Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D: Moja pierwsza pracka, kobietka


xavier

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zacząłem się bawić w tak zwaną grafikę trójwymiarową ;). Co prawda przyjmierzam się do tego już od dawna ale dopiero teraz, a dokładnie od 23 sierpnia 2003, przymusiłem się żeby zrobić coś więcej jak kretyńskie wywieszki na gazetkę w szkole :P. Od tego czasu mam spory kawałem głowy (brakuje mi tylko oczu i uczu). Zobaczcie sami ciąg moich starań. Aaaa... pamiętam że na forum jest Wip i szanowny autor robi tam Alizee... ciekaw jestem czy ktoś zgadnie kogo ja próbuję naśladować (ale raczej tylko z twary, chociaz ciałko też niczego sobie) :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze to masz racje, co do modelu i co do czoła, a przynać musze że jest jeszcze wiele błędów w tej mojej pracy, policzki są za chude, ale nie mogę... za każdym razem jak je uwypuklam to mi isę nie podoba, może mam jakąs słabość do anorektyczek :P załączam coś co pokaże że to mogła by być AJ (wszystkie prace były bardziej z góry i nie było widać \"kwadratowej szczeny\") a tak wogóle to jakoś nie mam ochoty jej zrobić identycznej bo i nos mi sie do końca jej nie podoba (początkowo miałem jeszcze \"zgrabniejszym\" ale musiałem go poszerzyć to tak musiało być) i usta nie są takie duże bo miałem ich dość... jak skończe głowę to coś jeszcze rzucę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Miałem nic nie zamieszczać dopóki nie wykończę głowy ale jakoś się powstrzymać nie mogę... nie jest to może dzieło i wiiiiieeeele mam do zrobienia (pomijam fakt że z tymi czarnymi oczkami to wygląda jak ufo, a ja nie mam innego rendera jak ten podstawowy i wygląda to tak jak wygląda) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by xavier

policzki są za chude, ale nie mogę... za każdym razem jak je uwypuklam to mi isę nie podoba, może mam jakąs słabość do anorektyczek :P

 

Wyciągnij policzki do przodu razem z nosem, bo cała twarz jest wklęsła, Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leniwy jestem strasznie i nie wiem kiedy zrobie tą moją prackę, a do tego mam strasznie dużo roboty, ale powiedzmy że poawiłem się ostatnio w Photoshopie nad teksturką oczka (bez żyłek co prawda ale kolor jest ;) ) i troszeczkę brodę wciągnąłem do środka... troszeczkę jeszcze pieszczot się znalazło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądało, moze dlatego że dawno nic nie robilem... taki los człowieka w klasie maturalnej nie ma nwet czasu żeby sobie coś porobić... i prawda jest że robiłem małe uszko przez strasznie długi czas... i zrobiłem (poniżej)... co prawda jeszcze nie wygiąlem je dostatecznie dobrze (na środku trzeba je wygiąć troszeczkę bardziej na zenątrz)... no i jeszcze wogóle nie podjałem się przyłączenia tego małego co nieco do reszty głowy... po pierwsze siatka jest tak... nieproporcjonalnie większa w przypadku ucha w porówniu z resztą głowy, że aż musze się zabrać za dużą modyfikację tej ostatniej; i dobrze, teraz po tych paru miesiącach odpoczynku zacząłem dostrzegać wady (a jest ich sporo) i moze teraz (jak będę miał trochę czasu a znowu się zapowiada że miał nie będę) to zabiorę się za nią, dodając szczegółów, poprawię nos, wciagnę brodę, porobie \"zmarszczek\" (zwłaśzcza parę bruzd na czole - delikatnych, w okolicach ust) przymknę oczy itd... \"do zobaczenia w przyszłości\" bo z pewnością nie prędko znowu coś wymyślę :( taki mój los... papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ladnie, szczegolnie nosek i okolice oczu

jedyne \"ale\" to jak dla mnie troche za pelnie usta chyba ze to ma byc jakas murzynka

czekam na teksturki i w ogole na postepy bo ja tez robie model twarzy ale tak dobrze to mi nie idzie :/

jesli morzesz to wrzyc siatke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności