Skocz do zawartości

Pojazd 3d: moj rower :P


bartq

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Postanowilem zrobic cos nowego w maksie (nie calkiem, bo juz kiedys probowalem). Oto wyniki dotychczasowej pracy:

 

ram.jpg

 

Dotychczas wszelkie proby wymodelowania roweru konczyly sie na spawach ale teraz sie zawzialem i jakos wyszlo =]

 

Acha - tak ma to w przyszlosci wygladac:

>o tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Update:

 

kolotyl.jpg

 

Material opony jeszcze do poprawy ale to zostawiam na koniec :P

 

Ps: Fajnie ze ktos rozpoznal ze to rower do trialu - spodziewalem sie wylacznie komentarzy typu \"ej masz za nisko siodelko\" albo \"rower dla dziecka\" (takie texty slysze najczesciej od przechodniow :mad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie update:D Nie mam zbyt duzo czasu i daltego tak wolno robie ale postaram sie czesciej uaktualniac...

 

ro1.jpg

roo.jpg

rooo.jpg

Zaczynaja sie problemy sprzetowe bo juz 850k faceow a mam tylko 256 ramu :|

Acha co do naklejek: wrzucam do kanalu diffuse \"mask\"; do pierwszego slotu wrzucam texture, do drugiego tez ta texture ale zmodyfikowana w taki sposob ze obszar naklejki zamalowuje na czarno a tlo na bialo. Potem daje uwv map->planar i ustawiam gizmo tam gdzie ma byc naklejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj z tym RAMem to niestety wiem jak to jest :| chociaż z drugiej strony to nie wiem co bardziej pomaga w pracy w Maxie... więcej ramu czy lepszy procesor... hmm, z resztą co by nie było to i tak cały mój komp do wymiany :) 3m się [piwo]

P.S. the pedał is beautiful :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pracy w maxie ma znaczenie ram i karta graf. proc to juz mniejsze znacznie.. bardziej wykazuje sie przy renderze.. tak ps po co tkaie szczegoly w tym rowerze?;d bedziesz robil zblizenie na kazda czesc?;D hehehe nei wiem jak to na renderze pokazesz ale i tak jest zajebiscie!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Anonymous

ludzie z księżyca spadliście ?? to nie jest bmx tylko rower trialowy ( do trialu )

 

to ja jestem \"man on moon\" bo z moją wiedzą na temat rowerów powinienem tam mieszkać[lol2]

d;la mnie to bez różnicy co to za rower byle ładnie wygladał ;)

 

Bartq dawaj dawaj z tym rowerqiem

 

ps. pokażesz to ferrari co tam skrobiesz na forum :D

upssssss lepiej skończe bo za dużo gadam :] :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham - Ty to jestes niezły w wozach a my tu o żbikach gadamy :P co do modelu to jak dla mnie bomba. Czy to Twoj real rowerek? Sam składałes, jesli moge się spytać ? :D

Ps,Jak się moge do czegoś czepnąc to do rozmiaru gum. Wyglądają jak zwykłe 2.1, nie lepiej było walnąc 2.3 - 2.5 LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku topicu sa zdjecia do bika ktorego robie :] (zmienily sie pedaly i tylna opona). Sam go skladalem, z przodu jest rzeczywiscie opona 2.1 a z tylu \"2.3\" (\"\" bo w rzeczywistosci jest wieksza od praktycznie kazdej innej opony o rozmiarze 2.3 :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności