Skocz do zawartości

Obcy kontakt "Spotkanie"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się na czym polega wyjątkowość tzw. kontaktu. Trudno powiedzieć czy na wyjątkowości interakcyjnej między obiektami, czy może na było nie było, spektakularnym bo niecodziennym spotkaniu człowieka z czymś wyjątkowo obcym i nieziemskim, a może na przysłowiowym łapaniu się tonącego za brzytwę (o ile taka się pojawi) aby ocalić swoje życie.. Wizja jest jeszcze nie do końca sprecyzowana. Niewątpliwie coś wydarzyło się na morzu. Nie wiemy czy to był atak obcego obiektu i dalej chce on zniszczyć rozbitków albo wziąć ich na badania. A może obcy pojawił się po katastrofie i bardziej chce im pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie się zapowiada po tym speedziku powyzszym ^_^, zmieniłbym raczej umiejscowienie tej czerwonej łodzi/pontonu - moze lewy dolny róg na 1 planie (będzie lepsza kompozycja wtedy). Oczywiscie niesie to za sobą pewne minusy (optycznie zmniejszy się nam ten prostopadłoscian względem reszty (nie będzie się czuć jego ogromu, zeby to zniwelowac trzeba dać bardziej "żabią perspektywę" zeby obiekt był węższy na górze (wtedy będzie robił bardziej monumentalne wrazenie). Zastąpiłbym też ten organiczny design prostopadłoscianu czyms bardziej cybernetycznym (może coś ala "BORG CUBE" ze startreka , szczelina posrodku to dobry pomysł-mozna dac do niej światło, taki zabieg zastosowano tutaj:

 

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=355460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł na kontakt z obcymi. Mam tylko nadzieje, że zrobisz jakiś promień/smuge światła ze statku padający na ponton, tak jak w drugim rysunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górna część trochę pusta. Chmurom nadałbym jakichś rys - czy to ludzkich, czy zwierzęcych i nieco rozszerzył ten ciemnopomarańczowy 'motyw' na horyzoncie, jak i zróżnicował kolorystycznie cały obraz.

 

 

Ale i tak praca na "+", szczególnie woda :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za komenty, uwagi i ogólne zainteresowanie. niestetyż nie za bardzo mam czas żeby się tutaj uaktywniać werbalnie częściej. mam nadzieję, że nie weźmiecie mnie za jakiegoś gbura który nie ma ochoty się odzywać :) naprawdę zarobiony jestem a wasze komenty są dla mnie bardzo pomocne i cenne. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Dawaj jeszcze przed końcem bitwy dorzuć coś jak u Beksińskiego, Np aby dodać detalu i wyraźności możesz wykorzystać technikę wielu "kreseczek" które dają także uczucie napięcia w obrazie, a to u ciebie by idealnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności