Zobacz pełną wersję : POJAZD 3D: HONDA CRX TUNING

SCORPI
05-09-03, 20:44
niestety narazie murcialago musze odstaiwć na bok ale obiecuje zę do neigo wróce.. a tu o to co robie.. zderzak poprawie felgi są narazie tylko o tak sobie zrobione popraiwe później je

[Post został wyedytowany: 10-9-2003 by SCORPI]

SCORPI
05-09-03, 20:45
obrazek :)

Demawend
05-09-03, 21:02
Niezle sie zapowiada :)

roball
05-09-03, 21:37
Geez.. SCORPI!!! wrzuc na luz ;) zwolnij troche :>
kurcze no..respect :) twoje tempo mnie wykancza :>

Witek
05-09-03, 22:27
ile czasu Ty spedzasz przy kompie? :-o

hac
05-09-03, 22:40
no korde nie powiem , idzie ci to , mam tylko pytanie, czy zmieniles technike modelowania, bo z tego co pamietam robiles zarys ogolny bryly a potem dokanczales, teraz robisz segmentami - lepiej tak jest ??

beeper
05-09-03, 23:15
hac - pomimo mojego malego doswiadczenia z maxem tak jest lepiej

scorpi - nie za duzy ten zderzak, z tej perspektywy wyglada jakby sie miala ta crx przewrocic;]

Loozack
05-09-03, 23:32
dawaj Scorpi !! 800 zeta piechotą nie chodzi :D

SCORPI
06-09-03, 15:46
upade.. tym dołem sie jescze za bardzo nie kierujcie

beeper
06-09-03, 15:52
wyglada jak plug sniezny :P nie podoba mi sie, a co do modelingu - brak zastrzezen

beeper
06-09-03, 15:53
w przednim dolnym rogu drzwi cos sie zkszanilo

VGT
06-09-03, 16:24
Hmm, znając Twoje poprzednie modele to takjakby zniżka formy :/ . Wiesz, po poprzednich świetnych modelach ten jest po prostu dobry :) . Jedynie ten tylny zderzak to kanciaty, no ale może model tak ma, nie wiem bo nie znam tego samochodu, no i mieliśmy się jeszcze nim \"nie kierować\" więc nic nie pisałem :P

EDYCJA:
Niezły zbieg okoliczności. Właśnie taka honda przed cafe przejechała i faktycznie z tyłu taka kanciata jest, więc zwracam honor :]

[Post został wyedytowany: 6-9-2003 by VGTsXVII]

Arnet
06-09-03, 16:26
SCORPI go z niemiec sprowadzil... siakis powypadkowy ;P hehehehe.. stad te obicia..... albo rdza mu drzwi zrziera od srodka... jakis partacz z tego mechanika ;P....... <p> a tak pozatym to czuc powolutkku klimat Fast&Furious

SCORPI
06-09-03, 18:32
jakie obicia gdzie? joke czy co??

Witek
06-09-03, 18:41
wlasnie... zrob podswietlana fele, najlepiej na niebisko :-o i bedzie zajebiscie :-P

Marcin_ps
06-09-03, 19:03
w lewym dolnym rogu drzwi jest bug

SCORPI
06-09-03, 19:08
hjeju to chyba wiadomo że to poprawie :) ale reszta? co z resztą gdzie wgneicienia? :( witek-----> sie pomyśli ;)

[Post został wyedytowany: 6-9-2003 by SCORPI]

sikham
06-09-03, 20:55
hmmmmmmm przyda sie 800 zeta (szukam printów) :]:]:]

roball
06-09-03, 21:57
jakie 800 zeta? ja chce 300 ;o

SCORPI
06-09-03, 22:26
mogby ktoś powiedzieć co z tymi nierównościami! :(

szopa
06-09-03, 22:34
Na rancie progu dziwnie sie swiatlo zalamuje no i rogi drzwi ale o tym pewnie wiesz.

Powodzenia w dalszej pracy!!!

SCORPI
07-09-03, 23:07
troche inne otoczenei torche inny nidokończony przód...

SCORPI
10-09-03, 13:48
co nic nie piszecie :( aż tak źle? :( tu upad :(((((((( żadnej korekty w kolorach tylko gryscale :(

SCORPI
10-09-03, 13:49
a i jeden kanał...

SCORPI
10-09-03, 13:55
i jescze jeden bialutki zderzak wersja robocza

Pablo
10-09-03, 14:00
[b]Scorpi...gdybys mogl dawac troche wiekse rendery bo przy takich rodzielczosciach nie mozna dojrzec bledow...

pozdr

SCORPI
10-09-03, 14:10
spoko ale nie szybko bo sie troche rendruje za jakąś godzinke bezie :) sam jestem ciekaw

sikham
10-09-03, 14:16
nei za bardzo to sie prezentuje naprawde nie masz pomysłu na tuning :(

SCORPI
10-09-03, 14:25
kurde już mi 5 osoba z tm textem wyjeżdza :( jak ja tuningu jescze nei zaczołem! :( eh... chciałem najpierw całą bryłe dopracować :( please... jescze mam tydzień czasu na zrobienie tuningu który zajmuje z 4 godizny max... najpierw musze chyba reszte dopracować bo tak to by to by wszystko by było za mało elastyczne i jakbym chciał zrobic kilka wersji zderzaka to by nie było by za wesoło

sikham
10-09-03, 14:39
jak nie zacząłeś normalny crx tak nie wygląda

pamiętaj tuning to nawet głupia zmiana klamek czy przyciemnienie 1 szyby

SCORPI
10-09-03, 14:47
ja sie powiesza jak nei wygląda :( doł faktycznuie ma inny bo dół chce zópełnie inny robić a góra to przecież kwestia zrobienia tylko jakiś wentylów na masce i tede...

beeper
10-09-03, 15:00
inni robia to tak: ;]
http://www.tuning-auto.com/pics/ciney652.jpg
http://www.tuning-auto.com/pics/honda026.jpg
http://www.tuning-auto.com/pics/honda009.jpg
http://www.tuning-auto.com/pics/jura03_064.jpg
http://www.tuning-auto.com/pics/ciney03_117.jpg

moze to Cie nakieruje na dobra droge ;]

sikham
10-09-03, 15:22
ja bym teraz Scorpi na twoim miejscu sie załamał po spojżeniu na render :]

Beeper widze ładnie wybtałeś żadnej del sol nie ma :]

SCORPI
10-09-03, 15:59
sikham ha ha ha ty mnie nie rozśmieszaj :) heh dzięki poprawiłeś mi humor chociaż :) ale wy jesteście uparci :) beeper dzięki za te zdjęcia przydadzą sie.. powtarzam jescze raz ja tuningu jescze nie zaczołem! ten zderzak zrobiłem po to że by za gupio ten samochud narazie bez zderzaka nei wyglądał ;P ludzie mam jescze tydzień lub więcej czasu :)

SCORPI
10-09-03, 16:03
cicho co do tyningu!!!!!!! :) przyjmuje tylko pomysły odniośnie niego tak jak te zdjęcia np a nie komętarze co do mojego tuningu jak ja go nawet nie zaczłem :) to jest tylko bryła na której będe go robić... a tu większy render dla pabla są lof of bagi poprawie poprawie :) mówić co do bryły nierówności i tede :) sikham ja jescze raz dziękuje :)

Pablo
10-09-03, 16:08
[b]hmmm...nie wiem czy to przez mape HDRI ( lub cosinnego) ale przy swiatlach jest jakies znieksztalcenie w odbiciach po prawej oraz z tylu na nadkole...poza tym to qll !!

pozdr

SCORPI
10-09-03, 16:15
hm z tyłu? mogbyć pokazać gdzie dokładniej?

Pablo
10-09-03, 16:24
[b]na nadkolu...jak Ci sie zlewaja te 2 odblaski biale

pozdr

Gotham
10-09-03, 16:52
Wygląda super. Byle tak dalej. Tylko jest zdziebko przefotoshopowany.

Triple X
10-09-03, 18:02
no więc żadko ostatnio pisze posty na forum ale powiem jedno : SCORPI dla mnie jest guru tego forum biorąc pod uwage wiek i uiętnosci tak więc SCORPI wierze w Ciebie i wiem że bedzie to kolejny wypasiony model !

saygon
11-09-03, 00:48
Originally posted by Pablo
[b]Scorpi...gdybys mogl dawac troche wiekse rendery bo przy takich rodzielczosciach nie mozna dojrzec bledow...

pozdr
to z prostej przyczyny on nie robi bledow:=P. genialna pracka, zreszta jak twoje wszystkie

leander
11-09-03, 03:28
Ta praca Cie zdemaskowala! Teraz wiemy, ze masz co najmniej 45 lat, a 3D zajmujesz sie od jakiś 60-ciu..

Phantom
12-09-03, 08:42
witam...spróbuje cokolwiek pomóc...

Ktoś gdzieś tu wcześniej napisał że zmiana klamek i przyciemniona szyba to już jest tuning...nic bardziej mylnego...tuning to przede wszystkim dążenie do harmonii między efektownym (jak i efektywnym) stylingiem (kolor nadwozia, felgi, spojlery, zderzaki, etc) po wszelkie modyfikacje silnika, nadwozia, audio i całą przysłowiową tuning baję...to wcale nie jest wolna amerykanka...wszystko musi ze sobą współgrać...fele z klockami, zderzaki z progami i resztą całą...

Najważniejsza w tuningu jest przemyślana fantazja jak i nie wąski fundusz....tuning to nie tania zabawa...Na początek musisz znać wymiary samochodu (odległość od ziemi itd.)...znajomość przybliżonych wartości da Ci możliwość dopasowania wielkości przedniego, zderzaka oraz wielkości ewentualnych jego dokładek bądź spojlerów...ten sam proceder tyczy się tyłu...zauważ że w tego typu tuningu obniża się jeszcze zawieszenie samochodu (utwardzenie, poprawa trakcji etc.) Osobiście polecam Ci rozplanowanie i podzielenie sobie całej furki na cząstki...od najważniejszych spraw po najbardziej drobne...

1.Przedni zderzak – podstawowa sprawa to wloty powietrza do chłodzenia tarcz hamulcowych. Na pewno uważaj z siatką tuningową...na małych dziurach wygląda dobrze...ale przy większej ich ilości i wielkości, siatka obrzydza całość próbuj wtedy robić na wloty takie imitacje plastikowe.
http://www.bkm.pl/Gecco/krysztal/datas/users/2-02tun.jpg
, kolejna rzecz to wlot na środku zderzaka do turbiny...to jest w dzisiejszej erze tuningu priorytetowa sprawa. Dobrze by było aby zachować jakieś prawa aerodynamiki :P czyli mniej więcej rozpływ strumienia powietrznego zza kantu zderzaka na przednie nadkole. Dodatkiem do tego wszystkiego mogła by być dziura na wlot powietrza do filtra powietrza ale to już nie Twoja działka...
2.Lampy + maska – świetną sprawą były by okulary, ale z tego co wiem do CRX ich nie ma ale można przedłużyć przednią maskę tak żeby delikatnie nachodziła na lampy(nadanie agresji wyglądowi furki:D). CO do samej jeszcze maski proponuje jakiś efektowny i efektywny wlot powietrza na przednią maskę...tu masz pełną dowolność.
http://www.bkm.pl/Gecco/krysztal/datas/users/2-01tun.jpg
http://www.bkm.pl/Gecco/krysztal/datas/users/2-04tun.jpg
3.Progi + drzwi – progi mają to do siebie że muszą po prostu pokrywać się stylistycznie ze zderzakami...inaczej popsują cały efekt...progi muszą (raczej było by to mile widziane) mieć wloty powietrza na chłodzenie tylnych tarcz hamulcowych. W niektórych modelach progów są też jeszcze wyloty powietrza z przednich tarcz...ale to jest mało istotne J możesz próbować połączyć progi z nadkolami i przez nie z samymi zderzakami...to może dać bardzo ładny efekt...pamiętaj o poszerzeniu nadkoli...Co do drzwi to mało tam masz do roboty, możesz usunąć klamki albo przerobić je na chromowane.
4.Tylny zderzak – zazwyczaj tył podobny jest do przodu, utrzymany w podobnej stylizacji. Twoim wyborem jest miejsce i ilość końcówek układu wydechowego...osobiście polecam 2x 2 końcówki albo 2x 1 . Możesz też zdecydować się na oczyszczenie klapy z wszelkich wybrzuszeń i przenieść rejestracje gdzieś na zderzak (ale nie zapomnij o jej podświetleniu bo za to Niebiescy ganiają i karają:P).
5.Dodatki – wloty powietrza na przednich częściach błotnika (ala skrzela rekina)
http://www.bkm.pl/Gecco/krysztal/datas/users/2-03tun.jpg
, zapinki na maskę, 1 wycieraczka z przodu i z tyłu, przyciemnione tylne szyby, na przedniej szybie pasek przyciemniający, lusterka ala BMW M3 ale tu masz pełną dowolność
http://www.bkm.pl/Gecco/krysztal/datas/users/2-05tun.jpg
, wlot powietrza na dachu (ala WRC). Nie zapomnij też o jakiejś super grafice na furke...możesz też popróbować z lakierem 2 colorowym (hit tego sezonu)

Pomocne strony:
http://data.com.pl/index2.html
http://www.tuningbaja.pl/sklep/
http://www.tuning.pl
http://www.forum.tuning.pl/ - tu można dużo przydatnego info znaleźć J

SCORPI
12-09-03, 10:13
DZięki wielkie!!! :) cio do grafy to już jest ustalona szachownica :( ale jescze musze sie dopytać czy z przodu czy z tyłu

SCORPI
12-09-03, 10:23
udate siatka makabryczna postaram sie poprawić dodam jescze te takie co tam phantom pokazywał na tych wlotach na zderzaku + swiatła a ten wlot na masce nio nie wiem.. kurcze a ma ktoś gdzieś zdjęcia ale naprawde dużo zdjęc takich wlotów?

saygon
12-09-03, 10:57
leander - tez to podejrzewalem i widze ze nie tylko ja. ten koles mnie powala.

SCORPI
12-09-03, 11:55
Heh dzięki :) gdyby to nie byoby w rekomendencjach to byście tak nie pisali :P a tu upad.. kurcze nadal wiele bugów... poprawie jes dzisiaj : / i dorobie lusterka

Marcin_ps
12-09-03, 12:40
jak ci sie udaje zlapac mapke hdri ( jej biale odbicia ) na lakier ??? ja jakos nie moge nie mam takich fajnych refleksow

Phantom
12-09-03, 13:26
1. Nie zegniesz tak siatki...pozatym nawet gdybyś tak chciał zrobić musiał byś powstawiać jakieś słupi łączeniowe...ale takie rozwiązanie chorendalnie zmniejsza ilość miejsca przeznaczonego na wlot do turbo sprężarki...takie rozwiązanie jest poprostu nie efektywne :P

2. Na wcześniejszym rzucie siatki wlot wyglądał super...nie wiem czemu wymieniłeś go na te dwa gwizdki...fuj :D

3. Zauważ żę przy nadkola są za blisko kół, przy mocniejszym starcie albo hamowaniu albo jeździe po naszych drogach, koła będą ocierać się o blache...wypaląjąc bierznik albo co gorsza dziurawiąc koło...(ale to jush w sytuacjach extremalnych)...cofnij koła bardziej do środka albo powiększ nadkola :)

Pozatym co do formy wypłaty ewenutalnych pieniędzy za ten projekt...radze ci uważać...przeciż nie mash adresu tego faceta...a gg chyba nie wystarczy...pozatym z tego co czytałem...on 15 zbiera prace i zwycięzce powiadomi siakoś tam...jush ja to widze...nie daj się wrobić, bo tak może się zdarzyć :)

pozdro...i działaj dalej :)

sikham
12-09-03, 13:57
phantom znam ludzi co mieli tak koła wystarczy twardze zawieszenie i sie samochód nie kiwa przy ruszaniu

pisze mieli bo teraz tego prawo zabrania jak prawie wszystkich fajnych bajerów :(

SCORPI
12-09-03, 14:49
Marcin_ps --> Ale ja nei uzywam hdri :) uważam żehdri to tylko taki bajer nie potrzebny wsumie... chociaż sa nawet ładne mapy hdri ale zwykłe też takie znajdziesz :P co prada troche mniej
Phantom ---> dzięki poprawie :) a jak za to nic nei dostane to i tak bede sie cieszył z tego modelu :)

klaster
12-09-03, 21:45
kurcze ja tak przejzalem kilka postow i normalnie nie moge wyjsc z podziwu jak wy to robicie, moze mi powiecie jakiej metody urzywacie lub jaka jest najłatwiejsza??
co do bryk to wszystkie sa FULLWYPASY

SCORPI
12-09-03, 22:15
Ja robie na Nurmsach nie kojarzyć z Nurbsami!!! a tu upad.. na dal ten wlot na masce nie taki jakiś.. kurcze nie mam pomysłu :/

Arnet
12-09-03, 22:28
stary rob wieksze te rendery, bo robisz je coraz gorsze... coraz mniej na nich widac, a chyba nie o to chodzi.... daj nam szanse lepszej oceny, co pewnie wplynie na wychwytywanie błedów.

Blooddragon
12-09-03, 22:55
no medel piękny! widze że lampki udoskonaliłeś i mache. ale zmeń ten wlooot!! za duży!! okropny!
Crx wloty powietrza w oryginale mają po prawej stronie maski. w wypustki ze zderzaka tez troszke za długie są

[Post został wyedytowany: 12-9-2003 by Blooddragon]

Andree
13-09-03, 09:25
co to za dziwne odbicie na prawej szybie z przodu?

SCORPI
13-09-03, 11:42
a to odbicie dlatego że mapa nieba jest troche z awysoko przesunięta i powierzchnie ziemi sie odbija :D taki bug szybko go poprawie :)

sikham
13-09-03, 12:00
Scorpi powiem ci że h#$ widać na tych twoich renderach

SCORPI
13-09-03, 12:39
sikham ty sie zabierz za murcialago :PPPP :)

[Post został wyedytowany: 13-9-2003 by SCORPI]

sikham
13-09-03, 12:56
narazie mam inne sprawy na głowie :P

SCORPI
13-09-03, 15:59
upad ah widać odrazu ile błedów :) ale poprawie

SCORPI
14-09-03, 08:50
tyl jescze do obróbki :/

Phantom
14-09-03, 09:04
narazie dobrze wygląda...bo mało widać :P

pozdro...

Blooddragon
14-09-03, 10:33
nu Scorpi zlituj sie i nie dawaj takiego ziarna na tych renderach...
Prawda i tak wyjdzie na jaw:)

Zrób może też render z jednolitym otoczeniem, żeby refleksy na wozie były płynne:) chociaż nie mam żadnych złudzeń co do tego czy jakakolwiek część karoserii jest pofalowana;P

pozdrawiam

PS. znowu mnie zablokowałeś na GG :]

SCORPI
14-09-03, 12:13
e jak to niemożliwe? :)

SCORPI
14-09-03, 17:14
macie tu kolorowy obrazek!!!!!!!!!!! [killer]

Loozack
14-09-03, 17:28
no, teraz lepiej :] ale ja ci jeszcze pomarudze :D daj jakieś bliższe ujęcia na miejsca, które szczególnie chciałbyś nam pokazać, naprzykład sam przedni zderzak, tylni zderzak, progi itp. bo tak ogólnie to błędów nie widac :)

Blooddragon
14-09-03, 17:56
no widzisz! teraz słodki, jak lizaczek:D
tylko jedeno: listwa boczna
wydaje mi się że w miejscach uszczelek drzwi listwa załamuje się za bardzo

Pablo
14-09-03, 18:03
[b]Scorpi a mozesz pokazac render, ale bez prezrobek w PS ?:)

pozdr

SCORPI
14-09-03, 18:06
o to render bez przeróbejk prosto od maxa :) btw nei przerabiałem w ps tylko w IV iii.... użyłem tylko wyostrzania :)

Blooddragon
14-09-03, 19:17
No Scorpi jest tak, że otwierany dach jest zdajesię montowany seryjnie w hondach CRX...był. więc fajny było by to tam dać, pozatym to spory bajer, szczególnie przeszklony.
Jeszcze ten cypelek na tyle dachu. to jest pewnie wiesz spryskiwacz tylnej szyby. Jednak tylne wycieraczki w CRXach są usówane w pierwszej kolejności podczas tuningu:) dodatkowo panuje moda na jak najgładszą powierzchnię karoserii. Proponuje usunąć spryskiwacz krótko mówiąć;)

A lakierowany silnik- cudo....ehhh

SCORPI
14-09-03, 19:20
ee to to jest sprskiwacz?? fajnie :) co do tej szyby na górze to dodam dodam ale anrazie męcze sie nad tyłem i nad zaległosciami w nauce bo byłem choryyy : / z hondą mam czas do srody trzymajcie kciuki żebym skończył!

saygon
14-09-03, 19:55
no mam adzieje ze sie wyrobisz. a modlik powalający.

Phantom
14-09-03, 22:14
co do mody gładkości to zgodzę się...ale takie radykalne posunięcie jak usówać spryskiwacze?? Ja myśle że ta furka ma być tesh do codziennego użytku...

narazie rozkminiam co to za dziórsko na środku maski [hmmm] ??!!

Loozack
14-09-03, 22:33
Phantom, jakto co, wlot powietrza :D

SCORPI
14-09-03, 22:48
nio diokładnie :) a tu upad... ten dla kogo robie zażyczył jednak srebny lakier.. dojdzie czerwona szachownica

Arnet
14-09-03, 22:59
agrrrrrr... SCORPI!!!!!!!! :mad::mad::mad:
niedlugo te twoje rendery beda wielkosci avatara..... szanuj naze oczy byq!!!!... przeciez na tym nic nie widac :mad::mad::mad:

Blooddragon
14-09-03, 23:54
Phantom:
taka dygresja. Po co ci spryskiwacz skoro nie masz wycieraczki?!?!

Facet nie ma gustu..... srebryny z czerwoną szachownicą... Jezu...

bedzie \"wiejski tuning: CRX Kasparov\"....
ale skoro daje kase:):cool:

Blooddragon
14-09-03, 23:57
a co gdyby dac soczewkowe reflektory? ze świecącymi oprawkami jak BMW
to by niesamowicie zmieniło samochód.
bardziej agresywny by był,a do tego dążysz jak widzę:)

SCORPI
15-09-03, 00:14
soczewkowe? tzn?

Phantom
15-09-03, 07:25
lexus look...niestety do CRX takich nie ma :(

jak to nie będzie wycieraczki?? Ej no...wycieraczka to podstawa...musi być bo mandat się dostanie :D

scorpi daj spokój z tą szaczownicą...bo nie dość że to wyszło już dawno z mody to i jeszcze obleśnie będzie wyglądać :)

pozdro...

SCORPI
15-09-03, 07:39
EJ! no ale kazali mi zrobić szachownice to co :( kazali jeszcze troche zderzak przedni podwyższyć i te dzydzle zmniejszyć i spojler :P ale o spoilerze cialge pamietam... ma ktos jakeis ciekawe zdjecia spojlerów?

SCORPI
15-09-03, 08:05

SCORPI
15-09-03, 08:17
nio i z tylu

Blooddragon
15-09-03, 08:30
cio to :>

Pablo
15-09-03, 08:58
[b]Bugi :>

pozdr

MC-Maxim
15-09-03, 09:34
OOOOOOOOO KURCZEEEEEEE. Faktycznie :/

sikham
15-09-03, 11:29
jast ich wiecej ale ciiii bo scorpi sie dowie :]

MC-Maxim
15-09-03, 11:37
Niewazne [no] Wazne ze model jest ogolnie ładny a małe błedy sie poprawi ... Weim ze to forum jest moze i poto zeby sobie pomagac ale ja juz dostaje oczoplasu od wypowiedzi: a co to ?? a co taz kreska ? a co to za dziurka ?? oooooooooo BUG !! :mad: Sorry ze zasmiecam posta CRORPIEMU :P Ja zrezygnowalem z umieszczania modeli na forum bo mi sie niedobrze robilo jak ktos wytykal mi bledy o ktorych wiedzialem i poprawił bym je. Wazne ze model jest ladny [papapa]

sikham
15-09-03, 11:51
nie rozumiem cie przecież dajesz model i co mam z fusów sobie wywróżyć o których błedach wiesz a o których nie :|

MC-Maxim
15-09-03, 12:36
HEHE .. no mysle ze niektore bledy widza wszyscy. Nie mowie akurat o tym bledzie, ale o przyczepianu sie w komentarzach do niewielkich usterek.

MC-Maxim
15-09-03, 14:26
Nie chce sie z nikim sprzeczac na ten temat tylko nie podobaja mi sie wypowiedzi w ktorych autor zarzuca jedynie jakies niedociagniecia nie chwalac przy tym wogole wykonanej pracy. Nie mowie akurat o tej pracy bo nie sledzilem rzebiegu rozmowy ale wiem ze zdarzaja sie takie komentarze :)

SCORPI
15-09-03, 14:58
nio małe popraawwie poprawie :) a ty sikham albo powiedz jakie błedy albo w ogóle nie pisz :)

Batou
15-09-03, 15:17
Nie za bardzo wiem, o co ci chodzi mc-Maxim. Po to się wrzuca prace na wipa, żeby inni wychwytywali bugi (między innymi). Nie wiem, może tobie to przeszkadza, ale mi bardzo pomagają w pracy takie właśnie komentarze. Kiedy długo się siedzi nad jakimś modelem to z czasem przestaje się po prostu widzieć błędy, albo widzi się błędy tam gdzie ich tak naprawdę nie ma. Nikt przecież nie robi tego na złość. Jest to raczej przejaw zainteresowania się czyjąś pracą. Chęć pomocy.
Ale żeby nie być tak zupełnie OT to napiszę, że model jest (jak zawsze u Scorpiego) świetny.
[soczek]

Phantom
15-09-03, 15:31
Originally posted by Loozack
Phantom, jakto co, wlot powietrza :D

gezz to wielkie na masce to wlot !! za cholere bym nie poznał !! A może maske zrobić carbonową?? ominie się wtedy całe te wloty :P

sikham
15-09-03, 17:10
Phantom z tych dziłr na masce są tunele do zamontowanego takiego silnika w bagażniku którego Scorpi jeszcze pewnie nie zrobił :]

[Post został wyedytowany: 15-9-2003 by sikham]

Arnet
15-09-03, 17:19
buahaahahah... to wtedy bedzie juz Air Honda CRX [lol2]
SCORPI jeszcze pomysl o dyszach pionowego startu [lol2]

SCORPI
15-09-03, 17:25
Zrobiłem taki bardzo podobny w speed kingu :) znajde go gdzieś i pokażę :)

SCORPI
15-09-03, 18:22
o taki może być? ;)

kozioo
15-09-03, 18:30
I jeszcze taka naklejka na zderzaku:
Don\'t like my style of driving?
Call my lawyer: 1-800 EAT SHIT

[rotfl2] [rotfl2] [rotfl2]

[Post został wyedytowany: 15-9-2003 by kozioo]

Phantom
15-09-03, 20:04
To tak jak wrzucić biTurbo do gokarta :D:D:D podoba mi się ten silniczek albo co to jest :P

MC-Maxim
16-09-03, 11:15
No tak Batou ... jest w tym torche prawdy :) Chyba mialem zly dzien jak pisalem te posty :) ps. niezly silnik.

und3r
16-09-03, 16:12
Kurcze :) ktoś zobrazował (SCORPI) autko co właśnie kupiłem w celu tuningu :) Very nice job :)

SCORPI
16-09-03, 18:17
upaaaadeeeeeeee jaki spojler zrobić?

GolumGlumGlum
16-09-03, 18:52
Spoko, zarąbista pracka! Jak mam się do czegoś przyczepić to chyba tylko do kół. Tak jakoś mi niewyglądają. Przynajmniej tak mi się wydaję.

Phantom
16-09-03, 19:17
mam dziwaczne wrażenie że ten wlot powietrza jest jakiś taki malutki...myśle żeby go powiększyć :]

co do spojlera...to plastik pod color nadwozia odpada...najlepszy będzie na metalowych wspornikach z dużym skrzydłem...ala 2F2F :)

pozatym good work :)

graf_zero
16-09-03, 19:39
bardzo ladny model, szczerze gratuluje cierpliwosci i umiejetnosci. tylko wlot powietrza na masce jest troszke za maly. Co do tuningu- fajnie by wygladaly skrzela na nadkolach (takie jak ma BMW Z3). Z kolei tylny spojler moglby byc stylizowany na taki jak w Lancerze (calkiem pokazne skrzydlo, robi niezle wrazenie i przy okazji bedzie pasowalo do wlotu na masce).

graf_zero
16-09-03, 19:39
bardzo ladny model, szczerze gratuluje cierpliwosci i umiejetnosci. tylko wlot powietrza na masce jest troszke za maly. Co do tuningu- fajnie by wygladaly skrzela na nadkolach (takie jak ma BMW Z3). Z kolei tylny spojler moglby byc stylizowany na taki jak w Lancerze (calkiem pokazne skrzydlo, robi niezle wrazenie i przy okazji bedzie pasowalo do wlotu na masce).

kulexy
16-09-03, 21:11
nieno... spoko robotka, moze zrob otoczenie w lesie??

Marcin_ps
17-09-03, 06:10
e co tam bedziesz sie lasem zajmowal zrob 50-tke ludzi naokolo kazdy inny jak ogladaja twoje cacko :P

Blooddragon
17-09-03, 07:47
skrzydło na wspornikach?!?!?!? ludzie czy wy w życiu honde CRX widzieliście...

tył samchodu jest bardzo wysoko.....

(a pozatym to ona wogóle nie potrzebuje spojlera :] )

SCORPI
17-09-03, 08:09
ech nio zcasu nie ma :( i zrobilem tylko to :( może pozwoli jescze dzisiaj poprawić ten gostek tył :( i spojler dodać..

Loozack
17-09-03, 16:55
:o hoho, dwa dni nie miałem netu, teraz mam, zaglądam tutaj i gały mi wyskoczyły (teraz potyka się o nie babcia :)) to się nazywa photo-real [spox] 800 zeta masz w kieszeni !! no chyba, że ten gościu co to organizował to kut... :]
trzymaj się [piwo]

Phantom
17-09-03, 17:27
tyle że gościowi raczej chodziło o tuning a nie o model :) a co do tuningu...to SCORPI jeszcze tutaj troche brakuje :)

pozdro...[piwo]

ronin
17-09-03, 18:14
http://members.lycos.co.uk/sp33d3r/

To na poczatek. Co do modelu swietny. Z tuningiem juz gorzej.

Te wloty na masce sa charakterystyczne dla Lancera Evo i montowanie ich do innych wozow jest zazwyczaj uwazane za brak gustu. Podobnie jest z zemsta Kasparowa(szachownica). Radze poszukac po stronach zawodowych tunerow bo oni potrafia to zrobic ze smakiem

Blooddragon
17-09-03, 18:26
ciiicho Phantom, nie zapeszaj:) cośty sie taki pesymista zrobił ostatnio:D

co do tuningu to ja bym jedynie usunął listwy boczne.w idziałęm CrXa bez listewek, cudny:) listwy to przeżytek;)

SCORPI
17-09-03, 19:57
oki teraz z boku.. co do listw to moze zdąże zrobić wersje bez nich :) a z maska nei zdąże :( wilekie dzieki bloodragonowi! wymodelował spojler, ja dopeiro co wróciłem więc nei miałem czsu :( tzn o 14 byłem ale na godzinke... phantonowi też wielkie dzieki i jescze saygonowi ;) i dziewczynie za wspieranie :)

sikham
17-09-03, 20:01
tylko że ten komu dasz ten render sie wykosztuje :)

felgi 8000 zł komplet
dzióra w masce ok. 2500 zł
lepiej nowy kupić :)

SCORPI
17-09-03, 20:15
poprawka felgi 25 000 zł :)

Batou
17-09-03, 20:23
Czemu nie widać tarcz hamulcowych ?? Trochę to dziwnie wygląda.
Ogólnie jest super.

Blooddragon
17-09-03, 20:25
no tak... a honde CRX za 12 tys można spokojnie dostać....

saygon
17-09-03, 20:40
jestem na liscie z podziekowaniami!! w sumie to nie wiem za co, ale dzieki:-D a co do modelu to ten koles itak powinen dziekowac, bo lepszego nie dostalby. oolnie praca jak wszystkie twoje. powalają.

SCORPI
17-09-03, 20:52
kolejny reder

JaSk
18-09-03, 15:21
Te rury wyglądają jakby były zapchane :D. Ale ogólnie model super!

SCORPI
18-09-03, 19:30
kolejny render bez listwy

Phantom
18-09-03, 19:47
jakoś ja nadal widze listwy :P ładniutki spojler...super cool but work hard :)

pozdro...

SCORPI
18-09-03, 19:49
hm.. no tmo żej anie wiem co to są listwy? :( co to liswy? :(

sikham
18-09-03, 19:49
próg jeste za \"organiczny\" i powinien być jako osobny element zrobiony :)

pozatym nieda sie zrobić takiego przodu jak masz :) ( wlot do intercollera) jak ma być photoreal to zrób tam nity tak samo z przednim spoilerem bo to powinna być nakładka a wiec powinno być widać szpare miedzi nim a zderzakiem

Phantom
18-09-03, 20:25
sikham [lol2] to się nazywa spawanie...łączenie elementów ze sobą :D próg zintegrowany z nadkolem i dzwiami :D tak samo dokładka spojlera :D tzw. dospawanie

to jest listwa SCORPI :)

beeper
18-09-03, 21:00
jesli chodzi o modeling to nie mam zastrzezen, jesli zas chodzi o tuning to sie nadaje tylko na www.wiejski.tuning.prv.pl

sikham
18-09-03, 21:03
phantom to zaspawaj sobie drzwi bagażnik maske a co tam przecież to ochydnie wyglada :|

wiejski tuning rules :]
Scorpi poogladaj sobie 2f &2f może cie olśni

Loozack
18-09-03, 21:07
Scorpi, do kiedy masz termin ??

Nawighator
19-09-03, 01:46
moze troche pozno o tym pisze, jednak zauwazylem to dopiero na ostatnich renderach. Wydaje mi sie, iz przednia szyba idzie zbytnio do srodka samochodu (czym wyzej tym glebiej). Poza tym slupek boczny (miedzy oknami) wydaje mi sie odrobine za bardzo wystaje... Poza tym nie jest najgorzej, jednak ta szachownica ma zdecydowanie zly kolor - nie lepiej dac jakis \"zimny\" kolor?

Phantom
19-09-03, 07:01
może dla ciebie sikham...nie ja wyznaczam trendy...i wcale to nie oznacza że dostosowuje się do nich...pozatm napisałeś \"pozatym nieda sie zrobić takiego przodu jak masz\" a ja mówie że się da...a Ty zaczynash się bulwersować nie wiem o co...pomyśl chwile...

sikham
19-09-03, 10:29
Phantom to ty pomyśl co piszesz
nie dostosowujesz sie ?? a inby czemu w każdym topicu o tuningowaniu piszesz wywal klamki zaspawaj to czy to :|

Phantom
20-09-03, 07:29
Wytęż swoją mózgownicę i wpadnij na pomysł że to są uniwersalne propozycje tuningu...

SCORPI
20-09-03, 10:47
oki to już praca poza terminowa :))))) oto prace nad wnętrzem :) jutro silnik

SCORPI
20-09-03, 10:50
e obrazek jeszcze ;)

SCORPI
20-09-03, 14:12
update

Phantom
20-09-03, 17:45
wszystko super SCORPI...:o:cool::o tylko powiedz dlaczego końcówki wydechu są białe w środku??

SCORPI
21-09-03, 19:42
tak jakby silnik w worze progresowym

SCORPI
21-09-03, 21:09
takie troche większe

beaver
21-09-03, 21:47
naprawde swietny model, textury zreszta tez, tylko mam jedno pytanie: czy te opony nie sa za szerokie? bo to troche zaslania felgi

tak trzymac [killer]

SCORPI
22-09-03, 16:45
niooo opony jecze poprawie tymczasem taki to upade

SCORPI
22-09-03, 16:49
a tu takie tam 1620 obiektów faców 979 799

Loozack
22-09-03, 16:50
Scorpi, czy ty masz zamiar każdą srubkę wymodelować ?? :D fajny model, szczegółowy, a udało ci się wygrać w tym konkursie ??

SCORPI
22-09-03, 16:55
e z tym konkursem to dupa :P ale model i tak sie przyda :) więc kontynułuje

beaver
22-09-03, 18:08
znakomicie
masz jakies referencje tego silnika? szczegolowosc robi wrazenie
:D

dawid
22-09-03, 18:30
hmm - bede orginalny - spie....... model, do dupy / heh żartuje - miodzio i podziwiam twoją wytrwałość w dłubaniu - słowem podziwiam cie :)

SCORPI
23-09-03, 21:04
dzieki upadate...

uncle
23-09-03, 22:47
scorpi calosc ma 1mln poly czy tylko silnik? bo chyba troche przesadzasz;d, btw sliczne autko:D

SCORPI
24-09-03, 05:20
całość ma 1030235 poly i 1623 obiektów nie brył jescze kilka rzeczy zostało do zrobienia

[Post został wyedytowany: 24-9-2003 by SCORPI]

hac
24-09-03, 10:04
cos mi sie wydaje ze bys ten konkurs wygral, great!

Loozack
24-09-03, 11:23
pasy bezpieczeństwa są w ten sposób w Hondzie mocowane do drzwi czy poprostu coś ci się poje... pomyliło ?? :] trzymaj się [piwo]

Quadysz
24-09-03, 11:48
ogolnie super.. mam pytanko bo nie widzialem zdjec ale tak jak loozack stweirdzil pasy ci sie do drzwi przykleily :) no i czy klamka jest tak oddalona od krawedzi drzwi?? pierwszy raz takie cos widze ale jeszcze malo widzialem wiec nie wiem :D
silnik rewelacja, jedyna co mnie drazni to opony... no ale to jeszcze poprawisz :)
z tego ujecia bomba

pozdrawiam

SCORPI
24-09-03, 12:58
pasy są tak mocowane

Kichas
24-09-03, 15:06
Ogólnie wygląda super ale brakuje mi jeszce uchwytów na których trzymała by się maska i klapa od bagażnika(chociaż pewnie o tym pamietasz). Mam jeszce pytanko ile to ci się renderowało w takiej rozdzielczości :)?

[Post został wyedytowany: 24-9-2003 by Kichas]

Arnet
24-09-03, 17:15
no.. nareszcie normalny render...
SCORPI zauwaz ze dach jest taki.... cienki!!.. przy otwartych drzwiach ztrasznie rzuca sie w oczy... nie wiem jak to nazwac po fachowemu ale w miejscu styku zamknietych drzwi z dachem jest calkiem inny profil

User190
24-09-03, 19:30
SCORPI... twoje samochodziki wymiatają!!!! Jestem pełen podziwu i zazdrości ;)

Gab3d
25-09-03, 14:52
Ja nimok....
Scorpi przyznaj sie ! Scorpi to Baginski ktory nie chce rozglosu! Powiedz ze tak jest no powiedz ! :D:D:D:D:D:D

Bobby_digital
25-09-03, 17:39
o holera , fajnie to wygląda :)

SCORPI
25-09-03, 17:56
nio wiem dach już poprawiłem :) ale zarzuce póxniej ... popraiwłem tez bieznik i takie tam :) jturo rano bedzie render .. to sie torche rendruje wieć cierpliwości ciesze zę wam sie podoba :) wreszccie coś zaczelisćie pisać :P ja myślałem żę te forum dawno umarło

kozioo
25-09-03, 18:09
Ja tez cos napisze :] Pracka wymiecista, tylko cos mi nie gra w przedniej lampie (tam gdzie lacza sie 2 elementy). No i jeszcze pytani: ile trwa rendering i na jakim sprzecie? :)

czaps
15-10-03, 00:15
Scorpi ...

Autko fajne..... nie wiem jak wyglada oryginalne zdjecie twojego modelu ale ,,,,
modelik mi sie b.podoba,,,, keep\' workin\'

pozdro
czaps