprawde nie trzeba tworzyć zadnych grup ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu sens jest i to głęboki. Po roku na forum (nigdy nie pytając o to jak modeluje się oponę :p) nie wiem do końca kto do GKS należy PONIEWAŻ nie ma opcji żeby jednorazowo ich wyszukać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy tego nie łapiecie ? mam oglądać avatary wszystkich i robic notatki na scianie ?? no chyba to jest chaos i mało przyjazna opcja że o 0 integracji nie wspomne. Ludzie jakie komplikacje chol(pip) jasnej. Otwarta grupa deklarujesz ze chcesz i masz, dalej funkcjonujesz normalnie jak każdy inny user ale wiadoo w czym sie spacjalizujesz czy chcesz specjalizować - CZY TO DLA WAS ZA SKOPLIKOWANE ? LITOŚCI !!

Jak mam w telefonie 400 numerów to automatycznie dziele na sekwencje typu:

Praca, Rodzina, Znajomi itp itd

Jak mam 900 kanałów TV to samo :

Muzyczne, Spotrowe, Polskie i dalej

A teraz pomyslcie sobie ilu mamy tu userów ?

I co nie a sensu ?

Jak ja nie cierpie polskiej mentalności.

 

Marcinie - Nikt nie kożysta z grup racja bo niby jak to teraz zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł - to utwórz sobie na mircu kanał odnosnie gks'u , daj ogłozenie w mam newsa ze takowy powstał i koniec.

 

CZY TO DLA WAS ZA SKOPLIKOWANE

 

Nie - wcale - tylko ty nie chcesz tego zrozumieć że to kolejny pomysł który nie wniesie nic nowego tak samo jak chocby lista przyjaciół na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne a powyżej jest coś zdaje się o przyjanym forum, nie no jasne moge sobie i własne założyc - tylko po co ? Kiedy po prostu to jest dobr a tradycje i nie ma powodu z nim konkurować, wydaje sie że to mozna nieco je usprawnić i tyle jak dla nie jest to pomysł na usprawnienie i integracje userów.

Osobiscie uważam że pogrupowanie takiej ilosci userów to dobry pomysł i mógłby sporo wnieść, nie bardzo rozumie dlaczego budzi tyle kontrowersji ?

Dobra to bardziej łopatologicznie może:

Bubu który jak deklaruje jest także za, ma swoje powody od np.

Dowiedziałem sie ostatnio ze potrzebował jakiegoś wsparcia, więc co zrobił dał opis na gg. OPISU NIE WIDZIAŁEM (mam ponad 300 kontaktów w gg) bo ich nie jestem w stanie kontrolować chetnie bym mu pomógł ale juz po filipku. Prosta mała rzecz, a tak gdyby była grupa wyślij prywatną do wszystkich członków i już, i po sprawie, gdybym taka dostał temat by nie umknoł, nawet gdybym nie miał czasu czy coś odpisał bym że tak właśnie jest i Bubu miałby jasnosć a tak zapadła taka powiedziałbym niezręczna cisza ...

Forum tez by zyskało mysle że było by więcej wspólnych bardziej złozonych projektów co teraz widać jakiś sens kiepsko mi sie tłumaczy tak oczywiste sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne a powyżej jest coś zdaje się o przyjanym forum, nie no jasne moge sobie i własne założyc

 

Nie zrozum mnie źle ale nic z tego nie zrozumiałem.

 

nie no jasne moge sobie i własne założyc - tylko po co ?

 

no a po co ci w takim razie tamta grupa dyskusujna :] ? z perspektywy czasu na forum wiem że tego typu pomysły po góra miesiącu upadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załózcie własną stronkę z waszym portfolio. ogłoście się jako Grupa Kochająca Samochody, dajcie sobie takie same avatarki i podpisy.

bierzcie przykład z KTV czy Actimeli: oni działają razem (tzn każda grupa osobno) zaś wyniki swojej pracy wstawiają na forum.

wydaje mi się, że lepiej by było gdybyście robili jakiś projekt a potem zamieszczali renderki na forum jako G.K.S. w składzie:xxx, yyy, zzz, itp. po pewnym czasie ludzie sami zaczną was kojarzyć z tą grupą. forumowe podziały imo nie maja najmniejszego sensu.

 

[++]

o ile projekt nie upadnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor, nielot007, Bubu, Javor, Żarówa, Qba to jest lista GKS'ów można watek założyć GKS i tam wszystkich członków wypisać gadać w sprawach grupy i takie tam myślę, że to dobre rozwiązanie

 

tweety dobrze pisze zgadzam się z nim w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widze ze nie przebije sie przez to waskie myslenie, co po miesiącu upada ?

Jeśli renderuje 2 rok w mental rayu i całe zycie modeluje saochody, deklaruje GKS i chyba jest do aktualne więcej niż 2 miechy no ale ok.

 

Skoro potraficie na to spojrzec tylko jak na 1razowe przedsęwzięcie to inna sprawa.

 

Mozemy choć nie musimy robić wspólnych projektów zeby być wyspecjalizowanym, czasem po prostu mozna potrzebować wsparcia czy porady a wówczas szukaj (poogladaj kilka tysięcy uroczych kolorowych kwadracików) ... szczególnie kiedy jestes nowy, ale tych rozumie do parteru, bo zadaja mnustwo durnych pytań, to jest jakaś strategia. Kto wie moze sie nawet przekonam.

a kiedy wracam po 2 imechach i ciekaw jestem co nowego w pojazdach czy co nowego chłopcy z GKS zrobili najpierw oglądam 20000 róznokolorowych kwadracików by ustalićczy skład sie nie zmienił - gratuluje o właśnie przybyło 3 osoby o ale na przegladanie tego straciłem kolejne 2 miechy eh no to jedziemy od nowa...

Później na wątku z moją suprą ktoś zdziwiony pisze - nie wiem jak mogłem zgapić ten wątek - a mnie to nie dziwi. Sam zgapiłem wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal połowy twoich postów nie rozumiem - nie wiem jakie mają przesłanei np ta czesc tutaj :

 

a kiedy wracam po 2 imechach i ciekaw jestem co nowego w pojazdach czy co nowego chłopcy z GKS zrobili najpierw oglądam 20000 róznokolorowych kwadracików by ustalićczy skład sie nie zmienił - gratuluje o właśnie przybyło 3 osoby o ale na przegladanie tego straciłem kolejne 2 miechy eh no to jedziemy od nowa...

 

Jesli ktos chce sie czegos dowiedziec np gdzie znalezc dispa na bok opony albo jak zrobić wlot w masce - proste - pyta na forum i dostaje odpowiedz od kogos kto sie na tym zna - wtedy jak dojdzie do wniosku ze ktos jest naprawe dobry w tym co robi to moze poprosic przez pma o numer gg czy kontakt i moga sie wymieniac spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...

... tak moge szukać postów moge szukać wątków i powiedziec komuś tak wycina sie dziure w masce, ale czasu mam tylko tyle by przejrzeć 1wszą str nowych postów, jak tam trafie to owsze jak nie to pomine - jasne

studiuje 2 kierunki - robie 1 dyplom, pracuje zawodowo jako architekt, i ma na utrzymaniu własne mieszkanie, sam sobie musze zrobic zakupy i ugotować a czasem jeszcze rozglada sie za kobietą. Czy jasne staje sie po co mi i takim jak ja ułatwienie wyszukania do granic mozliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to zrozumiałem :) juz wiem o co ci biega - no ale jak ty to widzisz ? że np qba ;) zrobi do konca evo i wstawi do waszej wspolnej galeri czy jak ? moze poprostu stwórz wate odnosnie gksu w jakims dziale i sibie tam dyskutujcie - w pierwszym poscie bedziesz dopisywał nowych userów i zbieracje sobie tutki itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja chciałby tylko żeby qba poprzez swoją dobrowolną przynależność do gks'u dał sie łatwo wyszukać i wyłowić z tego wszystkiego co dzieje sie na forum (mimo ze to ciekawe to ja juz za stary jestem i za durzo am na łbie zeby śledzić wszystko) Wówczas nie ważne czy skończył czy nie, i gdzie wystawił bo i tak go wyszukam bez trudu ale widząc to na liście kilkunastu członków , moge sie dowiedzieć no ze np loozak wydał w tym samym czasie nowa kolekcje wiosna lato 2007 i jest tam 40 pojazdów, słowem sledze poczynania wszystkich i łatwiej mi w nich uczestniczyć, pomóc czy podpatrzeć coś samemu sie ucząc. Jak dla mnie 0 komplikacji 0 nowych adinów 0 nowych regulainów wszystko jak jest tylko ozliwośc zadeklarowania przynależnosci do jakiejś specjalizacji tak to nazwijmy.

Co za tym by szło - rozważenie foralizacji grup np min 15 członków i z automatu jest grupa - póxniej każdy moze zadeklarować uczastnictwo czy jego chec 0 obowiązków 0 wspólnuch projektów chyba ze chcą ale to co innego i moze si eprzecież odbywać jak teraz.

Dalej w wyszukiwarce zakładka z wyborem ograniczenia do przeszykania grupy

i w wiadoosć prywatna do wszystkich z grupy w jakims guziku

Mozna dla pożądku ograniczyć możliwość udziału do 3 grup max

 

To chyba ma sens - inaczej weterani zaczna nam wypadac tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie przykład z maxproject i zróbcie stronkę opartą na yoomli czy podobnym systemie i tam wymianiajcie informacje, aktualny skład itakie tam, tak chyba będzie najłatwiej i najwygodniej, a na forum dajcie w sygnaturkę linka i po kłopocie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo jest tez mozliwosc ze w np. outloku czy jakos tak zakladasz soboe grupe i wszystkei maile od konkretnych osob przenosi automatycznie do jednego katalogu i tez tak mozesz zorbic wyjscie czyli gdzie roblem :). a forum to jednosc a przynajmniej tak mialo byc i tak narazie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku racja ale mam alergie na produkty MS

Ponadto to nie obejmie nowych i tympodobnych dynamicznych opcji. Nie jest tak że to grupa 5 osób i tak na wieki wieków amen.

Bez jaj...

...nie potrafie zrozumieć po co tyle oporu, szkoda że administrator się nie wypowiedział, jeste ciekaw jego opini.

Przeciez to klaruje sprawy były by sobie podgrupki jak chce sie w czys szkolić to patrzę o sa mentalowcy zobaczmy co w tym mozna zrobic co piszą - fajne

To sie ich teraz dopytam oczywiscie moze jakos wpadnie mi do głowy ze ktoś wkurzony tym nieładem zrobił wontek poświęcony tej tematyce - ale ja sie nie domysliłem.

Mogły by powstać grupy zajmujące sie animacją taka czy inną, modelowaniem, fotorealizmem no nie wiem opcji jest mnogosć.

Ponadto widac od ręki czym trudnia sie na tym forum jay sa tu ludzie czego sie można od nich nauczyć.

Ja kocham saochody ale jestem indywidualistą portfolio robie własne i nie tedy dla mnie droga. chodzi o cos bardziej ogólnego przeciez to daje pewna jakość.

czy to tak trudno zobaczyć ?

Ok teraz myśle że popełniłem błąd próbując to podpiąć pod KGS...

... ale szukałem najprostrzego rozwiązania a to juz istnieje.

Mi chodzi o grupe zadeklarowaną jako MIŁOŚNICY MOTORYZACJI moto maniacy tak powinno sie to nazywać, nie chodzi o podpięcie sie do golfowego projektu. ale np o mobilizacje czy zaproszenie do dyskusji osób które wydaje sie miały by coś do powiedzenia w prawie takiego wądku jak ten o na przykład

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=375964#post375964

Zastanawiam sie ile z osób takiego grona miało szanse wyłowić ten temat.

Tylko gdy był na szczycie listy nowych postów pewnie i tyle.

Jakie kozyści z tego płyną dla forum ?

A czy nie interesuje was jak sprawdzi sie to co tu robimy w praktyce jakie to da interakcje z zyciem z tym co po za forum. Przeciez później dojdą do tego rysunki, modele i rendery + warsztat projektowy eh.

Spróbujcie luknać na to szerzej !

Czy to taka rewolucja jest znowu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=375964#post375964

Zastanawiam sie ile z osób takiego grona miało szanse wyłowić ten temat.

Tylko gdy był na szczycie listy nowych postów pewnie i tyle.

 

jakoś go znalazłem bez żadnych "wspomagaczy" :)

 

takie inicjatywy jak ta z gks przeminą jak to miało miejsce do tej pory w historii forum wiec "przywileje" dla takiek grupy są zupełnie zbędne

forum to szczwana bestia i da sobie rade bez tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh jakie znów przywileje ??!! halo czytałeś całosć ??!!

GKS zawsze moze sie urwac to fakt ale wówczas grópa przestaje isnieć i wypada z listy po temacie

Zreszta zawsze będą grupy zawsze ktos bedzie preferował jakiś renderer zawsze bedzie maniak motoryzacji albo inny jakiś nie rozumie w czym problem.

Te grupy są były i bedą po co temu zaprzeczać, kiedy mozna ułatwic kontakt z nimi i poruszanie się pomiedzy tym co stanowią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ułatwienie kontaktu z wami nie jest pewnego rodzaju "przywilejem" dla was ? ;)

 

załóżcie sobie taki wątek jak ktv i po sprawie

 

edit

khem DamusTo czemu niemasz w sygnaturce gks ? ;) (no offence)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest taka znów jedno osobowa inicjatywa

Otwóż mozliwosc i zobaczymy ? teraz to nie jest miarodajne co piszesz od kiedy jestes wszechwiedzący Marcinie ? przeciez to twój domysł jedynie

Mysle ze budowany na bazie zbiorowych projektów które padły ale tu nie o to przeciez chodzi

 

Przywielejem z 1 str tak ale nie dla NAS tylko każedj tego rodzaju grupy i ułatwieniem rozeznania z 2 str dla innych uzytkowników także.

 

Wyjasnie bo to istotne

Nie jestem członkiem GKS jestem miłośnikiem motoryzacji i kilka razy liczyłem na te grupe szukajac wsparcia dla moich projektów, nie udało i sie jej jednak zlokalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam generalnie nie mam nic przeciwko, możecie to spokojnie zrobić dostępnymi środkami, napewno nikomu nie zaszkodzi. Nie mam też nic przeciwko powstainu oficjalnej grupy. Ale druga kwestia to taka że ok 1/3 wątków w WiPie (po rzejrzeniu 2 pierwszych stron) to samochody. Powiedzmy sobie szczerze, znalezienie wątków związanych z samochodami jak i ludzi którzy się tym zajmują na tym forum jest bardzo proste i nie wymaga za dużo czasu :] Takie moje 3 grosze do dyskusji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusto - uwierz mi ale ja też bym chciał zrobić grupe odnosnie maxwella itp ale wiem że z pewnych względow to nie mozliwe - jak np kwestia o ktorej wspomniał bzyq druga sprawa to kwestia ustawien itp napisz do Adka wtedy pewno dostaniesz odpowiedz co jak i dlaczego. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezienie jest wykonalne owszem ale jak?

1) wyszukujesz np pojaz 3d no to masz fragent bo nie całosć

2) dalej śledzisz posty i robisz notatki

3) dopadasz 1 z członków lampa w slepia i przesłuchujesz

Czy masz inne propozycje :p

 

Napisałem do adka ale się jeszcze nie odezwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie juz troche pogubilem ... bo na koncu zaczelo sie bardziej dogryzanie niz rozwiazywanie zaistnialego problemu. Tak wiec ... pomysl niezly dla kogos kto naprawde zajmuje sie grafika profesjonalnie. Najlepiej moim zdanienm stworzyc grupe dyskusyjna i zapraszac po koleji kolejnych czlonkow. bo nie sadze zeby cos sie z tego burdelu na forum dalo zrobic. Fakt ze uprosciloby to sposob rozwiazywania problemow czy tez tez nawiazywania relacji pomiędzy uzytkownikami. Ale ... ja tu dopiero raczkuje, staram sie wiecej czytac niz sie udzielac. Mam kilku znajomych z tego grona wlasnie z ktorymi utrzymuje jakis kontakt .. jak czegos nie wiem pytam ich jak nie pomoze to na forum. Dla mnie i na moje potrzeby to forum jest w zupelnosci wystarczajace. Bez wiekszego segregowania na grypy. Wystarczy mi segregacja tematyczna jak jest teraz i tyle.

pozdrawiam

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezienie zdolnych ludzi robiących samochody niejest wcale takie trudne

to jest jak echo które niesie sie po forum

 

no i swoją drogą ludzi coś prezentujących jest kilku wiec zapytaj sie kogokolwiek a rzuci ci nickami ;)

 

btw. czemu temat samochodów pojawia sie średnio co pół roku :| robi sie to nudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus nie wiem o jakich problemach piszasz, masz na myśli techniczne ?

Słyszałem ze wirtualu mozna wszystko kwestia tylko checi.

Bzuku pisał o jednosci - której przeciez nie ma to fikcja i tak sa nieformalne grupy więc po co sie karmić fikcją ?

Przecież to tylko wspólna galeria bardzo róźnych prac !!

 

Jeśli temat samochodów pojawia sie co 0,5 roku to moze znak ze mam rację - moze innych przestało by to nudzić co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie wogóle są te grupy ?? kiedyś chyba widziałem to gdzieś w panelu użytkownika a teraz niemoge znaleźć :/ jeśli da się taką grupe założyć samemu to rób to bez zastanowienia a jeśli musi to zrobić mod/admin to pewnie nic z tego nie będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widziałes to pewnie tam

 

grupy.jpg

 

Ja nie wiem jak to mozna zmienić czy uzupełnić nie widziałem narzędzi do tego. Ponaddo chciałem to zrobic oficjalnie żeby każdy kto chce mógł dołaczyć czy zrobić swoja grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej tak wybiorczo przeczytalem watek ale moge sie wypowiedziec. Uwazam osobiscie ze podgrupy podziela forum na uzytkownikow zwyklych poczatkujacych i kolka wzajemnej adoracji , jestem zdecydowanie na nie przynajmniej narazie mimo ze od dawna ten ficzer jakim sa grupy na forum bardzo mnie ciekawil hehe fajno by bylo zobaczyc jak to dziala , ale zeby kazdy mial dostep do tej grupy a nie tylko najlepsi sa przyjomowanie albo kolega mojego kolegi.

 

Latwiej mimo wszystko zalozyc sobie grupe kilku osobowa na gg, osoba z ktora mozna sie dogadac przy pracy to skarb i ciezko kogos takiego znalesc , czym wiecej osob w grupie wieksze zamieszanie i wieksze gnioty powstajace, ja bym polecal zaczac od 2 osobowego timu i pozniej zobaczyc co dalej po kilku prackach ...

 

Tyle odemnie powodzenia zycze w walkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy dzielą ja sugerowałem przypomne otwatrte grupy, a podziały i tak juz są przecież. Tak czy siak widze to na zasadzie wolnego wstepu każdy kto kocha samochody czy jest moto-maniakiem jest mile widziany i moze być cenny. I tak sao gdzie indziej chyba ktos kto chce sie podpiąć do jakiejs grupy robi to w jakimś celu i nie obawiałbym sie chaosu, czy rewolucji jakichś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jednak nie chodzi mi to ze bylo by zamieszanie na forum nie chodzi mi o zamieszanie we wnatrz grupy co poprostu nie umozliwilo by to prace nad projektem poprostu.

 

Jezeli wstep jest wolny to jestem zdecydownie na tak hehe miedzy innymi dlatego zeby zobaczyc jak to dziala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jak ktoś np część grupy weźmie sie za jakiś wspólny projekt to moze sobie działać jak obecnie na gg czy mailem - wówczas to juz nie problem.

Ale tak jak pisałem na wstepie wyszukiwanie i identyfikowanie takich grup moze być cenne no i dalej podpinanie się też może byc owocne mnie prace innych motomaniaków strasznie nakręcają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności