Skocz do zawartości

POSTAC/WiP: Warrior; tempery...no more;)


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

****UWAGA !!! WATEK SPRZED 9 MIESIECY :) ****

 

UPDATE na nastepnych stronach

 

No to przyszedl czas na relax i oderwanie sie od pracy. W ramach tego postanowilem odswiezych moje tempery i cos namalowac.

Jako ze sciany mam prawie puste, a lubie klimaty fantasy (mimo, ze w ogole sie na nich nie znam) to wydumalem sobie takiego barbariana. Szybki szkic, bez wchodzenia w szczegoly.

 

Dorobie jakies pasy, skory i inne gadzety, coby nie byl taki goly;)

Jak juz wspomnialem nie za bardzo sie orientuje, wiec jezeli ktos ma fajne linki z tych klimatow to bardzo poprosze. Z pewnoscia beda pomocne.

 

Aha, dodam jeszcze, ze bedzie to Work in progress. Postaram sie wrzucac update`y co jakis czas.

 

To duzy format, wiec nie chcialo mi sie bawic w skanowanie. Zrobilem zdjecia moja marna kamerka i poskladalem w PS;)

Wybaczcie jakosc.

 

pozdro

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Też nie jestem specjalistą w tych klimatach, ale do głowy przyszedł mi Hoffman i Bisley.

 

(link - Hoffman, link-Bisley)

 

Co do postaci to mimo wczesnego stadium bardzo mi sie podoba klimat. Wiatr i poza super. Bym się mógł przyczepić tylko do lewej ręki, bo jak dla mnie jest za krótkie ramię i za dlugi fragment ręki przy nadgarstku.

 

Jaki jest oryginalny rozmiar i czemu taki duży?

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wrzucilem to na 40x50, bo akurat taki arkusz wygrzebalem z teczki;) (Heh, z drugiej strony jest wyklejony szyld ;D )

 

A dlaczego?

 

1). Nie chcialo mi sie machac pedzlem po B1, ale ten i tak jest za duzy do skanera.

 

2). Baaaaardzo rzadko teraz maluje/rysuje i szybko sie nudze, wiec lepiej, zebym mial mniejszy format ;)

 

Jezeli chodzi o lape, to jak juz wspomnialem to pierwszy, szybki szkic. Rozkladanie sztalugi, znalezienie farb i zdecydowanie sie na temat tak mnie \"wycienczylo\", ze ew. poprawki odlozylem na next time ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba 3 raz pisze tego samego posta;])

Pracka od razu nasowa skojazenia ze szkicami feng\'a zhu .. harakterystyczna postawa postacii (biodra wysuniete do przodu:)), oraz brak szczegolow twarzy sprawiaja ze od razu przychodza do glowy szkice tego artysty ... pozatym obrazek jest sliczny , no i czekam jak to wyjdzie z kolorami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zbytniego rozeznania w fantasy, ale bardzo podobają mi się prace Borisa Vallejo i Franka Frazetty, niestety nie dysponuję linkami, ale w sieci pełno stron z takowymi. Barbarzyńca mi się podoba, chociaż oni raczej byli brudni i brzydcy, a ten jest ładny, ale nikt nie jest doskonały jak to powiedział Charlie Manson. Dziękuję za uwagę, papaaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** 9 months later ;) ***

 

Hyh, barbarian w wersji temperowej dorobil sie kilku szczegolow i nieba za plecami, a pozniej... wyladowal w koszu, bo mnie wk**** ;)

 

Dzisiaj przegladajac stare pliki znalazlem skany pierwszego szkicu, a ze musze sie uczyc do 2 egzaminow,... to postanowilem go troche odswiezyc, tak dla jaj ;)))) Moze cos z tego bedzie i dokoncze drania;)

 

Na razie kilka mazniec i dodane niebo na szybko. Cos mi sie zdaje, ze trzeba bedzie poprawic kadr, swiatla na postaci i przyjrzec proporcjom ;)

 

P.S. A nie mowilem, ze koncze stare projekty?! ;)))

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czesci temperowe zarabiste. Jednak zaden PS czy painter tego nie zastapi. Jaki to byl format?

 

Ogolnie ciekawe jak sie reszta dostosuje.

 

EDIT: widze, ze juz raz pytalem o rozmiar ;) Odwoluje zatem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Little Ninja: przepraszam, ze widze bledy w swoich pracach;) Nie obiecuje poprawy ;)

 

@Leander: Format byl gowniany;) To byla tylna strona szyldu, ktory robilem kiedys na zajecia, jeszcze we Wroclawiu w pierwszym semestrze ;)

 

Calosc bedzie przerobiona o 180 stopni, praktycznie od nowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności