Skocz do zawartości

import z autocada do maxa


Gość designtrix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość designtrix

czesc, jestem na poczatku tej pieknej i krwawej drogi przez maxa i mam problem z przeniesieniem sceny w cadzie, ktora sobie pieknie wymodelowalam, do maxa. Ktore opcje mam zaznaczyc zeby obiekty byly pojedyncze, a ktore opcje zeby je pogrupowac warstwami. prosze o odpowiedz typu "krok po kroku" bo jestem bardzo zmeczona i sa szanse ze nie zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

zmeczona z krakowa :D heh dziewczyno w grodzie kraka nie mozna chodzic zmeczonym ;) przecz to wieczne miasto jedno z nielicznych...

ale wracajac do tematu na tym forum bylo to poruszane wielokrotnie wystarczy uzyc opcji szukaj ale jako ze to jest Twoj pierwszy post witam ( witamy jest nas wiecej ;) ) na forum ...

ale postaram Ci cos tam namacic na temat relacji cad-max

najlepiej jesli masz cada 2006 - max 8 gdzyz one chyba juz w wiekszym stopniu sie lacza niz poprzednie wesje.. co do samego importowania to jest bardzo prosta sprawa. Zapoisujesz normalnie w formacie dwg i importujesz ten plik w maxie. Import jesli masz powyciagane bryly w cadzie przebiega bez wiekszych zaklucen poprostu max importuje to w ten sposob to co masz na jednej wartwie jest dalej jedna warstwa... czyli wszystko wedlug logiki..a co do pojedynczych obiektow to nie do konca rozumiem... jesli zaluzmy masz 2 boxy na 1 warstwie zaiportowane z cada to po przerobieniu tego na ediable poly (klik prawym na zaznaczony obiekt-convert to ediable poly) to te 2 boksy sa oddzielnymi elementami (sub menu - elements )a co za tym idzie mozesz je osobno teksturowac bardzo prosto przy uzyciu multi/sum object...

nio to chyba tyle ... jekby cos bylo niezrozumiale albo cos nie tak to pisz

powodzenia w kreatywnym tworzeniu

PS ladtwiej jest modelowac w maksie niz w cadzie (przewaznie latwiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość designtrix

wiem ale w maksie dawno nie robilam, jeszcze miedzy nami po raz drugi nie zaiskrzylo wiec wole robic w cadzie. dzieki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności