Skocz do zawartości

Problem 3dsm 6


Gość Markoś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Markoś

Witam!

 

Mam 2 problemy zwiazane z 3dsm6 pierwszy z nich to:

 

Kiedy odpalam 3dsm6 wszystko jest normalnie tak jak zawsze, tylko pojawia mi sie 1 okienko ktorego nie moge zamknac, a mianowicie takie: http://img161.imageshack.us/my.php?image=okienko2qu.jpg

 

Drugi problem to:

 

dostalem ostatnio video tutorial jak modelowac samochodzik, wszystko idzie ok do czasu kiedy koles robi z zielonego "plane" taki jakby przezroczysty, robi to jakims klawiszem, bo niewidac na ekranie zeby cos klikal.

 

jezeli mozecie to powiedzcie jaki to klawisz lub kombinacja klawiszy :P

 

Dzieki bardzo z apomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Markoś

Problem jest taki ze uruchamiam maxa wsio jest ok tylko to okienko si epojawia (wczesniej tak niemialem, nieodpalalo sie samo) klikam na "x" i niezamyka sie, jedyne co sie da to minimalizowac, a okienko to przeszkadza bardzo, np niemozna powiekszac nic scrolem trza uzywac tej lupki ;p

 

no to ogolnie mam problem taki z e niemoge tego zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezroczystosc obiektow mozna zmieniac ich wlasciwosciach , visibility , ktore domyslnie ustawione jest na 1 , ale skroty klawiszowe mozna ustawiac w customize user interface , moze do tego rowniez?. A jesli to transform menu nie zamyka sie po nacisnieciu "x" albo F12 , to moze trzeba maxa przeinstalowac ?? :P nie wiem . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności