Skocz do zawartości

kontakt: nius


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

praca wychodzi tak pozno, poniewaz.....

poniewaz meisiac temu kolega obejrzal i unzal ze nawet jak to bedzie ladnie zrobione to koncept jest kiczowaty (bo jest)

 

wiec wrocilem do tego dopiero kilka dni temu,

 

praca jest jak widac potraktowana troche po macoszemu, i niedorobiona, ale nie mam aspiracji na artyste, jestem rzemieslnikiem,

 

opis pracy:

przedstawiony jest urywek z tv, nius informujacy o tym ze nawiazano kontakt z obcymi, i ze juz ich nie ma, jest oczywiscie pokazany "bohater", holo planet (te placki niebieskie, sobie tylko je wyrenderuje w maxie i podloze jakies kulki), jak wiemy gorsze rzeczy robilismy swoim, jesli kiedykolwiek jacys obcy beda mieli pecha nas spotkac to padnie tylko jedno pytanie

"co takiego macie, czego nam trzeba?" (jakos tak, cytat z gibsona) a pozneij zaczniemy sie mordowac,

 

wiec przedstawilem to jako nius w tv, ze juz spotkalismy, i juz sa historia,

 

to jest 800x600:

half10a.jpg

 

a tu jest fullsize:

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/bitwa/full10a.jpg

 

a tu progres, moze troche skaszaniony, ale jak bedzie trzeba to dosztukuje dobre (przepelnilem pamiec odtwarzajac kolejnosc)

 

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/bitwa/

 

milego ogladania i paszkwilanctwa

 

acha, to co wyglada jakby nie bylo (planety, newsbar, stockbar, sluchawki i bryle, to rzecy ktore najprawdopodobniej znikna, lub sie zmaterializuja, sa w pliku 10.jpg)

 

jesli chodzi o kolesia i bron-wzorowalem sie na wh40k

 

typografia:

dethek, tengwar sindarin, i dwie calkowicie wlasnej produkcji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

big :) wystarczy zajrzec do katalogu roboczego :)

a wszystko sie znajdzie, tylko po co mam smiecic tutaj na wierzchu takimi rzeczami? pozniej placza niektorzy ze dlugo sie laduje a nie ma na co patrzec,

ukonczona bedzie jak przyczepie pieczatke finsza :)

upadte niusbarow:

half14.jpg

 

a tu pelna wersja:

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/bitwa/14.jpg

 

jest i typoza

 

czyli piescic giwere, zrabatamy, a te paskudztwa co ma na glowie to mu chyba zdejme

 

 

skoro nikt nic nie dopisal to sie wyedytuje:

update:

half18.jpg

 

a jak komus trzeba w pelnej rozdzielczosci:

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/bitwa/18.jpg

 

holoplanety juz w drodze :)

giwera sie podrasowala, o ile oczywiscie ktos lubi ogladac pod lupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Ehe kche! ;) Prawde mówiąc nie siedze w 2d za długo ale podziele sie swoimi odczuciami na temat pracy.

Niebo przypomina mi kartke starodruku ale rozumiem ze to ma pasować do całego klimatu pracy. Troche za bardzo wszystko jest pozbawione szczegółów, wyrazistości. Musze przyznać ze spodziewałem sie czegoś lepszego lecz jeśli to dopiero początek projektu to spoko - wierzę w ciebie ze masz słuszne założenia i doprowadzisz je do należytego końca. Życze powodzenia i wytrwałości w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dodaje te ikonki co sa na wierzchu? takie male:

zeby czlowiek musial robic nowego posta bo stary "przekroczyl dopuszczalan liczbe obrazkow" wrrrr......

Jeśli chodzi Tobie o te małe okienka to przez GO ADVANCE //ZARZĄDZANIE ZAŁĄCZNIKAMI // i tam pliczek smalisz. Chyba o to chodziło ;)

 

Co do pracy jest w fazie produkcji przypomina mi klimatem DukeNukem3D ;) i Gwiezdni Wojownicy czy cóś takiego , ale może będzie GIT.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no ja nie wiem , co do konceptu to moze bys zrobil chwiel przed oczyszczeniem terenu? cos by sie tam w tle dzialo a do kamery krzyczal by ten gosc?

narazie jakos mi sie to nie widzi, wydaje mi sie ze za bardzo przywiazujesz uwage do tych ikonek a nie samego bohatera i planety. No ale ja tam sie nie znam , moze jak zaczniesz nad nim pracowac cos fajego wyjdzie, bo pomysl sam w sobie zly nie jest, potencjal ma:)

 

a w ogole to z tego co przeczytalem to nominacje sa 20.V, wiec o ile sie orientuje chyba za pozno troche na start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r -> do nominacji pozostał jedeń dzień więc Twoja praca nie może być brana pod uwagę w naszym, forumowym, podsumowaniu. Ale nie bój nic, do Labiryntu możesz jeszcze posłać do 30maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności