Skocz do zawartości

Minibitwa #6 - Creepy Toilet - by Por@szek


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hyhy - spokz - te przyssawki cos ci duzo trisow zjadaja... - napisz cos o tym pomysle - bo mam lekkie problemy z ustaleniem co robi ta 'skalna' sciana w kiblu?? jakies wykopaliska?? zagubieni archeolodzy??

 

pzodao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyssawek to byl experyment, chcialem sprawdzic czy jest sens je robic ... nie ma :] Za duzo poli zra. Zastanawiam sie tylko jak ugryzc tak duza ilsoc tri na lokacje z tak mala iloscia textur. Ale cos wymozdze.

 

Anyway ... kto powiedzial ze skalna:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ojej a co to jest? miale awarie ponad 2 tygodniwą take nie jestem zroientowny ale widze tu nie złą jazde bez trzymanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromny update, pozniej zoptymalizuje ale jade dalej z reszta i finalnie podam polycount.

 

Mario - szybko spie ostatnio :P

Ledyr - a czy ja mowilem ze to koniec :] Jeszcze do polowy limitu nie doszedlem hyhy, a kolorki, byle jakie aby cos bylo, ostatnio szary mi nie lezy :D

 

73aw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślałem aby postawić taką roślinke zamiastt potworka ale byłeś szybszy Por@szek :) no nic znów mnie zmuszacie do myślenia ;P ale efekt niezły. mi sie podoba. jak będziesz podawał ilość polly powiedz ile poszło na samą scianke z roślinką :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne ,przemyslane pomieszczenie. Narazie malo detali poza sciana(ktora robi naprawde spore wrazenie) Jak pukniesz dobra teksturke na ta sciane + mroczne oswietlenie to bedzie miodzik

 

ps. nie boisz sie ze przez taka detaliczna sciane zabraknie tri na pozostale miejsca ?(chodzi mi o pewne wyrownanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien wracam do projektu, bo chwilowo w zwiazku ze zwiazkiem ze koncze kontrakt mam troche zalatwiania a jak wroce czeka mnie sesja :] Wiec sadze ze za jakies 10 dni ruszam do boju.

 

Kurcik - mhehehe, spoko zawsze mozesz narysowac komiksowe chmurki z napisem -> Buuuuu XD

 

Shalivan -> to nie roslinka ;) Ostatnio mam manie ktulowania jak eMPeck czy ftorencjusz. A myslenie ma przyszlosc jak to moja wspaniala wychowawczyni w LO mowila, ale jeszcze wieksza przeszlosc hyhy. Scianka w chwili obecnej ma kolo 4ktri ale zjade lekko do 2-2,5ktri.

 

barton_fink -> co do tych przemyslen to teraz mam tyle wazeliny ze sobie moge dorobic (joke) XD Detali malo bo glownie to placeholdery porozstawialem i sie zabralem w kolejnosci nawiedzen sennych za robote. Model bedzie mial normalki, bo zaczynam przygotowywac nowe portfolio wiec mam nadzieje ze kaszankazone nie wyjdze.Narazie wyglada to slabo.

 

Co do ilosci tri, w chwili obecnej sciana nie jest zoptymalizowana ani pod normale ani pod limit poly. W niektorych sytuacjach, jak obiekt jest zlozony i ma sporo detali, robie najpierw wersje powiedzmy w medium, i pozniej zjadam poly oceniajac w ktorym miejscu sa zbedne. Wlasnie sciana jest taki przykladem.

 

I idac sladem ftorencjusza .... ozopoa XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie to ciezko sie wypowiedziec, bo to w koncu sciana :P na powaznie, fajny pomysl, a co do wykonania sie nie czepiam bo zawsze cos pokazujesz a jak skonczysz to i tak inaczej wyglada, nagle z 10k robi sie 1k bez zmian w wygladzie, z 2x2048 robi sie kurcze 1x128 i tez jest tak samo, potem okazuje sie, ze z pliku 5MB robi sie 100k- ja nie wiem jak Ty to robisz :] anyway cool i moze dadza jeszcze czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności